Gyvenimo būdasNaujienos

Visą vasarą GAJA namuose – nemokami renginiai moterims

0
Jau ne vienerius metus kaunietėms žinomi GAJA namai kviečia moteris vasarą mieste praleisti prasmingai.

Ilgą laiką dirbančios su moterimis lektorės organizuoja nemokamas paskaitas ir konsultacijas, skirtas savęs pažinimui, moteriškumo atskleidimui, asmenybės augimui, pasitikėjimo ugdymui ir atsipalaidavimui nuo įtampų bei streso.

Svarbiausia žinutė, kurią skleidžia šių namų įkūrėjos – visos moterys nusipelnė būti laimingos. Ir nesvarbu, kiek joms metų, kokį gyvenimo bagažą jos turi, kokia jų dabartinė situacija. Kiekviena, palaikoma bendraminčių ir specialistų, gali pasiekti visiškai kitokio sąmoningumo lygio ir sukurti tokį gyvenimą, kuris teiktų jai džiaugsmą ir gyvenimo pilnatvę.

Bendruomenė, kurioje svarbiausia moteriška laimė

Tiek šio vasaros projekto, tiek ir visos kitos GAJA namų veiklos pagrindinis tikslas – priminti moterims, kokios jos yra nuostabios, svarbios ir unikalios, kad kiekviena jų jau ČIA ir DABAR yra tiek tobula, kokia tik gali būti. GAJA namų idėja – sukurti saugią vietą, kurioje moterys galėtų bendrauti sau rūpimomis temomis, gauti palaikymą, paskatinimą, ar net susirasti naujų draugių ir bendražygių.

„Šiuolaikinės moterys gyvenime išmoksta labai daug dalykų. Jos gali rūpintis namais, šeima, uždirbti pinigus, kurti verslus, ar net savarankiškai įsigyti nuosavą būstą. Deja, labai dažnai jos pamiršta apie tikruosius savo poreikius ir troškimus, todėl net ir turėdamos daug materialinių vertybių viduje negali pajusti džiaugsmo. Būtent todėl pagrindinė GAJA namų bendruomenės tema yra moters psichologinė ir dvasinė savijauta, jos laimė“, – pasakoja viena iš moterų bendruomenės Kaune įkūrėjų N. Vygintauskienė.

Ką moterys atranda GAJA namų erdvėje?

Visų pirma, GAJA namai – tai išskirtinė vieta Kaune, kurioje moterys atsipalaiduoja, sustiprėja bei mokosi gyventi darnoje su savimi ir aplinka. Ši vieta visada atvira toms, kurios nori dalintis, rasti vidinę ramybę, atsipalaidavimą, išbandyti save savanoriaujant. Moterys, kurios savo kasdienybės monotonijoje ir nesibaigiančių pareigų rutinoje vis neranda laiko sau, čia gali atsigauti. Susitikusios kartu, net ir nepažindamos vienos kitų, jos dažnai išsišneka, išsipasakoja, gauna bendruomenės palaikymą.

Kaip sėkmingai išlaikyti matematikos egzaminą

N. Vygintauskienė įsitikinusi, kad kiekvienai moteriai reikia palaikančios kitų moterų draugijos. Būdamos kartu jos išmoksta nuoširdžiai priimti ir pamilti tiek kitas, tiek save. Dažnai įvairių GAJA namuose organizuojamų praktikų ir užsiėmimų metu jos ne tik išsilaisvina nuo įtampų ir baimių, bet ir susiranda draugių, su kuriomis gali kurti priėmimu bei pasitikėjimu pagrįstus santykius. Kai kurios net imasi bendrų veiklų.

„Tik būdamos bendrystėje mes pasijuntame saugios, galime iš tiesų augti ir tobulėti, išmokstame ne konkuruoti tarpusavyje, o palaikyti, skatinti viena kitą bei džiaugtis viena kitos pasiekimais“, – pasakoja N. Vygintauskienė. – „Dalinantis laime, ji tik didėja, o dalinantis skausmu, jis sparčiai tirpsta.“

Nemokamos paskaitos ir kitos veiklos

GAJA namai organizuoja daug veiklų: nuolatos vyksta įvairios paskaitos ir užsiėmimai su bendruomenės lektorėmis ir su garsiausiais Lietuvos saviugdos treneriais, konsultacijos, moterų vakarai, organizuojamos stovyklos moterims tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

Tad kiekviena moteris gali atrasti tai, kas jai įdomu ir išbandyti įvairius savęs pažinimo bei tobulėjimo būdus. Rezultatas – sugrįžę laimės žiburėliai akyse ir, dažnai, naujas postūmis gyvenimo kelyje savęs link.

Liepą ir rugpjūtį Gaja kviečia net į 7 nemokamus renginius:

  • Kalbos Kodas: kaip sau padėti?
  • Moters galia
  • Emocijų integravimas
  • Tėvų ir vaikų santykiai
  • Džiazuoju Gyvenimą: improvizaciniai šokiai
  • Darnūs santykiai poroje
  • Aš esu Pakankama

Registruotis į nemokamus renginius galima:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdm2d8p7_PC_NMc49fxuu2CkAJpATMC1HwFknfcKS81FKjG1Q/viewform?fbclid=IwAR3zkcx8kAFkgXSPLsUK8s7cPF9gALKY08khuhFDXGaWjaMpGgCN4U_1X60

 

Nuotraukų autorė: Rūta Fotografienė

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Gyvenimo būdas