Connect with us

Naujienos

Naujasis Kauno policijos vadovas: žmonės turi jaustis saugūs net ir nematydami pareigūno

kaunieciams.lt

Paskelbta

Spalio pradžioje Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas pradėjęs eiti Mindaugas Baršys sau kelia tikslą, kad žmonės saugūs jaustųsi net ir tuomet, kai nemato nuolat gatvėse patruliuojančių pareigūnų bei žada dėmesį skirti nusikaltimų prevencijai.

„Mes visas jėgas ir turime skirti tam, kad žmogus, išėjęs į gatvę, jaustųsi saugus nebūtinai matydamas pareigūną“, – BNS penktadienį sakė M. Baršys.

„Jeigu aš sulauksiu to momento, jausiu, kad mano darbas yra padarytas. Nes nuomonių visokių yra, bet tikslą turime tą kelti sau: mes tam ir esame, kad žmonės jaustųsi saugūs ir kad galėtumėme tiems žmonėms padėti, kada ištiko nelaimė arba nusikalstama veika įvyko“, – pabrėžė komisariato viršininkas.

Kauno apskritis – naujas iššūkis

Iš Marijampolės apskrities policijos vadovo pareigų į Kauną dirbti atvykęs pareigūnas teigė, kad šis miestas jam patinka, o nusikalstamumo požiūriu nėra kuo nors išskirtinis.

„Kaunas nėra kažkuo išskirtinis. Apskritai dideli miestai yra vienos problemos, didesnė koncentracija žmonių, didesnė koncentracija – natūralu – ir nusikalstamų veikų. Čia vienaip mes turime veikti, ir šiek tiek kitaip mes turime veikti kaimiškosiose teritorijas arba mažesniuose miesteliuose“, – kalbėjo jis.

Vis dėlto, M. Baršio teigimu, Kauno apskrityje nėra sričių, kurios, jo vertinimu, reikalautų skubaus dėmesio. Kita vertus, darbo pareigūnams neabejotinai yra.

„Didžiųjų miestų problema yra narkotikai. Lygiai taip pat aš galiu lyginti su buvusia darboviete, su buvusia apskritimi, tai čia yra daugiau vagysčių: pirmoje vietoje yra vagystės ir tik antroje smurtas artimoje aplinkoje. Bet čia tokie vyraujantys dalykai, nėra kažkokių didelių skirtumų“, – kalbėjo jis.

Vadovavimas Kauno apskrities policijai, pasak M. Baršio, jam yra iššūkis, tačiau jį sako pasirinkęs tikslingai.

„Didelis iššūkis ir, aišku, kad sunku, bet ne poilsiauti atėjau. Žinau, ką renkuosi, žinau, kur ėjau ir žinojau, kad tikrai teks padirbėti. Tikrai nesu tas žmogus, kuris poilsiautų“, – sakė naujasis Kauno apskrities policijos vadovas.

Jis šiuo metu tęsia susitikimus su Kauno apskrities policijos padalinių vadovais, jau turėjo galimybę pabendrauti su Jonavos ir Kaišiadorių merais.

Komisariato viršininkas vylėsi, kad pandemija nesužlugdys planų susitikti ir su likusiais apskrities savivaldybių vadovais bei socialiniais policijos partneriais.

„Bet bet kokiu atveju, filosofija tokia, kad prevencinė veikla turi būti pirmose gretose, rezonansų valdymas lygiai taip pat turi būti pirmose gretose“, – sakė jis.

Ankstesnio vadovo istorijos nesureikšmina

M. Baršys Kauno apskrities policijos vadovu tapo praėjus beveik metams po to, kai pernai lapkritį nuo pareigų nušalintas tuometinis komisariato vadovas Darius Žukauskas. Tuomet pradėtas patikrinimas dėl įtartinų jo ryšių, ir šių metų vasario 26 dieną D. Žukauskas atleistas, nes neteko teisės dirbti su slapta informacija.

M. Baršys nesiėmė vertinti D. Žukausko atleidimo istorijos, tačiau teigė, kad šiuo metu situacija komisariate yra nebloga.

„Tikrai jau ir laikinasis vadovas daug įvairiausių darbų yra padaręs – tai tiesiog darbų tęstinumas, žmonių nuraminimas, pasakymas, kad eikime visi viena kryptimi, ir tiek“, – kalbėjo jis.

