Kauniečiams redakcijaRenginiaiNemuno Saloje įvyko jau ketvirtasis Laisvės Piknikas!

Šeštadienį Nemuno Sala tapo žmonių traukos objektu. Puikus oras, įvairios diskusijos apie politinę situaciją Lietuvoje, visuomeninių organizacijų veiklų pristatymai bei puiki muzikinė programa pritraukė kauniečius ir miesto svečius jau į ketvirtą kartą rengiamą didžiausią pilietinį vasaros festivalį „Laisvės piknikas“. Visą dieną vykusiose diskusijose žinomi politikai, visuomenininkai ir pramogų pasaulio atstovai narpliojo Lietuvai šiuo metu pačius aktualiausius klausimus. Tarp diskusijų buvo diskutuojama ir apie Visvoldą Matijošaičio valdymo metodus ir jo duotų pažadų vykdymą. Vertas paminėjo faktas,...
Avatar Domantas Bukauskas2019 26 rugpjūčio

Šeštadienį Nemuno Sala tapo žmonių traukos objektu. Puikus oras, įvairios diskusijos apie politinę situaciją Lietuvoje, visuomeninių organizacijų veiklų pristatymai bei puiki muzikinė programa pritraukė kauniečius ir miesto svečius jau į ketvirtą kartą rengiamą didžiausią pilietinį vasaros festivalį „Laisvės piknikas“.

Visą dieną vykusiose diskusijose žinomi politikai, visuomenininkai ir pramogų pasaulio atstovai narpliojo Lietuvai šiuo metu pačius aktualiausius klausimus. Tarp diskusijų buvo diskutuojama ir apie Visvoldą Matijošaičio valdymo metodus ir jo duotų pažadų vykdymą.

Vertas paminėjo faktas, jog kauniečius ir miesto svečius pasitiko rekordinis šūsnis visuomeninių organizacijų pristatymų, kurių buvo virš 70. Tai buvo rekordinis organizacijų skaičius festivaliui. Šis skaičius tapo ypač maloniu festivalio akcentu, kadangi  pagrindinis festivalio tikslas – pagalba organizacijoms, bendruomenėms ir piliečiams atrandant vieną.

Nuo 16 val. vykęs koncertas sulaukė bene didžiausio žmonių susidomėjimo. Ant scenos žmonės lipo: Krašto apsaugos savanorių bigbendas su Jurgiu Brūzda ir Neringa Nekrašiūtė, „Strings of Earth Orchestra“, „Golden Parazyth“, „The Station“, Free Finga „Bel Canto“ ir „Flying Saucer Gang“.

Tarp muzikinių pasirodymų įsiterpė ir išskirtinis „Laikykitės ten“ su Andriumi Tapinu, o vakarėjantį dangų papuošė ryškus Valdo Kančausko kūrinys „Laimės aitvaras iš Angelų sodų“.

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up