MiestasGarliavos darželinukai išbandė naujai įrengtą aikštelę Liepų gatvėje

Sparčiai gražėjant Garliavos aplinkoms, Jonučių darželio ugdytiniai su nekantrumu laukė, kada galės žaisti ir aktyviai judėti darželio pašonėje naujai įrengtoje žaidimų ir sporto aikštelėje. Įsitikinę, jog futbolo aikštė pilnai įrengta ir visiškai saugi, jos dangą išbandyti „Draugystės estafetėse“ spalio 8 dieną pakvietė kaimyninių Garliavos lopšelių – darželių „Eglutė“ ir „Obelėlė“ priešmokyklinukus. Daug įspūdžių ir gerų emocijų vaikams suteikė atvykę tikri futbolo sporto meistrai – FK „Kauno Žalgiris“ žaidėjai profesionlai. Jie kvietė dalyvius ir sirgalius kartu...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 16 spalio

Sparčiai gražėjant Garliavos aplinkoms, Jonučių darželio ugdytiniai su nekantrumu laukė, kada galės žaisti ir aktyviai judėti darželio pašonėje naujai įrengtoje žaidimų ir sporto aikštelėje. Įsitikinę, jog futbolo aikštė pilnai įrengta ir visiškai saugi, jos dangą išbandyti „Draugystės estafetėse“ spalio 8 dieną pakvietė kaimyninių Garliavos lopšelių – darželių „Eglutė“ ir „Obelėlė“ priešmokyklinukus.

Daug įspūdžių ir gerų emocijų vaikams suteikė atvykę tikri futbolo sporto meistrai – FK „Kauno Žalgiris“ žaidėjai profesionlai. Jie kvietė dalyvius ir sirgalius kartu padaryti apšilimą, o su visų darželių komandomis surengė tikras futbolo žaidynes. Įveikę sportinių pramogų ruožus, kuriuos parengė renginyje dalyvavę Lietuvos sporto universiteto edukologijos fakulteto III kurso studentai, visi vaikai pasijautė tikrais sportininkais ir nugalėtojais.

Vėsią rudens dieną naujoje, patrauklioje, aktyviam laisvalaikiui skirtoje erdvėje Liepų gatvėje buvo šilta nuo daugybės gerų emocijų, vaikų balsų, apsikabinimų ir visuotinio pripažinimo, jog tokios erdvės tikrai reikalingos miesto bendruomenei.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up