„Aš atėjau be išankstinių nuostatų į policijos įstaigą, kuri turi savo tikslus, prioritetus, uždavinius ir mes tiesiog spręsime juos be jokių išankstinių nuostatų ar nuoskaudų ar nuomonių“, – sakė M. Baršys.

Komisariato vadovas pabrėžė, kad dirbant labai svarbus ir visuomenės pasitikėjimas, nes jo nebuvimas itin apsunkintų pareigūnų darbą.

„Be visuomenės, vieni, negalime visko išspręsti, negalime tų pačių nusikaltimų išaiškinti, prevencijos bendrosios negalime daryti, jeigu visuomenė su mumis nenori bendrauti“, – kalbėjo jis.

M. Baršys gimė 1982 metais Tauragėje. Mykolo Romerio universitete jis įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, tarnybą pradėjo 2001 metais Tauragės rajono policijos komisariate. Nuo 2017 metų jis vadovavo Marijampolės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Autorė Austėja Masiokaitė-Liubinienė

Skaityti toliau
Advertisement

Naujienos

Paprasti būdai, kaip išmokti daryti kokybiškas nuotraukas

kaunieciams.lt

Paskelbta

Jei jums fotografija teikia malonumą, be abejo stengiatės išmokti daryti kokybiškas nuotraukas. Patrauklių nuotraukų paslaptys – tai ne tik teisingai pasirinktas fotografavimo rakursas, kokybiška technika ir pagrindinių fotografijos meno taisyklių žinojimas. Manote, nekremtant fotografijos mokslų išmokti visų subtilybių neįmanoma? Klystate! Pasidalinsime efektyviais būdais, kaip išmokti daryti kokybiškas nuotraukas.

Mokymai ir fotografijos kursai kartais nepagrįstai nuvertinami galvojant, kad kelias dienas ar mėnesius trunkantys užsiėmimai yra per trumpas laiko tarpas žinių ir praktikos įgyjimui. Žinoma, teorine prasme, fotografijos kursai nesuteiks tiek žinių, kiek gaunama mokantis kelis metus universitete. Tačiau čia reikia nepamiršti vieno svarbaus rodiklio – kursuose pateikiama koncentruota informacija, kuri ir yra svarbiausia gilinant savo žinias. Pradedantiesiems skirti fotografijos kursai paremti pagrindinių žinių suteikimu, o pažengusieji čia įgyja tai, ko reikia būtent jiems.

  • Praktika

Ne veltui sakoma, kad pats geriausias mokytojas – patirtis. Tad turint pagrindines žinias, tinkamą fotografavimo techniką ir norą tobulėti, būtina kuo daugiau praktikuotis. Būtent dėl to ir fotografijos mokslai universitete bei fotografijos kursai paremti ir praktine dalimi.

  • Domėjimasis ir motyvacija

Visiems žinoma, kad žinios ir tobulėjimas neateina savaime. Tai, kiek pažengsite į priekį šioje srityje, priklauso tik nuo jūsų. Puiku, jei fotografijos kursai suteikė daug naudos, tačiau savarankiškas domėjimasis naujovėmis, motyvacija siekti dar geresnių rezultatų ir tam skiriamas laikas tikrai nebus praleistas veltui.

  • Bendravimas su bendraminčiais

Pasidalinimas patirtimi, patarimai ir paskatinimai svarbūs bet kurioje srityje ir fotografija nėra išimtis. Pasitaikius progai padiskutuokite su fotografijos mėgėjais ar profesionalais, kartu aplankykite fotografijos parodą. Beje, toks bendraminčių ratas dažnai yra tai, dėl ko vertinami fotografijos kursai. Kartais juose užmegztos pažintys tampa netgi ilgalaikiais ryšiais ar stipriais verslo santykiais.

Paskutinis, tačiau ne mažiau svarbus patarimas – viską daryti su malonumu. Bet kuri veikla kur kas labiau sekasi, kai esame pozityviai nusiteikę, dirbame su teigiama energija ir gera nuotaika.

Skaityti toliau

Technologijos

Būna ir taip: Namibijoje rinkimuose triumfavo politikas, vardu Adolfas Hitleris

www.kaunieciams.lt

Paskelbta

Namibija – buvusi Vokietijos kolonija. Šioje valstybėje vietovės ir gatvių pavadinimai daug kur iki šiol yra vokiškos kilmės, o tėvai neretai vaikams duoda vokiškus vardus. Šioje valstybėje vis dar egzistuoja ir nedidelė vokiečių bendruomenė.

Tiesa, Namibijos politikas teigia norintis užtikrinti žmones, kad jis neplanuoja užkariauti pasaulio. Ir prašo, kad žmonės jį vadintų tiesiog Adolfu Uunona – praleidžiant vardo dalį „Hitleris“.

„Mano tėvas mane pavadino pagal tą žmogų. Jis tikriausiai nesuprato, ko siekė Adolfas Hitleris. Kol buvau vaikas, man mano vardas atrodė visiškai normalus. Tik tapęs paaugliu supratau, kad šis žmogus norėjo užkariauti pasaulį“, – Vokietijos bulvariniam laikraščiui „Bild“ sakė A.Uunona.

Rinkimų sąrašuose jo vardas buvo įrašytas kaip Adolfas H. Uunona. Šis politikas rinkimuose dalyvavo su valdančiąja SWAPO partija, kuri valdo Namibiją nuo tada, kai ši valstybė 1990 m. atsiskyrė nuo Pietų Afrikos Respublikos.

A.Uunona taip pat teigė, kad jo žmona jį vadina tiesiog Adolfu ir kad jam dabar jau per vėlu oficialiai pasikeisti vardą.

„Nors aš turiu tokį vardą, tai nereiškia, kad aš noriu užkariauti Ošaną“, – sakė politikas, turėdamas omenyje regioną, kurio rinkimus laimėjo. „Tai taip pat nereiškia, kad aš sieksiu dominuoti pasaulyje“, – pridūrė jis.

A.Uunona politikoje nėra naujokas. Jis regiono tarybos nariu yra keliolika metų. 2019 m. jis gyrė vietinę statybos bendrovę už tai, kad ši investavo 1 mln. dolerių į darbuotojų siuntimą į Vokietiją.

Už A.Uunoną balsavo 1196 rinkėjai, už jo oponentą – 213 rinkėjų.

Už SWAPO partiją, kuri 1994-2019 m. Namibijos parlamente turėjo absoliučią daugumą, balsavo 57 proc. rinkėjų šalyje. Tai gerokai mažiau negu 83 proc. rinkėjų, kurie už šios partijos kandidatus balsavo 2015 m. savivaldos rinkimuose.

Namibija nuo 1884 m. buvo Vokietijos kolonija. Po I-ojo pasaulinio karo teritorijos administravimą Tautų lyga patikėjo Pietų Afrikai.

1904-1908 m. vokiečių kolonistai beveik visiškai išnaikino Herero ir Nama etninių grupių žmones Namibijos teritorijoje, kuri tuomet vadinosi Vokietijos Pietvakarinė Afrika.

Dabar kai kurie istorikai šias žudynes vadina „pirmuoju XX a. genocidu“. Buvo išžudyta apie 75 tūkst. šių etninių grupių atstovų. Žudynės prasidėjo po to, kai Herero ir Nama etninių grupių žmonės sukilo prieš vokiečių kolonistus ir pabandė jiems pasipriešinti jėga.

Ilgą laiką šios žudynės buvo pamirštos, bet neseniai Vokietija pripažino savo kaltę. Anksčiau šiemet Vokietija pasiūlė Namibijai piniginę kompensaciją už prieš daugiau negu 100 metų įvykdytas dešimčių tūkstančių vietinių gyventojų žudynes. Tačiau Namibija Vokietijos pasiūlymą atmetė.

Šaltinių teigimu, Vokietija Namibijai pasiūlė 10 mln. eurų, bet Namibijos prezidentas Hage Geingobas pasiūlymą atmetė, teigdamas, kad jis yra „nepriimtinas“ ir turi būti „peržiūrėtas“.

Derybos tarp Vokietijos ir Namibijos dėl kompensacijos dydžio vyksta jau kurį laiką. Specialusis vokiečių pasiuntinys šioms deryboms Ruprechtas Plenzas teigė, kad derybos tęsiasi ir kad jis tiki, jog sprendimas bus rastas.

