Kultūra

Naujai išleisto žurnalo Kaunui „Į“ pristatymas ir diskusija

0

Sausio 18 d. 17.30 val. Kauno fotografijos galerijoje vyks naujai išleisto žurnalo Kaunui „Į“ pristatymas ir diskusija, kurioje bus aptariamas leidinys ir tokių iniciatyvų svarba bei įtaka miestui. Diskusijoje dalyvaus menotyrininkė, „Kauno bienalės“ vadovė Virginija Vitkienė, Lietuvos fotomenininkų sąjungos vadovas Gintaras Česonis, leidinio „Kaunas pilnas kultūros“ redaktoriai Kotryna ir Kęstutis Lingiai, pristatomo žurnalo kūrybinės komandos nariai. Žurnalas buvo sukurtas kūrybinių dirbtuvių metu, per aštuonias dienas, marga kūrėjų komanda sukūrė nepriklausomą leidinį nuo idėjos sugeneravimo iki pat galutinio rezultato.

Bevykstant pasiruošimui 2022 m. kultūros sostinės rinkimams, Kauno įvaizdis formuojamas naudojant viešųjų ryšių strategijas, pabrėžiančias kultūrinį miesto patrauklumą. Dėl šios priežasties, gyvenimas už fasado tampa vis mažiau matomas. Buvo nuspręsta pasinaudoti galimybe apsisukti ir pasižiūrėti į gyvenimą mieste iš kitos pusės – tiesiogine ir perkeltine prasmėmis.

Kartu su tarptautine kylančių fotografų, žurnalistų ir dizainerių komanda, Kauno fotografijos galerija ir vokiško žurnalo „FROH!“ leidėjais žvelgia į užkulisiuose vykstantį vidinį Kauno gyvenimą. Visą savaitę mišri komanda rinko istorijas, interviu ir idėjas apie kitą miesto pusę. Kas vyksta kassavaitiniame balandžių turguje? Kas gyvena mažyčiuose pusnamiuose?

Dirbtuvės buvo organizuojamos „FROH!“ bendradarbiaujant su Kauno fotografijos galerija bei Kauno miesto savivaldybės, Kauno galerijos rezidencijų programos, ir Vokietijos GLS Labdaros fondo dėka.

PADEDA AR ŽLUGDO VERSLĄ VYRIAUSYBĖS SPRENDIMAI EPIDEMIJOS METU Live

 • PADEDA
  16% 140 / 836
 • NEPADEDA
  2% 20 / 836
 • ŽLUGDO
  77% 652 / 836
 • MAN NERŪPI VERSLO PROBLEMOS
  2% 24 / 836

Komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kultūra