ĮmonėsNaudoti kompiuteriai – pigesnis ir ekologiškesnis variantas

Šiuolaikinė visuomenė tikrai pasižymi ne vienu blogu įpročiu, tačiau vartotojiškumas – bene didžiausias jų. Gerai, kad vis plačiau ir garsiau kalbame apie perteklinio vartojimo žalą. O dar geriau, kad ne tik kalbame, bet ir vis dažniau realiais veiksmais prisidedame prie šių veiksnių mažinimo. Prie sąmoningų piliečių galime priskirti ir kaunietį Mantą Jalinską, naudotų kompiuterių parduotuvės įkūrėją, kuris tiki, kad net ir naudotas kompiuteris dar gali rasti savo šeimininką.

Pirkti naują ar naudotą?

Turbūt daugeliui, nusprendusių įsigyti išsvajotą kompiuterį ar jo priedą, net į galvą nešauna mintis, kad šį būtų galima įsigyti ir kiek panaudotą. Tačiau tai – akivaizdžiai pigesnė alternatyva, kuri tikrai nereiškia, kad kompiuterio ar jo priedų veikimo laikas bus trumpesnis.

„Kompiuteriai, jų komponentai ar išoriniai įrenginiai nėra taip lengvai sugadinami. Todėl ir gyvenimas jų yra gana ilgas. Naudotų kompiuterių parduotuvėje tikri nerasite neveikiančių ar defektuotų kompiuterių. Visi jie atkeliauja iš Vakarų Europos puikiai veikiantys. Ir nors mes galime taisyti kompiuterinius įrenginius, jie tikrai netaisyti nei gimtoje šalyje, nei pas mus.“, – apie darbo specifiką pasakoja kompiuterinių sistemų inžinierius.

Taisyti ar išmesti?

Mantas Jalinskas pastebi, kad daugelis šiuolaikinių vartotojų ne tik nesivargina taisyti net ir nedidelių gedimų, bet dažnai ir nežino, į ką reikėtų kreiptis.

„Žmonės nenaudojamus telefonus užmiršta stalčiuose, bet pastebėjome, kad vis dažniau tokio likimo sulaukia ir kompiuteriai. O juk dažniausiai viskas, ko jiems reikia, tai tik nedidelis atnaujinimas ar patobulinimas. Tiesa, daugelis jų nesivargina net ir sužinoti, apie tokias galimybes nors tai padėtų sutaupyti tikrai nemažus pinigus.“, – apie sąmoningumo trūkumą kalba naudotų kompiuterių parduotuvės vadovas bei primena, kad dažnu atveju atnaujinti – verta. O jei nesate tikri tiesiog pasinaudokite specialisto konsultacija ir patarimais.

„Jeigu ieškote nešiojamojo ar stacionaraus kompiuterio arba jo priedo, o gal tiesiog norite atnaujinti ar patobulinti savo kompiuterį – kviečiame užsukti į svečius, nes čia ne tik rasite puikiai veikiančių naudotų elektronikos įrenginių, bet ir už patrauklią kainą galėsite įsigyti naudotos ar naujos technikos – sutaupysite pinigų ir dar turėsite ilgaamžį įrenginį.“, – primena Mantas Jalinskas, naudotų kompiuterių parduotuvės vadovas.

Norintys įsigyti atnaujintą ar naują kompiuterinę techniką savo namams bei įmonei, visuomet laukiami adresu Chemijos g. 2, Kaunas (prie PC “IKI Girstupis”), antrame aukšte arba www.devetikompiuteriai.lt. Susisiekti galite ir el. paštu info@dkk.lt ar tel. 8 640 60130

« 1 3 »
« 1 3 »

koliazas_1

Dalinkitės su savo draugais
Scroll Up