„Vokietija pripažįsta savo moralinę ir politinę atsakomybę“, – sakė jis.

Beje, nors Lietuvoje Adolfų Hitlerių, kiek žinoma, nėra, 1941-1942 m., remiantis Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) vardų sąvado duomenimis, būtent vardo Adolfas populiarumas buvo gerokai išaugęs. Tikėtina, kad neatsitiktinai.

Parengta pagal „Newsweek“


http://www.technologijos.lt/n/mokslas/istorija_ir_archeologija/S-86013/straipsnis/Buna-ir-taip-Namibijoje-rinkimuose-triumfavo-politikas-vardu-Adolfas-Hitleris?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+technologijos-visos-publikacijos+%28Technologijos.lt+%C2%BB+Mokslo%2C+technologij%C5%B3+ir+%C4%AFmoni%C5%B3+naujienos%29

Skaityti toliau

Žmonių istorijos

Gerda Žemaitė apsilankė pas žvaigždžių stilistę. Pažiūrėkime pokyčius

kaunieciams.lt

Paskelbta

Gerda Žemaitė artėjančiam švenčių sezonui – pasiryžo pokyčiams! Mergina nusprendė pasiilginti ir pasišviesinti plaukus jų nedažydama, o priauginamų plaukų pagalba.
Televizijos zvaigždė prisipažino, kad jaunystėje turėjo ilgus plaukus. Juos dažydavo juodai. Tačiau- keitėsi mados ir pradėjo plaukus šviesinti. “Šviesus plaukai man labai tinka. Dievinu šviesius šaltus atspalvius! Tačiau pradėjus šviesinti- labai stipriai pradėjo trupėti savi plaukai ir teko griebtis plaukų priauginimo” -pasakojo mergina.


Gerda visada augindavosi plaukus tradiciniu ir populiariausiu metodu-keratino kapsulėmis. Vieną kart yra bandžiusi žiedeliais, bet šis metodas nepaliko didelio įspūdžio.
Mergina atvėrė grožio salono Elitera duris ne veltui. Kaip mergina teigė: čia lankosi daug žinomų žmonių, meistrės turi ilgametę patirtį, todėl nė nesudvejojau rinkdamasi pokyčiams Eliterą.

Gerdos pokyčius atliko viena žinomiausių žvaigždžių plaukų stilisčių – Gintarė Eimantaitė.


“Gerdos noras buvo turėti daug plaukų, ženkliai ilgesnių nei jos ir, kad plaukai būtų šviesūs be dažymo. Taip ir padarėme. Kaip gerai, kad naujausios technologijos leidžia šviesinti plaukus nedažant ir taip nekenkiant jiems”- pasakojo meistrė.

Beje, televizijos žvaigždę sužavėjo plaukų pasirinkimas. “Kaip smagu kai yra tiek spalvų! Netgi yra ombre efekto sruogų, ar su vos ataugusių šaknų efektu. Atėjus net sunku išsirinkti, kai visko tiek daug” – džiaugėsi mergina.


Beje, Gerdai būtent priaugintų plaukų pagalba pavyko atsiauginti savuosius plaukus. “Kai laiku lankaisi korekcijose, prižiūri plaukus, tai ir žalos tikrai nėra. Užtat kiek džiaugsmo suteikia gražūs plaukai” – neslėpė šypsenos mergina.

Skaityti toliau

Kultūra

Šventinis „Kaunas 2022“ autobusas pradėjo savo kelionę po gyventojų kiemus

kaunieciams.lt

Paskelbta

Prasidėjus šiųmetiniam šiek tiek neįprastam šventiniam laikotarpiui, kalėdinis „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ autobusas jau pradėjo dalinti džiugią nuotaiką Kauno gyventojų kiemuose.

Į pirmąją kelionę leidosi žinoma muzikos atlikėja bei „Kaunas 2022“ ambasadorė Jurga, autobusu keliavusi į Petrašiūnų mokrorajoną ir su šio kiemo gyventojais pasidalinusi gražiausia kalėdine muzika: savo „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!“ versija (iš greitai pasirodysiančio jos kalėdinio mini albumo). Kiemo gyventojus sveikino ir dar vienas „Kaunas 2022“ ambasadorius, Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas.

