NaujienosGeriausios ir blogiausios Valentino dienos tikros situacijos

Nenumaldomai artėja diena, kai gėlių pardavėjos nespės pakuoti rožių, prekybos centruose bus „iššluoti“ šokoladai ir saldainių dėžutės, o kavinėse ir restoranuose nebeliks laisvų vietų… Taip, teisingai. Artėja Šv. Valentino diena. Moterų ir vyrų nuomonės, kaip reikėtų atšvęsti šią šventę, ženkliai skiriasi. Todėl dalinamės patarimais, ką daryti, kad Valentino diena nevirstų tragedija Jūsų antrajai pusei. Moterims svarbiausias dėmesys Nors vyrai dažnai mano, kad moteris per Valentino dieną reikia ypatingai nustebinti: padovanoti 100 rožių puokštę, romantišką savaitgalį...
Brigita Armonaitytė Brigita Armonaitytė2020 12 vasario

Nenumaldomai artėja diena, kai gėlių pardavėjos nespės pakuoti rožių, prekybos centruose bus „iššluoti“ šokoladai ir saldainių dėžutės, o kavinėse ir restoranuose nebeliks laisvų vietų… Taip, teisingai. Artėja Šv. Valentino diena. Moterų ir vyrų nuomonės, kaip reikėtų atšvęsti šią šventę, ženkliai skiriasi. Todėl dalinamės patarimais, ką daryti, kad Valentino diena nevirstų tragedija Jūsų antrajai pusei.

Moterims svarbiausias dėmesys

Nors vyrai dažnai mano, kad moteris per Valentino dieną reikia ypatingai nustebinti: padovanoti 100 rožių puokštę, romantišką savaitgalį Paryžiuje, ar ypatingai brangius kvepalus, tiesa yra kitokia (na, nebent jūsų antroji pusė yra visiška materialistė, siekianti pasirodyti prieš kitus). Visos apklaustos moterys, sutarė, kad svarbiausia šią dieną joms dėmesys:

„Nors draugaujame jau trečius metus, šios dienos ypatingai niekada nešventėme. Specialiai niekur nevažiuojame, nieko ypatingo nedovanojame. Kadangi metuose yra daug dienų, kada gali parodyti savo meile, nebūtina to daryti tik per Valentino dieną. Tačiau, visada vienas kitą nustebiname. Viena gėlė, mažas šokoladukas, pagaminta vakarienė ir pan. Jeigu to nebūtų, prisipažinsiu – nuliūsčiau…“, – Gintarė, 26 m.

„Mane labai nudžiugina dėmesys. Mano vyras žino, kad labai mėgstu romantiškus poelgius. Valentino dienos proga jis vis mane nustebina, tai nėra kažkas labai ypatingo, smulkmenos, bet man labai mielos. Pavyzdžiui, esu gavusi nuo jo rašytą laišką, kitą kartą – naktį vežėsi mane į gražią vietą, surengė filmų vakarą: pats pagamino užkandžius, pasiskolino projektorių ir namuose įrengė mažą kino teatrą. Likau nustebusi ir labai nudžiuginta!“, – Neringa, 34 m.

„Merginos, negalvokite, kad tai, kas patinka jums, patiks ir mums“

Didžiausia klaidą, kurią gali padaryti moterys, planuodamos Valentino dieną, tai galvoti tik apie savo poreikius. Taip jau yra, kad moterys, dažniausiai, yra kur kas romantiškesnės, sentimentalesnės nei vyrai. Todėl jeigu joms geriausia dovana – širdelės formos raktų pakabukai ar įrėmintos poros nuotraukos, tai nereiškia, kad tokia dovana pradžiugins ir vyrus. Nebent esate įsitikinusios, kad tokio tipo dovana patiks jūsų antrajai pusei.

„Turiu vieną patarimą: merginos, negalvokite, kad tai, kas patinka jums, patiks ir mums… Ne kartą esu gavęs visiškai nereikalingų dovanų… puodeliai su banaliais užrašais, raktų pakabukai su mūsų vardais. Gal ir miela, bet kokia nauda? Aš esu praktiškas, manau, dauguma vyrų tokie. Tuos pinigus geriau buvo galima išleisti kokybiškam laikui kartu…“, – Algis, 27 m.

„Esu turėjęs tik vieną blogiausią Valentino dieną… Iki šiol pamenu. Su ta panele draugavom neilgą laiką, nežinojau, ar švęsim tą dieną, ar ne. Galvojau jeigu ir švęsim, tai eisim kokios vakarienės ir tiek. Bet man nespėjus nieko pasiūlyti, mergina man parašo: Valentino dienos proga nupirkau mums bilietus į filmą. Negražu buvo atsisakyti, sutikau, nors manęs tokia idėja nežavėjo, bet ir nebuvau labai prieš. Į kokį filmą eisim nežinojau, bet sužinojau atėjęs į kino teatrą. Būtent tą dieną buvo filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ premjera. Ir kas juokingiausia, kad didžioji dalis žiūrovų ir buvo poros. Mačiau daug panašaus likimo, per prievartą čia atitemptų, vaikinų. Iškenčiau tą filmą, paskui ėjom vakarieniauti. Bet man ta diena buvo sugadinta. O manau būtume galėję rasti kompromisą, jei tik mergina būtų su manimi pasitarusi“, – Mantas, 31 m.

Moterys atsako: geriausia Valentino diena…

Vyrai, jeigu nežinote, kaip nustebinti savo simpatiją, merginą ar žmoną. Štai keletas idėjų, kaip Valentino dieną paversti įsimintina ir gera diena:

1. Smulkmenos

Moterys mėgsta dėmesį, bet jums tikrai nereikia verstis per galvą, kad tą dėmesį parodytumėte. Kartais užtenka smulkmenų: padovanota graži gėlė, paliktas mielas raštelis, jūsų ranka rašyta atvirutė, skanių saldainių dėžutė, kava į lovą ar paruošti pusryčiai, šventinė vakarienė.

2. Kažkas naujo

Daugelis merginų ir moterų įvardijo, kad labiausiai jas nudžiugina, kas nors netikėto. Tai nereiškia, kad turite nuskraidinti savo mylimąją į Maldyvus, ar padovanoti jai išsvajotus kvepalus, ne pagal savo piniginę. Kartais, kažkas netikėto, gali būti labai įprasti dalykai. Dalinamės pavyzdžiais:

  • Jūsų pagaminta vakarienė (nes įprastai jūs negaminate);
  • Namuose suorganizuotas kino teatras (ypač, jei jūsų antroji pusė – filmų gerbėja);
  • Pasimatymas dar nebūtoje vietoje (tai gali būti miesto panorama, parkas ar tiesiog graži vieta, apie kurioje jūsų antroji pusė dar nebuvo)

3. Poilsis ir laikas sau

Dažnai, per nuolatinį skubėjimą ir įvairius reikalus, moterims pritrūksta laiko sau. Todėl nereta moteris, Valentino dienos proga, norėtų tiesiog… pailsėti. Palepinti savo mylimąsias galite įvairiai: pasiūlykite savaitgalį praleisti SPA centre, ar jaukioje sodyboje, užmiestyje. O jeigu tokios galimybės neturite, užteks ir ilgo kūno masažo.

Moterys atsako: blogiausia Valentino diena…

Vienareikšmiškas atsakymas: blogiausia Valentino diena – ta, per kurią nieko nevyksta… Net jeigu jūsų antroji pusė sakys, kad šios dienos nesureikšmina ir nenori jos švęsti, blogiausia, ką galite padaryti – nedaryti nieko. Moterims svarbiausia dėmesys, o jį parodyti galite įvairiausiais būdais.

Vyrai atsako: geriausia Valentino diena…

1. Laikas dviese

Šiuo klausimu vyrai yra kur kas paprastesni. Jiems nereikia nei ypatingų dovanų, nei meilės įrodymų, jie tiesiog nori laiko kartu. Todėl didžioji dalis vyrų įvardijo, kad geriausia Valentino dieną praleisti kartu su mylima moterimi, kur nors be kitų žmonių. Tai gali būti romantiškas vakaras namuose, sodyboje, viešbutyje, ar bet kur kitur, kur nebūtų daug pašalinių kitų žmonių.

2. Dėmesys jo pomėgiams

Vyrai pripažino, kad juos džiugina, kai moterys atkreipia dėmesį į jų norus, pomėgius, ar bent jau bando ieškoti kompromisų, kas patiktų abiems. Vyrai įvardijo, kad Valentino dieną mielai praleistų:

  • Veikdami, ką nors ekstremalaus;
  • Mėgstamos grupės koncerte;
  • Būryje kitų draugų su poromis (pavyzdžiui, žaisdami boulingą, biliardą, kartu praleisdami vakarą bare);
  • Vakarą praleisdami namuose (skanūs užkandžiai, filmai, ar kompiuteriniai žaidimai, kuriuos kartu su jais sutiktų žaisti antroji jų pusė).
Vyrai atsako: blogiausia Valentino diena…

Vienareikšmiškas atsakymas: blogiausia Valentino diena – ta, kuri vyksta per prievartą… Jeigu versite vyrą, kuris iš prigimties nėra nei romantikas, nei „meilybių“ gerbėjas, rašyti jums meilės laiškus, kartu žiūrėti romantinius filmus, sugadinsite nuotaiką tiek jam, tiek sau.

Ši diena yra dviejų žmonių, todėl nepamirškite ir vyro poreikių, bei atsižvelkite į jo norus ir pomėgius.

Be abejo, kiekviena pora yra skirtinga, ir nėra vienodų moterų, ar vienodų vyrų. Kas patiks vieniems, gali visiškai nepatikti kitiems, ir tik jūs geriausiai žinote, kas nudžiugintų jūsų partnerį. Tačiau galbūt šie patarimai jums padės, galvojant ir planuojant meilės dieną.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up