SveikataNepageidaujami plaukeliai – kaip užbaigti šią amžiną kovą?

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 27 vasario

Plaukų šalinimas daugeliui moterų – įgrisusi ir galvos skausmu tapusi kasdienybė. O ir priemonių tikrai išbandyta daug – nuo vienkartinių skutimosi peiliukų, keičiamų plastikinių galvučių iki vaško juostelių ir epiliatorių. Bėda viena – plaukai visuomet atauga, o problema niekur nedingsta. Kokių priemonių imtis ir ką daryti, kad kasdien būtų galima džiaugtis šilkine oda, pamirštant apie bėrimus, įauginėjančius plaukus ir epiliatoriaus keliamą skausmą?

Lazerinė depiliacija – šilkinėms kojoms ir gamtos labui

Ar kada bandėte suskaičiuoti, kiek vienkartinių peiliukų sunaudojate per metus? Arba vaško juostelių? Atsakymas gali skirtis, tačiau vidutinė moteris kasmet sunaudoja apie 24 vienkartinius skutimosi peiliukus. Iš vienos pusės – juk ne taip ir daug. Pažvelgus iš kitos pusės – tokia grožio rutina nėra itin tvari, žaloja gamtą, o šilkinėmis kojomis džiaugtis galima tik laikinai. Vėliau viskas vėl kartojasi iš naujo.

Pats plaukų šalinimas nėra ekologinė problema, jeigu tam atlikti pasirenkamos tinkamos priemonės. Kone geriausias sprendimas, norint džiaugtis ilgalaikiu rezultatu ir nekenkti gamtai – plaukų šalinimas lazeriu. Šį metodą pasirinkus, pašalinti galima ne tik kojų plaukus, bet ir bikini zonos, pažastų, pilvo srities ar net viršutinės lūpos ir smakro srities. Ir daugiau jokių vienkartinių peiliukų, vaškinių juostelių, skausmo ir prarasto laiko bandant pasiekti idealų rezultatą.

Pats tinkamiausias laikas – dabar

Nors apie atauginėjančių nepageidaujamų plaukų problemą didžioji dalis moterų susimąsto tik atėjus atostogų sezonui, rūpintis tuo tenka visais metų laikais. O toms, kurios susigundė pašalinti plaukus lazeriu, lazerinės dermatologijos specialistai rekomenduoja ilgai nelaukti. Anot jų, geriausias laikas tai padaryti – šaltasis sezonas. Kodėl?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl geriausia šalinti plaukus lazeriu atvėsus orams, ta, jog šiuo sezonu kyla mažiau problemų besiruošiant procedūrai. Pavyzdžiui, iki procedūros, mažiausiai 4 savaites reikėtų vengti aktyvių ultravioletinių spindulių: negalima lankyti soliariumų ar degintis saulės spinduliuose. Tad šaltasis metų laikas šiuo atveju tampa savotišku privalumu. Procedūros neatliekamos ant įdegusios odos dėl rizikos atsirasti  odos spalvos pokyčiams (hipopigmentacijai , hiperpigmentacijai).

Kita priežastis, kodėl geriau sukrusti dabar, o ne artėjant atostogoms – skirtingas plaukų šalinimo procedūrų kiekis. Priklausomai nuo to, kurios srities plaukų šalinimas pasirenkamas, prireikti gali nuo 6 iki 8 procedūrų. Be to, procedūros atliekamos kas 4 – 6 savaites.

« 1 3 »
« 1 3 »
Keletas patarimų apie pasiruošimą procedūrai

Naudojantis skutimosi peiliukais, su nepageidaujamais plaukais tvarkytis tenka kasdien. Naudojant epiliatorių, rezultatais džiaugtis galima iki 2 savaičių. Po viso lazerinės depiliacijos procedūrų kurso, švelnia it aksomas oda galima džiaugtis kasdien, o epiliatorių – padovanoti draugei.

Tiesa, yra dar keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti, jei kovą su nepageidaujamais plaukeliais nusprendėte laimėti, pasirinkę lazerio procedūrą.

  • Ilgalaikis plaukų šalinimas atliekamas naudojant aleksandrito GentleMax Pro lazerį, jis efektyviai reabsorbuojasi į plauko folikulą ir jį sunaikina nepažeidžiant aplinkinių audinių. Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu visame pasaulyje pripažįstamas auksiniu standartu, leidžianti per kelis kartus pasiekti ilgalaikius rezultatus – jokio vargo, jokių plaukų ir aksominio švelnumo kojos, kurias norisi liesti.
  • Procedūros metu naudojama purškiama šalčio technologija, todėl juntamas tik minimalus diskomfortas visos procedūros metu. Todėl baimintis nėra ko.
  • Iki procedūros kelias savaites vertėtų pamiršti apie plaukų pešiojimą, depiliaciją vašku ir epiliatorių. Vietoj to kuriam laikui teks pasitenkinti skutimosi peiliukais.
  • Likus dienai iki planuotos procedūros plaukus taip pat reikia nuskusti.

Iki išsvajotų šilkinių kojų liko visai nedaug – užsiregistruoti ir dar kuriam laikui apsišarvuoti kantrybe. Tačiau užbaigus šią kovą, rezultatai kalba patys už save – jokių įauginėjančių plaukų, erzinančių bėrimų ir paskutinės minutės grožio procedūrų vonioje. Galų gale, verta priminti, kad plaukų šalinimas lazeriu – sprendimas ne tik aksominėms kojoms, bet ir gamtai.

Užsakomasis reklaminis straipsnis

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up