TransportasNETRUKUS E.BILIETO ŽYMĖJIMO PROGRAMĖLE „ŽIOGAS“ BUS AKTYVUOTAS MILIJONINIS BILIETAS

UAB „Kauno autobusai“ nusprendė apdovanoti keleivį, kuris važiuodamas Kauno viešuoju transportu programėle Žiogas pažymės bilietą ir tas bilietas bus 1 111 111-asis. Laimingajam atiteks 1000 eurų piniginis prizas. Nesvarbu ar naudojatės nuolaida ar persėdote, visi pažymėti bilietai dalyvauja žaidime. Žyminčių bilietus programėle Žiogu keleivių skaičius kiekvieną dieną auga kaip „ant mielių“, tad bet kuris bilietas gali papildyti Jūsų banko sąskaitą 1000 eurų. Jei dar neturite programėlės Žiogas, nedelskite. Ją galite parsisiųsti iš Goole Play arba...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 rugsėjo 6

UAB „Kauno autobusai“ nusprendė apdovanoti keleivį, kuris važiuodamas Kauno viešuoju transportu programėle Žiogas pažymės bilietą ir tas bilietas bus 1 111 111-asis. Laimingajam atiteks 1000 eurų piniginis prizas.

Nesvarbu ar naudojatės nuolaida ar persėdote, visi pažymėti bilietai dalyvauja žaidime. Žyminčių bilietus programėle Žiogu keleivių skaičius kiekvieną dieną auga kaip „ant mielių“, tad bet kuris bilietas gali papildyti Jūsų banko sąskaitą 1000 eurų.

Jei dar neturite programėlės Žiogas, nedelskite. Ją galite parsisiųsti iš Goole Play arba Apple Store.

Daugiau informacijos apie konkursą galite rasite: ziogas.kaunas.lt

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up