MiestasNetekome KTU dėstytojo Manto Masaičio

« 1 reklama iš 7 »
« 1 reklama iš 8 »

Staiga mirus Nacionalinės švietimo agentūros Bendrųjų reikalų departamento direktoriui, KTU edukologijos magistrui ir ilgamečiam dėstytojui, talentingam pedagogui MANTUI MASAIČIUI reiškiame gilią užuojautą velionio šeimai ir liūdime drauge.

Lietuvos edukologijos universiteto Alumnų, Kauno Technologijos universiteto bendruomenės ir visos Lietuvos edukologai staiga ir netikėtai neteko puikaus pedagogo, švietimo sistemos vadybininko Manto Masaičio ( 1965-05-31 – 2020-03-23).

ktu.edu nuotr.

Velionis Mantas Masaitis gimė 1965 gegužės 31 d. Vilniuje, o 1983 m. baigė tuometinę Vilniaus 34-ą vidurinę mokyklą. Vilniaus pedagoginiame institute 1991 metais Mantui Masaičiui įteiktas diplomas, jis įgijo fizikos, informatikos ir skaičiavimo technikos mokytojo specialybę ir pedagogo kvalifikaciją. Studijavo Kauno Technologijos universitete, kuriame 1995 metais įgijo edukologijos magistro laipsnį.

Mantas Masaitis 1991 metais dirbo Kauno „Aukuro“ vidurinėje mokykloje, o 1995 metais, baigęs studijas – 10 metų dirbo Kauno technologijos universiteto Edukologijos instituto Ugdymo sistemų katedroje. Nuo 2005 metų dirbo direktoriaus pavaduotoju Švietimo informacinių technologijų centre, po jo reorganizacijos vadovavo Nacionalinės švietimo agentūros Bendrųjų reikalų departamentui iki paskutinio savo gyvenimo atokvėpio.

« 1 reklama iš 7 »
« 1 reklama iš 8 »

Netekome nuoširdaus pedagogo, paprasto, gero, mylimo šeimos žmogaus, puikaus specialisto, toks jis išliks artimųjų, mokinių, studentų, kolegų ir visų jį pažinojusių atmintyje.

KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto profesorės Palmiros Jucevičienės atsiminimai:

„Mantas buvo mano doktorantas. Jis buvo puikus pedagogas, įžvalgus tyrinėtojas, labai profesionalus informacinėse technologijose, nuo 2005 metų iki 2020 m. rugsėjo 1 d. dirbęs Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotoju. Šio Centro direktoriaus dr. Vaino Brazdeikio ir jo pavaduotojo  Manto Masaičio pastangomis informacinės technologijos buvo įvestos į Lietuvos mokyklas. Mantas, o taip pat ir Vainas buvo puikūs mūsų Edukacinių technologijų programos, kurią tarptautiniai ekspertai pripažino ypač kokybiška, dėstytojai.  Mantas drauge su žmona Ingrida užaugino 3 sūnus, kurie jau yra sukūrę šeimas. Deja, netikėtai smogęs  infarktas atėmė iš šeimos ir iš mūsų visų taip visiems mums reikalingą žmogų. Amžiną Jam atilsį.” – reikšdama užuojautą visai akademinei bendruomenei kalbėjo KTU profesorė P. Jucevičienė.

« 1 reklama iš 7 »
« 1 reklama iš 8 »

ATSISVEIKINIMAS: TIK MALDA IR MINTIMIS, velionio kūnas pašarvotas ir laidotuvės vyks dalyvaujant tik šeimos nariams – ekstremalios situacijos ir ypatingo karantino sąlygomis Kaune.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x