MiestasVerslas

Netrukus duris atvers dar viena „Lidl“ parduotuvė

0

Kitą savaitę, sausio 19-ąją, ketvirtadienį, Kaune, adresu Veiverių g. 146, 8 val. duris pirkėjams atvers trečioji „Lidl“ parduotuvė šiame mieste ir iš viso jau 23-ioji šio tinklo prekybos vieta Lietuvoje.

Pirmieji naujosios parduotuvės svečiai tradiciškai bus vaišinami Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais ir galės rinktis iš atidarymui skirtų pasiūlymų, kurie papildys reguliarius, suplanuotus prekybos tinkle visoje šalyje. 2017-uosius pasitikęs su šviežumo ir kokybės kampanija bei atnaujinta akcijų sistema, prekybos tinklas „Lidl“ nuo šiol pirkėjams kiekvieną ketvirtadienį siūlo kaskart naujos sudėties vadinamuosius šviežiąjį bei šaunųjį prekių penketus visai savaitei. Jų „Lidl“ parduotuvėse galima įsigyti specialiomis kainomis.

„Lidl“ asortimentą sudaro 1 600 kasdienių prekių, kurias nuolat paįvairina specialūs maisto produktų bei ne maisto prekių pasiūlymai ir akcijos. Į „Lidl“ turgelį kasdien pristatomi švieži vaisiai bei daržovės, parduotuvės kepyklėlėje keliskart per diena kepamos minkštos bandelės, traškūs kruasanai, pyragėliai su įvairiais įdarais ir duona. „Lidl“ parduotuvių darbo laikas – kasdien 8–22 val.

„Simboliška, kad 2017-uosius pradedame parduotuvės atidarymu Kaune. Būtent Kauno rajone, Ramučiuose, pernai balandį žengėme į finišo tiesiąją ruošdamiesi prekybos startui – paskelbėme logistikos centro veiklos pradžią. Šiandien iš čia prekės kasdien tiekiamos į jau 13-oje šalies miestų veikiančias „Lidl“ parduotuves, kurių skaičius nuolat auga“, – sakė Radostin Roussev-Peine, UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius. Pirmosios dvi „Lidl“ parduotuvės Kaune atidarytos pernai birželį vykusio didžiojo „Lidl“ prekybos tinklo atidarymo Lietuvoje metu.

Kaip ir visos „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje, naujoji yra sertifikuota pagal tarptautinę tvariųjų pastatų vertinimo sistemą „BREEAM In-Use“, kuri atspindi statinio energinį efektyvumą, komfortą bei kitus susijusius aspektus. „Lidl“ parduotuvėse bei logistikos centre naudojama „Žalia lietuviška energija“, iš atsinaujinančių išteklių gaminama Lietuvoje, o bendrovės darbuotojai bei pirkėjai skatinami rūšiuoti atliekas: ties įėjimu į kiekvieną parduotuvę veikia ekostotelės su taromatais, automatiniu praustuvu, talpomis popieriaus, plastiko bei kt. atliekoms, baterijoms ir smulkiai elektros įrangai.

Šiuo metu aštuonios „Lidl“ parduotuvės veikia Vilniuje, po dvi – Kaune bei Klaipėdoje, po vieną – Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje ir Panevėžyje.

Skaitykite daugiau: http://verslas.lrytas.lt/rinkos-pulsas/netrukus-duris-atvers-dar-viena-lidl-parduotuve.htm

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas