Turbūt visiems teko patirti, ką reiškia nevykęs pasimatymas, kai vienintelis noras, kad jis greičiau baigtųsi. Nevykusių pasimatymų rubriką „atidarome“ su dviejų kauniečių pasakojimais: pasimatymai skirtingi, bet juos sieja vieta – greito maisto užkandinė.

„Vienas keisčiausių mano pasimatymų prasidėjo taip, kad vaikinas į Kauną atvažiavo iš kito Lietuvos galo. Aš mintyse jau galvojau: va, kokia aš čia faina, kad pas mane važiuoja iš taip toli. Bet pasirodo viskas buvo šiek tiek kitaip. Kai vaikinas jau buvo netoli mano namų jis paskambino paklausti, ką norėčiau nuveikti. Man nespėjus savo norų išsakyti, jis pareiškė, kad „šiaip tai vyksta krepšinio varžybos, žaidžia mano draugas, tai būtų faina nuvaryti. Bet tu sakyk kaip tu nori. Bet šiaip aš jau sakiau, kad atvarysiu.“ Aš labai tolerantiška ir galiu prisitaikyti net prie to, ko nemėgstu. Sutikau. Man tik įsėdus į mašiną paklausė ar nieko prieš jei po varžybų mes dar nuvažiuosim apžiūrėti naujo salono jo mašinai? „Bet čia tikrai nėra būtina, aš jei ką pasakysiu, kad kitą kartą atvarysiu. Bet žinai, paskui nežinau, kada būsiu Kaune…“.

Žodžiu, manipuliatorius buvo jis neblogas ir važiavo čia tikrai ne dėl manęs, aš čia tik tarp kitko, tarp visų varžybų ir salonų. Bet šiaip buvo malonus, labai mandagus, tai aš ir vėl sutikau. Taigi po varžybų sekė naujo salono apžiūros. Važiavom už Kauno, pas kažkokį vyrą. Kiek laiko jis apžiūrinėjo tą saloną negaliu pasakyti, aš tuo metu žaidžiau su salono savininko šunimi ir čia buvo geriausia pasimatymo dalis. Aišku, jis toliau išliko labai mandagus: „O ką tu manai?“, „Kuris tau gražesnis, patark man?“ – nuolat klausinėjo manęs. Mintyse galvojau: „Man visiškai vienodai, koks bus naujas tavo salonas, aš su tavo mašina greičiausiai daugiau nevažiuosiu.“, bet mandagiai atsakiau, kad čia jam reikia rinktis, o man gražūs abu salonai. Po apžiūros sekė ilgiausi apmąstymai, ką jam daryti? Mano pasimatymo partneris išgyveno tikrą krizę: „Kokį saloną jam pasirinkti???“. Buvo paskambinta visiems draugams, galiausiai net mamai… Visų nuomonė išsiskyrė, tad vaikinas ir toliau išgyveno egzistencinę krizę. Galiausiai man labai nusibodo klausyti visų tų skambučių ir pasakiau, kad davai pirk tą odinį saloną, įtikinau jį ir jis nusprendė.

Kai šis gyvenimo ir mirties klausimas buvo išspręstas, jis pasiūlė pavalgyti. Paklausė, kur norėčiau? Pasiūliau kelias vietas, bet jis ir vėl savo nuožiūra nusprendė, kad hesas mums arčiau, kam čia į tą centrą važiuoti. Sutikau, nes norėjau greičiau pabaigt šitą pasimatymą, kol dar nesugalvojo, kokių padangų važiuot apžiūrėti. Pavalgėm hese, buvau pavaišinta vakariene, kas buvo tikrai gražu iš jo pusės. Galiausiai pareiškiau, kad jau noriu namo. Jis sakė, kad jam laikas prabėgo labai greitai ir buvo labai smagu. Gaila aš negalėjau pasakyt to paties, daugiau nesusitikom, nors dar kelis mėnesius jis aktyviai bandė palaikyti bendravimą, bet aš jo tęsti nebenorėjau.“

« 1 5 »
« 1 11 »

Karolina, 22 m.

 

„Susitikom su vaikinu, su kuriuo susipažinom klube, jis buvo draugiškas, mielas, bet tą vakarą labai daug nebendravom, kitą dieną jis susirado mane per feisbuką ir pradėjom bendrauti, kartas nuo karto susirašydavom. Jis vis kviesdavo susitikti, vieną dieną sutikau. Atvažiavo manęs pasiimti, važiavom į parką – pasivaikščioti. Viskas kaip ir būtų gerai, bet pirmas dalykas apie kurį jis pradėjo kalbėti – narkotikai. Pasirodo, tą vakarą klube aš jam pasirodžiau, kaip jis sakė „kažko paėmus“ ir jis nusprendė, kad čia bus ta tema apie kurią galėsim daugiau pasikalbėti. Klausiu, kodėl taip nusprendė? „Nes gėrei vandenį ir šiaip labai linksma atrodei“. Paaiškinau, kad tiesiog tokia būnu, kai išeinu pasilinksminti ir tam nereikia jokių papildomų dalykų, o kalbant apie narkotikus išvis nesu nieko bandžius. Šitas faktas jį šokiravo ir nuliūdino. Likusį laiką jis dar bandė man įrodyti kaip smagu kartais „kažką pabandyti“, kitom temom nelabai jis turėjo, ką pasakyti. Galiausiai matydamas, kad čia sunkiai rišasi mums kalba pasiūlė važiuoti į hesburgerį. Tuo pasimatymas ir baigėsi. Geriausia pasimatymo dalis buvo skanūs hesburgerio ledai.“

« 1 5 »
« 1 11 »

Ingrida, 27 m.

Jeigu ir jūs turite įdomių pasimatymų istorijų, rašykite mums el. paštu info@kaunieciams, nurodydami “PASIMATYMAI“.

Susirasti sau porą visuomenėje darosi vis didesnė problema. Pasakojimais siekiame parodyti kaip nesielgti pirmojo pasimatymo metu.
O kartais nevykusi pradžia gali būti ir kažko gero pradžia.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments