RenginiaiNepraleiskite: Kovo 11-ąją Kauno mieste ir rajone šurmuliuos gausybė renginių

Jau rytoj, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga žmonių namuose kils trispalvės. Pakilios bus ir nuotaikos, nes šventinę dieną Kaune ir Kauno rajone jūsų laukia šūsnis renginių. Dalinamės svarbiausiais ir įdomiausiais rytojaus įvykiais.

9:30 val. Kovo 11-osios žygis Raudondvaryje. Didelius ir mažus kviečiame pasižvalgyti po Raudondvario apylinkes . Ne tik keliausime, bet ir sužinosime daug įdomių istorijų apie miestelį ir jo praeitį.

Vieta: Raudondvario kultūros centras. Daugiau informacijos čia.

10:00 val. – Šv. Mišios Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje

Vieta: Nepriklausomybės a. 14A

10:00 val. – Šv. Mišios, kurių metu skambės Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureates, kompozitorės Zitos Bružaitės liturginis kūrinys “Vilties mišios”.

« 1 3 »
« 1 3 »

Vieta: Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje Vilniaus g.1.

11:00 val. Moksleivių ir visuomeninių organizacijų eisena Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos į Vytauto Didžiojo  karo muziejaus sodelį.

11:00 val. Ekskursija po Lietuvos karininkų ramovę. Jūsų lauks trumpas pristatymas apie Lietuvos kariuomenę ir tikros istorijos  iš  karininkų gyvenimo. Karininkų ramovės veiklos pradžia laikomi 1919 m., kai buvo įsteigtas Kauno įgulos karių ir karo valdininkų klubas.

Vieta: A. Mickevičiaus g. 19

11:00 val. Kovo 11-oji Istorinėje Prezidentūroje. Istorinė Prezidentūra kviečia ieškoti jungčių ir skirtumų tarp 1918–1940 metų ir šiandieninės Lietuvos, tarp šimtmetį skaičiuojančio Steigiamojo Seimo ir Atkuriamojo Seimo.

Vieta: Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra.  Daugiau informacijos čia.

11:30 val. – Kariljono muzikos koncertas. Kariljonu skambins Julius Vilnonis.

Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis

12:00 val. – Iškilmingas minėjimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija, Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių pasižadėjimo ir šaulių priesaikos ceremonija.

12:40 val. – Šventinis koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Dalyvaus atlikėja Aistė Pilvelytė, grupė Mango irk t. Vyks kūrybinės vėjo malūnėlių, trisplavių atminimo dovanėlių gaminimo dirbtuvėlės.

12:00 val. Nemokama ekskursija į stačiatikių katedrą. Kauniečiai kviečiami į susitikimą su diakonu Konstantinu, kuris mielai papasakos apie katedrą ir stačiatikių bendruomenę, apie malonėmis garsėjantį Surdegio Dievo Motinos paveikslą. Ekskursija nemokama.

Daugiau informacija čia.

14:00 val. – Arkliuko iš žolynų dirbtuvėlės. Kviečiame prisiliesti prie gamtos ir sukurti laukinėmis lietuviškomis pievomis alsuojantį žirgelį, arkliuką- savo vaikams, o gal savo vidiniam vaikui, trokštančiam lėkti laukais, apkabinus kaklą savo laisvės žirgui.

Vieta: Balta Palėpė Rotušės a.26. Daugiau informacijos čia. 

15:00 val. Kovo 11-oji Kauno 3-ajame forte. Bus iškelta Lietuvos valstybinė vėliava – aukščiausiai negu iki šiol kada yra plevėsavusi ir dydžiu lenkianti daugumą Lietuvoje plevėsuojančių vėliavų.

KASP Dariaus ir Girėno antroji rinktinė atliks salves bei pristatys savo naudojamų ginklų ekspoziciją ir kt.

Daugiau informacijos čia. 

17:00 val. Šventinis koncertas Nepriklausomybės aikštėje. Dalyvaus grupės „Flash Voyage”, „Garbanotas”, atlikėjas Mesijus „Kandis”, jūsų lauks šventinis fejerverkas.

17:00 val. Mozaikos „Lietuva – mano veidas“ pristatymas. Šis tęstinis edukacinis tekstilės projektas pradėtas 2017 m. Lietuvos valstybingumo šimtmečio proga, kurtas trejus metus ir pristatomas Kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga.

Vieta: Kauno kultūros centras.

Daugiau info čia. 

17:00 val. Tautinio meno festivalis „Ei, studente, sukis vėju!”. VDU didžiojoje salėje gražiausias miesto jaunimas šokiu ir daina sukvies tautiniam menui, gimtajai šaliai bei visų skleidžiamai gerai emocijai neabejingus kraštiečius.

Daugiau informacijos čia.  

17:00 val. filmas apie Kovo 11-osios Akto signatarę, rašytoją Vidmantę Jasukaitytę “Baladė apie stovinčiąją ant tilto”. Filmas nemokamas.

Įėjimas tik su išankstiniais kvietimais, kuriuos bus galima atsiimti kasoje, adresu Kęstučio g. 62.

Vieta: Kauno kino centro laikinoji salė.

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up