Prie šventinės akcijos jungiasi ir daugiau atlikėjų:  kitais gruodžio vakarais iš šio kalėdinio „radijo ant ratų“  skambės kruopščiai atrinktų ir naujausių, ir laiko patikrintų kalėdinių įrašų koncertas. Kauniečiai  girdės įrašytą „Kaunas 2022“ ambasadorių Lino Adomaičio, „Golden Parazyth“, Rūtos Mur, grupių Baltasis Kiras, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Antis“, „Colours of Bubbles“, Jazzu, atlikėjos Giedrės ir kitų kalėdinę muziką.

„Kviečiame ir daugiau atlikėjų aktyviai jungtis į šią kalėdinę kelionę autobusu, atsiunčiant mums savo kalėdinių dainų įrašus, juos įtrauksime į „radijoant ratų“ repertuarą ir pagrosime vykdami į kiemus ateinančias savaites. Įrašų laukiame adresu: kaledosikiemus2020@gmail.com“, – sako „Kaunas 2022“ rinkodaros vadovė Irutė Tumaitė.

Šventinę nuotaiką suplanuota paskleisti net 11 Kauno mikrorajonų kiemų, taip pat įvažiuoti į Kauno ligoninių kiemus  ir išreikšti palaikymą šiuo metu sunkiai dirbantiems medikams.

Jei dėl užsiregistravusių gausos autobusas jūsų kiemo aplankyti nesuspėtų, organizatoriai kviečia kalėdinių įrašų ieškoti vienoje iš visiems gerai žinomų muzikinių platformų.

Skaityti toliau

Naujienos

Karantino metu atsiradę įpročiai padeda sutaupyti

kaunieciams.lt

Paskelbta

Stebima, kad lyginant su praėjusiais metais smarkiai sumažėjo pusgaminių pardavimai.  Pasak mažmeninės prekybos tinklo Express market atstovės Rasos Adomaitienės, jau paruoštų salotų ir pietų rinkinių paklausa mažėjo net ketvirtadaliu.

"Iki pirmojo karantino pradžios buvo stebimi nuolatos augantys pusgaminių pardavimai. Plėtėsi šios prekių grupės asortimentas. Tačiau pastaruoju metu žmonės atsigręžė į maisto ruošą namie: krito sumuštinių, bandelių, kitų nešaldytų kulinarijos gaminių pardavimai ", – pasakojo Rasa Adomaitienė, pridurdama, kad dėl tos pačios priežasties smarkiai augo bakalėjos prekių pradavimai.

Žmonių pasirinkimą maistą gamintis namuose žymi ir penktadaliu sumažėjusi maitinimo įmonių apyvarta. Eurostat duomenimis, iki karantino lietuviai kavinėse ir restoranuose išleisdavo vidutiniškai 3.5 proc. savo pajamų. Palyginus su Europos sąjungos vidurkiu, kuris siekia 7  proc., šalies gyventojai visada buvo linkę gamintis namuose, tačiau buvo stebima nuolatos auganti šių išlaidų dalis.

Maisto gaminimas namuose pastebimai sumažina namų ūkio išlaidas. Skaičiuojama, kad maistą užsakant kavinėse sumokama net iki 3 kartų brangiau nei gaminantis namuose. "Paneigtas ir plačiai paplitęs mitas, kad gaminimas namuose sueikvoja daug laiko. Įvairių bandymų metu pastebėta, kad pavalgyti užsisakant iš kavinių ir gaminant namuose – trunka panašiai laiko", – pažymėjo R.Adomaitienė bei pridūrė, kad  daugiausiai sutaupoma gamint didesnius kiekius, pavyzdžiui visai šeimai arba jei pasirenkama gaminti kelis patiekalus, kad visi įsigyti produktai būtų sunaudojami.

Pasak pašnekovės, gaminantis namuose, sutaupyti padeda ir atsargos, panaudojant per vasarą sukauptas gėrybes, pavyzdžiui grybus, kurių šis  sezonas buvo itin gausus. "Prasidedant rudeniui stebėjome gausius būrius žmonių, iš miško traukiančių kupinais krepšiais grybų kuriuos galima panaudoti įvairiems gaminiams. Pavyzdžiui virtinukams su grybais. Tokių virtinukų kaina parduotuveje – apie 4.50Eur/kg. Namuose galima pasigaminti žymiai didesnį kiekį su minimaliais kaštais. Papildomai gaminiui paruošti reikėtų tešlos, kuri keturių asmenų šeimai tekainuotų 0.5-0.6 eur.", – pasakojo R. Adomaitienė.

