Atėjus rudeniui jūs užvaldė rutina? Jūsų vaikas nenustygsta vietoje ir niekaip nesugalvojate, kur jis galėtų praleisti laiką po pamokų? Turite daug laisvo laiko, tačiau nežinote, kokią naują veiklą norėtumėte išbandyti?  Galbūt šokiai yra būtent tai, ko jums reikia! Šių metų rugsėjo mėnesį Kaune, naujose patalpose, atsidarė šokių studija RED. Čia šokių subtilybių išmokti gali ir dideli, ir maži! Studiją rasite Žaliakalnio terasose, adresu – Savanorių pr. 276–218. Kaunieciams.lt redakcija pakalbino jos įkūrėją Rugilę Dailidaitę. Ji mums papasakojo apie savo pasiekimus šokių srityje, naująją studiją bei vaikų ir suaugusiųjų laukiančius įdomius ir išskirtinius šokių užsiėmimus.

Ilgametę patirtį turinti šokių studija

Mūsų pašnekovė teigia šokanti jau nuo 1997 metų. Šokių mokytoja, trenere, vadove Rugilė dirba jau devyniolika metų. Trenere ją paskatino tapti pirmoji šokių mokytoja. „Niekada negalvojau, kad šokiai taps mano pagrindine veikla, pragyvenimo šaltiniu, manau dar ir dabar daug kas sako ir galvoja, kad šokiai tai ne rimta, iš jų neišgyvensi, bet aš sakau, kad jei kažko labai nori, kažką labai myli, tai tiesiog turi to siekti ir pildyti savo norus bei svajones“,- teigia pašnekovė. Trenerė savo šokių studiją įkūrė 2009 metais  ir pavadino ją, jau daug kam gerai Lietuvoje ir užsienyje žinomu, vardu – RED. RED šokių studija šiemet pradeda jau dvyliktąjį sezoną. Per šį laikotarpį studija užaugino bei į gyvenimą išleido  ne vieną daug pasiekusią  šokėjų kartą – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Italijos, Kroatijos čempionatų nugalėtojus ir prizininkus, Lietuvos Talentų superfinalo dalyvius bei BC Žalgiris talentų konkurso nugalėtojus.

Užsiėmimai vyksta moderniai įrengtose bei šiltose patalpose

« 1 5 »
« 1 11 »

Šis studijos sezonas yra ypatingas, nes ji persikėlė į kitus šokių namus – naujas patalpas. Ankstesnės patalpos buvo senojoje Kauno radijo gamykloje, kuri dvelkė praeitimi. Šokėjai čia turėjo ribotus patogumus, o žiemomis turėjo kęsti šaltį. Be to, ankštose patalpose didėjant šokėjų skaičiui, pastarieji tiesiog nebetilpo ir nebegalėjo kokybiškai ir normaliai treniruotis bei šokti. Idėją ir mintį sukurti naujus RED šokių studijos namus jos įkūrėja Rugilė brandino net dvejus metus. Pašnekovė teigia gyvenusi tik šia svajone, mintimi bei tikėjusi, kad suburtas kolektyvas gali turėti geresnius namus. Dabar RED šokių studija yra įsikūrusi naujos statybos pastate.  Čia yra įrengtos dvi salės, persirengimo kambariai ir tualetai. Šokėjai po treniruočių gali pailsėti ir poilsio zonoje. Pastatas ir aplinka yra labai graži ir moderni, o vieta – neįtikėtinai patogi, pati Savanorių prospekto širdis – Žaliakalnio terasos!

Paklausta apie studijos atidarymą, jos įkūrėja Rugilė teigia šio įvykio laukusi su nekantrumu: „Visą rugpjūtį kartu su broliu įrenginėjome naująsias patalpas, dirbome kiekvieną dieną. Tačiau viskas pavyko labai sklandžiai ir šokėjai treniruotes galėjo pradėti tokiu metu, kokiu ir buvome planavę. Šokių trenerė taip pat teigia buvusi maloniai nustebinta, kai į atidarymą atvyko toks didžiulis būrys žmonių: „Į atidarymą atėjo tiek žmonių, kad netilpo į studiją, susirinko seni šokėjai, nauji šokėjai, tėveliai, broliai, sesės, draugai ir visi mylintys šokį”. Atidarymo šventės metu tvyrojusi džiaugsmo, laimės ir meilės atmosfera puikiai atsispindi vaizdo įraše:

« 1 5 »
« 1 11 »

Kviečia įvairaus amžiaus ir gebėjimų šokėjus

Paklausta, kokio amžiaus šokėjai yra laukiami studijoje, Rugilė teigia, kad norintiems šokti, ji nėra nustačiusi amžiaus apribojimų: „Studijoje šoka vaikai nuo 3 metų. Nėra amžiaus ribos, iki kada galima šokti. Jos būna tik mūsų pačių galvose, jei nori šokti – ateini ir išbandai save, niekada nevėlu pradėti ne tik šokti, bet ir užsiimti mėgiama veikla“. Šokėjai RED šokių studijoje yra skirstomi pagal amžių ir pagal patirtį. Jie čia gali pasirinkti skirtingų stilių treniruotes ir kitus užsiėmimus, tokius kaip kūno dizainas ar kangoo jumps treniruotės. Nors studijoje vyrauja gatvės šokių stiliai, tai – hip-hop, vogue, breakdance bei house, tačiau nuo šių metų čia taip pat galima mokytis ir šiuolaikinių šokių.

RED jaunieji šokėjai gali išmokti šokti įvairių stilių šokių. Žinoma, tai neįvyksta per mėnesį ar du. Tam reikia skirti daug laiko, jėgų ir pastangų. Labai daug priklauso ir nuo to, ko pats šokėjas tikisi iš šokių ir savęs – ar tapti čempionu, ar gerai praleisti laiką su bendraminčiais. Visi studijos šokėjai dalyvauja čempionatuose, konkursuose ar koncertuose. Atsižvelgiant į įgytą patirtį, jie atstovauja studiją čempionatuose: pradedantieji šoka pradedančiųjų čempionatuose, pažengę kovoja Lietuvos čempionatuose bei kovoja dėl teisės atstovauti Lietuvai tarptautiniuose čempionatuose. RED studijos auklėtiniai jau yra atstovavę Lietuvą pasaulio čempionatuose Danijoje, Vokietijoje, Italijoje, Kroatijoje. Be to, šokių studijoje yra lavinami bendravimo, savęs pažinimo įgūdžiai. Čia ne tik yra mokomasi šokti, judėti, atsipalaiduoti, bet ir būti žmogumi.

Su RED studijos veikla plačiau susipažinti galite jos socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje, o norėdami užsiregistruoti į šokių užsiėmimus, rašykite el. paštu info@studijared.lt arba skambinkite tel. numeriu +37068452755.

« 1 5 »
« 1 11 »
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments