Naujienos

Neturintiems patirties – mokymai ir darbo vieta

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Darbo skelbimų statistika rodo, kad vos kas devintame skelbime neprašoma turėti darbo patirties. Vandens valymo įrenginiais ir vandens filtrais prekiaujančios bei juos prižiūrinčios bendrovės ,,LT Aqua“ direktorius Laimis Kavaliauskas sako, kad jaunimui darbo yra, tereikia noro ir darbštumo.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Įmonėje „LT Aqua“ šiuo metu dirba kelios dešimtys darbuotojų ir jų būrį norma gausinti: ieškoma pardavimo vadybininkų ir pardavimų vadybininkų asistentų/telefonų operatorių, kurių užduotis – tartis dėl susitikimų. „Šiandien darbuotojų nebenustebinsi socialinėmis garantijomis, laiku mokamu ar jų kvalifikacija atitinkančiu atlyginimu, todėl įmonė stengiasi sukurti jausmą, kad esame viena didelė šeima, kurioje išgirstama kiekvieno darbuotojo nuomonė“, – pasakoja pašnekovas.

Svarbu noras – dirbti išmoko

L.Kavaliauskas neslepia, kad jo vadovaujamoje įmonėje darbuotojų kaita susijusi su bendromis tendencijomis – žmonės po keleto metų linkę keisti darbą ar gyvenimo vietą, o kartais keičiasi ir pats gyvenimo būdas. Tuomet tenka ieškoti naujų darbuotojų. Įmonė neturi baimės priimti patirties neturinčių žmonių – juos ne tik moko, bet ir sukuria lanksčias darbo sąlygas.

„Įmonėje vyksta vidiniai mokymai, kuriuos atlieka sertifikuoti treneriai. Tai leidžia jaunimui, neturinčiam jokios patirties, įgauti nemažą žinių bagažą, tokiose srityse kaip pardavimai, derybos, asmenybės ugdymas, laiko planavimas. Dar vienas privalumas – lankstus darbo grafikas. Tai ypač patrauklu studentams, kurie gali vienu metu įgauti ir darbo patirties, ir studijuoti, – darbuotojams siūlomas galimybes vardina L.Kavaliauskas.

Idealus darbuotojas turi siekti užsibrėžtų tikslų, būti sąžiningas, norėti tobulėti ir padaryti daugiau, nei yra iš jo reikalaujama, o taip pat darbštus ir nebijoti darbo.

Jaunatvišką entuziazmas duoda vaisių

Darbo rinkoje keičiasi kartos – vietoje vadinamosios X kartos darbo rinkoje pradeda vyrauti Y kartos atstovai, ir tai, pasak L.Kavaliausko, jaučiasi. Y kartos atstovai apibūdinami kaip kūrybiški, nebijantys iššūkių, naujovių, tačiau nesugebantys ilgiau išlaikyti dėmesio ir nepasižymi kantrybe. Įmonė atsižvelgia į šiuos pokyčius ir jaunatviškam entuziazmui suteikia kryptį. Daugiau skaitykite www.15min.lt

„Daugėja jaunesniosios kartos darbuotojų, kuri turi mažiau gyvenimiškos patirties – jie nori rezultato čia ir dabar. Jauni darbuotojai dažnai pervertina savo galimybes, nors pirminis užsidegimas būna nemažas“, – nurodo „LT Aqua“ vadovas.

Tam, kad pasiektum norimų rezultatų, reikia nemažai mokytis, kelti kvalifikaciją, o tada teorines žinias pritaikyti praktiškai. „Bendrovė prisitaikė prie kartų pokyčių ir jos metodika leidžia jaunimui pasiekti geriausių rezultatų. Su šia sinergija – gyvenimiška patirtimi ir jaunimo entuziazmu – pasiekiami neįtikėtini rezultatai“, – sėkmės receptu dalinasi L.Kavaliauskas. Daugiau skaitykite www.15min.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos