NaujienosNaujos halogeninės automobilio „akys“: daugiau šviesos, daugiau saugumo

« 1 reklama iš 7 »
« 1 reklama iš 8 »

Neseniai rinkoje pasirodžiusios automobilių halogeninės H18 ir H19 lempos atskleidė naujus šios technologijos sprendimų privalumus. Išlaikydamos tradicinį šios rūšies lempų kainos patrauklumą, vairuotojams jos siūlo daugiau šviesos ir saugumo kelyje, o automobilių dizaineriams – įkvėpimą naujiems modeliams.

 Mažesnės, šviesesnės, patogesnės

„Naujo dizaino halogeninių lempų H18 ir H19 pirmtakės yra H4 ir H7 lempos. H18 ir H19 yra nauji technologiniai sprendimai, kuriuose naudojami trumpesni siūleliai ir mažesnes galvutės. Tai leidžia kurti mažesnio skersmens, geresnių optinių savybių bei kompaktiškesnes lempas. Naudodami naujas technologijas inžinieriai suteikė šioms naujos kartos lempoms naują kokybę ir galimybių projektuojant naujus modelius“, – teigia „Lumileds Poland“ rinkodaros vadovė Centrinei Europai Wioletta Pasionek.

 Paskata ieškoti naujų sprendimų, kuriant halogenines lempas, buvo tai, kad iki tol buvęs šių lempučių dizainas ribojo automobilių gamintojų ir projektuotojų užmojus. Sąlyginai didelės ir ne itin patogios geometrijos halogeninės lempos tapo kliūtimi kurti modernių formų korpuso sprendimus. Tai buvo gana rimtas trukdis projektuojant naujus A, B ir C segmentų – mini, mažų ir kompaktiškų automobilių – modelius.

Žada daugiau saugumo vairuotojams

 Anot W. Pasionek, senieji modeliai nebeatitiko ir naujų šviesos kelyje poreikių, siekiant didesnio saugumo, nes naujo produkto pirmtakių H4 ir H7 halogeninių lempų parametrai neužtikrina tiek šviesos, kiek kitų technologijų apšvietimo šaltiniai (pavyzdžiui, ksenoninės, LED lempos ar lazeriai). Naujosios „Philips“ halogeninės lempos išlygino šį skirtumą.

« 1 reklama iš 7 »
« 1 reklama iš 8 »

„Automobilių dizaineriams kėbulas yra išskirtinai svarbi dalis. Daugeliui žinoma metafora, kad žibintai yra automobilio „akys” – jie ne tik suteikia automobiliams charakterį, bet turi ir praktinę funkciją užtikrinti maksimalų saugumą kelyje. Dėl to kurdami naujus sprendimus stengiamės išlaikyti ankstesnius lempų apšvietimo rodiklius. Kuriant H18 ir H19 šie rodikliai netgi buvo pagerinti. Geriau apšviestas kelias leis vairuotojams geriau ir greičiau įvertinti situaciją kelyje ir adekvačiai į ją reaguoti“, – atkreipia dėmesį W. Pasionek.

„Lumileds“ yra išskirtinė licencijuota „Philips” prekės ženklo automobilių apšvietimo produktų gamintoja. Šios kompanijos ekspertų tvirtinimu, halogeninės lempos vis dar yra dažniausias modernių automobilių apšvietimo sprendimas – nepaisant rinkoje egzistuojančių sprendimų įvairovės. Kadangi halogeninių lempų gaminimo įsigijimo bei eksploatacijos kainos išlieka sąlyginai mažos, prognozuojama, kad toks santykis rinkoje išsilaikys dar ilgus metus.

Pasižymi ilgaamžiškumu

„Rinkoje pasirodžiusios H18 (12V, 65W) ir H19 (12V, 60/55W) papildė „Philips LongLife EcoVision“ lempų liniją, kurioje jau buvo H1, H3, H4, H7 ir H11 modeliai. Šios lempos pasižymi ilgaamžiškumu, kuris H18 siekia 1100 valandų, o H19 – 1500 valandų nepertraukiamo apšvietimo. Jos taip pat užtikrina efektyvų nuo 1700 iki 1750 liumenų šviesos šaltinį – vadinasi, savo efektyvumu gali būti palyginamos su LED lempomis“, – teigia „Lumileds Poland“ rinkodaros vadovė.

« 1 reklama iš 7 »
« 1 reklama iš 8 »

„Philips“ H18 ir H19 lempos nėra visiškai šviežia naujovė automobilių pramonėje. Jau dveji metai, kaip šie OĮG (originalios įrangos gamintojo) produktai naudojami tokiuose automobilių modeliuose kaip „Ford EcoSport“, „Kia Soul“ ar „Hyundai HB20“, gaminamais Lotynų Amerikos rinkoms. Šiuo metu abiejų lempų modeliai tiekiami atsarginių dalių rinkai ir yra naudojami Lenkijoje.

 Naujos kartos halogeninių lempų gamintojai taip pat atkreipia dėmesį, kad H18 tipas yra H7 ekvivalentas, o H19 – H4, o naujo tipo lempos gali būti pritaikomos ne visuose įprastuose automobilių žibintuose.

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up