Renginiai

Nemokamos kūrėjų žaidynės „Hacker Games: Kaunas“ kviečia įgyvendinti startup idėjas

0

Šį savaitgalį, kovo 10-12 d. KTU „Santakos“ slėnyje (K. Baršausko 59) vyks didžiausios šalyje startup konkursas-dirbtuvės „Hacker Games: Kaunas“. Tai – 48 val. trukmės renginys, kurio metu pristatomos idėjos, suformuojamos komandos, gaminami ir galiausiai apdovanojami produktai ir prototipai programinės įrangos, techninės įrangos, žaidimų bei medijų kategorijose.

Renginį organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“ ir jos „Startup Lithuania“ startuolių platforma kartu su „KTU Startup Space“ inkubatoriumi. „Hacker Games“ renginių serija rengiama nuo 2015 m. rudens ir keturis kartus per metus vyksta Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Praėjusių metų „Hacker Games“ renginys Kaune buvo rekordinis – sulaukta 250 dalyvių ir daugiau kaip 40 projektų, tarp kurių – išmanusis šiltnamis, išmanioji spyna, savižudybių prevencijos programėlė, tuzinas 2D ir 3D žaidimų, sprendimai su virtualiąja ir išplėstąja realybe.

Renginyje laukiami programuotojai, inžinieriai, dizaineriai, verslo plėtros, rinkodaros ir kitų sričių specialistai bei kūrybingi jaunuoliai. Prizų fonde – daugiau kaip 3500 EUR grynaisiais, kelionė į žaidimų pramonės renginį ir kt. Dalyvavimas renginyje – nemokamas. Daugiau informacijos ir registracija: www.hackergames.lt

Nemokamos kūrėjų žaidynės „Hacker Games: Kaunas“ kviečia įgyvendinti idėjas

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Renginiai