Skaityti toliau

Įmonės

Kaip išrinkti gimtadienio gėles

Avatar

Paskelbta

109120527_2625574770876341_2450003869386474168_o-940x431-a6ea92dd

Gimtadienis yra viena iš tų švenčių, kuriai mūsų šalies gyventojai paprastai yra linkę skirti kur kas daugiau dėmesio, laiko, pastangų ir investicijų. Todėl jei jūs taip pat esate iš tų žmonių, kurie nepraleidžia progos surengti labai įspūdingos ir nepakartojamos gimtadienio šventės, jums labai praverstų keli praktiški patarimai, kurie turėtų palengvinti gimtadienio gėlių pasirinkimą.

Nustatykite savo biudžetą

Labai svarbu, kad besiruošiant gimtadieniui būtų nustatytas ir konkretus biudžetas – tiek pačios šventės organizavimui, tiek ir gėlių įsigijimui. Paprastai gimtadienio švenčių metu aplink galima matyti gausybę įvairių gėlių – vienos jų būna padovanotos, o kitomis pasirūpina gimtadienio šventės organizatoriai ir skiria jas šventės vietos dekoravimui.

Kaip bebūtų, abiem atvejais reikia investuoti į kokybiškas, gražias ir kartu derančias gėles, kurios džiugintų jubiliatą ir šventės dalyvius bei suteiktų šventės atmosferai daugiau jaukumo ir malonių akimirkų. Žinoma, jei norima daugiau sutaupyti ir išvengti papildomų nepatogumų, gėles gimtadieniui visuomet yra patariama rinktis internetu.

Pasirinkite gėles į namus pristatančius paslaugų teikėjus

Kai kurie žmonės iki šiol ruošdamiesi gimtadienio šventei galvoja apie keliavimą į gėlių salonus, kuriuose ieško jiems aktualių gėlių puokščių. Tačiau būtina suprasti, kad šiomis dienomis tai anaiptol nėra vienintelis pasirinkimas. Turite atminti, kad galima pasinaudoti ir gėlių pristatymo į namus paslaugų teikėjais, kurių šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė ir kurie teikia didžiulio populiarumo sulaukiančias paslaugas.

Tai reiškia, kad jums tikrai niekur nereikia vykti, jei visą tai galite atlikti naudodamiesi savo kompiuteriu ar netgi išmaniuoju telefonu. Viskas, ką jūs turėtumėte padaryti, tai pasinaudoti internetu ir peržiūrėti, kokie šių paslaugų teikėjai veikia jūsų mieste, kuriame jūs planuojate surengti gimtadienio šventę. Tuomet jums reikės peržiūrėti, kokios gėlės į siūlomos tokiose el. parduotuvėse ir išsirinkti tas, kurios jūsų manymu galėtų geriausiai tikti būsimai gimtadienio šventei. Galiausia galėsite pateikti savo užsakymą, kurį apmokėsite internetu. Gėlės bus sutartu laiku pristatytos jūsų nurodytu adresu.

Kodėl tiek daug vartotojų renkasi šias paslaugas

Be abejo, jei jums dar niekuomet iki šiol nebuvo tekę pasinaudoti tokiomis paslaugomis, jums vis dar gali kilti vienas ir tas pats klausimas – kodėl tiek daug vartotojų šiandien renkasi tokias paslaugas? Atsakyti vos keliais žodžiais nėra jokios galimybės, kadangi gėlės į namus pasižymi labai dideliais privalumais.

Didelis gėlių asortimentas

Vienas iš labai svarbių privalumų, kuriuo pasižymi gėlės į namus, yra didelis internetu siūlomų gėlių asortimentas. Kuo daugiau skirtingų gėlių gali pasiūlyti šių paslaugų teikėjai, tuo lengviau vartotojams tampa atrasti, pasirinkti ir įsigyti tai, kas geriausiai atitinka jų individualų skonį.

Labai patogus gėlių užsakymas

Internetu užsisakyti gėlės į namus šiandien yra daugiau nei paprasta. Tokių paslaugų teikėjai savo klientams siūlo ypač patogų užsakymo pateikimo būdą, o tai reiškia, kad net ir nepatyrę interneto vartotojai gali labai lengvai užsisakyti gėles į namus.

Greitas gėlių pristatymas į namus

Šių paslaugų teikėjai orientuojasi ne tik į profesionalias, tačiau ir į labai operatyvias gėlių pristatymo į namus paslaugas. Tai reiškia, kad klientai kai kuriais atvejais savo užsakytų gėlių gali tikėtis sulaukti vos po kelių valandų.

Daugiau apie gėlių pristatymą į namus skaitykite https://julietrose.lt/.

Skaityti toliau
Naujienosprieš 8 val

Paprasti būdai, kaip išmokti daryti kokybiškas nuotraukas

Jei jums fotografija teikia malonumą, be abejo stengiatės išmokti daryti kokybiškas nuotraukas. Patrauklių nuotraukų paslaptys – tai ne tik teisingai...

Technologijosprieš 10 val

Būna ir taip: Namibijoje rinkimuose triumfavo politikas, vardu Adolfas Hitleris

Namibija – buvusi Vokietijos kolonija. Šioje valstybėje vietovės ir gatvių pavadinimai daug kur iki šiol yra vokiškos kilmės, o tėvai...

Žmonių istorijosprieš 13 val

Gerda Žemaitė apsilankė pas žvaigždžių stilistę. Pažiūrėkime pokyčius

Gerda Žemaitė artėjančiam švenčių sezonui – pasiryžo pokyčiams! Mergina nusprendė pasiilginti ir pasišviesinti plaukus jų nedažydama, o priauginamų plaukų pagalba....

Kultūraprieš 13 val

Šventinis „Kaunas 2022“ autobusas pradėjo savo kelionę po gyventojų kiemus

Prasidėjus šiųmetiniam šiek tiek neįprastam šventiniam laikotarpiui, kalėdinis „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ autobusas jau pradėjo dalinti džiugią nuotaiką...

Naujienosprieš 13 val

Karantino metu atsiradę įpročiai padeda sutaupyti

Stebima, kad lyginant su praėjusiais metais smarkiai sumažėjo pusgaminių pardavimai.  Pasak mažmeninės prekybos tinklo Express market atstovės Rasos Adomaitienės, jau...

Greitos naujienosprieš 1 d.

Pasiektas neformalus Europos Parlamento ir ES Tarybos susitarimas dėl 2021 m. ES biudžeto

2020 12 04 Penktadienį vykusiame Taikinimo komitete Europos Parlamentas ir ES Taryba susitarė dėl 2021 m. ES biudžeto, kuriame mokėjimų...

Greitos naujienosprieš 1 d.

ECDC: Lietuva pagal testavimo apimtis pakilo į 6-ą vietą

2020 12 04 Lietuva yra šeštoje vietoje pagal atliekamų testų apimtis tarp 31 Europos šalies ir lyginant su ankstesniu laikotarpiu...

Greitos naujienosprieš 1 d.

ECDC: Lietuva pagal testavimo apimtis pakilo į 6-ą vietą (patikslinta)

2020 12 04 Lietuva yra šeštoje vietoje pagal atliekamų testų apimtis tarp 31 Europos šalies ir lyginant su ankstesniu laikotarpiu...

Technologijosprieš 1 d.

Vaikystės saldumynas cukraus vata – nepatikėsite, kokios profesijos atstovai ją kūrė

Cukraus vata – tai medvilnę primenantis saldumynas. Suktas cukraus pluoštas, suveltas į lengvą gniutulą, dažnai pamaunamą ant pagaliuko. Cukraus vata...

Greitos naujienosprieš 1 d.

Toliau vykdomi vakcinai nuo koronaviruso reikalingų priemonių pirkimai

2020 12 04 Ekstremalių sveikatai situacijų centras (ESSC), įgyvendindamas Sveikatos  apsaugos ministerijos parengtą vakcinacijos priemonių planą, toliau vykdo vakcinacijai ir...

Skaitomiausi