Nors Lietuvoje įsigyjamų automobilių amžius kiekvienais metais vis mažėja, didžioji dalis gyventojų vis dar renkasi naudotus automobilius. Todėl kiekvienais metais didėja ir naudotų auto dalių paklausa. Šioje srityje veikianti įmonė „Recaras“ pristato išmanų sprendimą verslui – tai atnaujinta naudotų auto/moto dalių sandėliavimo ir pardavimo sistema.

Projektas ReCar, kaip teigia jo autoriai, gimė stebint besikeičiančius klientų poreikius ir pokyčius rinkoje. „Dirbdami su klientais, stebime jų poreikius ir nuolat stengiamės prie jų prisitaikyti. Technologijoms nuolat tobulėjant, tobulėja ir mūsų klientai, keičiasi jų darbo specifika. Šiandien autolaužynas toli gražu nebeprimena tokio, kokie jie buvo įprasti prieš kelis ar 10 metų. Tai jau nėra purvinas sandėlis, pilnas neaiškiai sudėtų dalių, kuriame sunku ką nors rasti. Šiandien surasti reikalingą naudotą auto detalę, nereikia net išeiti iš namų. Visa tai jau kuris laikas galima rasti interneto kataloguose. Norėdami palengvinti pirkėjų paieškas, o autolaužynų darbą padaryti lengvesniu, patobulinome savo sistemą“, – sakė įmonės „Recaras“ pardavimų vadovas Mantas Gustas.

Padės praplėsti verslą

ReCar – tai pirma Lietuvoje išmani auto ir moto dalių platforma, kuri sukurta sandėlio valdymui bei prekių paieškai. Tai būdas klientams ir verslininkams surasti vienas kitą. Automatizuota sistema palengvina autolaužynų savininkų darbą. Joje galima suvesti visas turimas detales ir taip smarkiai optimizuoti savo veiklą. Nebereikės kelias dešimtis kartų per dieną atsiliepinėti į suinteresuotų klientų skambučius ir pasakoti, kokių detalių turite, o kokių ne. Viską galima suvesti į sistemą ir kiekvienas pirkėjas galės matyti, ar jam reikalinga detalė yra pardavėjo sandėlyje.

Be to, atnaujintoje sistemoje verslininkai bet kada prisijungę galės sužinoti, kurioje tiksliai jų sandėlio vietoje yra padėta reikalinga detalė. Programos kūrėjai įsitikinę, jog nauja platforma leis verslininkams padidinti pardavimus. Juos suras klientai, ieškantys prekių tik internetu. Sistema jau yra draugiška pardavimų portalams dalys.lt ir ebay.com, o nuo šiol ir allegro.pl bei bildenbassen.se. Tai reiškia, kad autolaužynai galės siūlyti savo prekes ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pirkėjams, taip galėdami stipriai padidinti savo pirkėjų auditoriją.

Dar daugiau – išmani sistema ReCar sukurta taip, jog nuo šiol naudotų auto ir moto dalių pardavėjai galės daug patikimiau analizuoti savo veiklą. Sistemoje įdiegti įrankiai renka statistiką, todėl galima itin tiksliai apskaičiuoti detalių atsiperkamumą. Sistema pateiks duomenis apie pirminę įsigyto automobilio kainą ir galutinį pelną jį pardavus.

Kiekvienam pagal poreikius

Mantas Gustas tikina, jog vienas svarbiausių sistemos privalumų – itin patogus naudojimas ir profesionalų pagalba. „Sistema siūlo įvairias jos naudojimo galimybes. Pavyzdžiui, sistemoje esančiose užduotyse galima matyti, koks darbuotojas ardė ar pardavė detalę, stebėti pardavimų statistiką. Tačiau klientas gali pats pasirinkti, kuriomis sistemos funkcijomis jis naudosis. Galbūt jam pakaks prieigos prie tarptautinių pardavimo platformų ir klientų pasiekimo internete“, – sako Mantas Gustas.

Kad sistema darbą lengvintų, o ne sunkintų, platformą prižiūrintys specialistai užtikrina profesionalią sistemos priežiūrą bei konsultacijas. Verslininkams nuolat talkins asmeninis vadybininkas ir IT profesionalų komanda, kuri padės orientuotis naujoje platformos aplinkoje ir išspręsti kilusius neaiškumus. Sistema atitinka visus saugumo reikalavimus, taip pat yra sukurta taip, jog tiktų tiek mažų, tiek didesnių įmonių veiklos tobulinimui.

Išbandyti nieko nekainuoja

Jeigu galvojate, kaip atnaujinti savo auto/moto dalių pardavimo verslą ir perkelti jį į kitą etapą, sistemą ReCar kūrėjai siūlo išbandyti visiškai nemokamai. Tereikia apsilankyti svetainėje www.recar.lt ir užpildyti registracijos anketą. Sistemos specialistai patys susisieks su klientais, o prireikus atvyks į biurą įdiegti sistemą bei suteikti konsultacijas, kaip naudotis sistema, kad ji kuo labiau prisidėtų prie verslo darbų optimizavimo.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments