ĮmonėsRenginiaiMoters diena su ekstremaliomis pramogomis! Kodėl gi ne?

Kas sakė, kad moterys blogos vairuotojos? Šia proga „Vilko kartodromas“ kviečia moters dieną, pažyminčią pergales, kovojant už laisvę ir lygias teises, paminėti ypatingai. Kartingų trasoje ponios ir panelės galės išbandyti savo vairavimo įgūdžius ir susikauti dėl greičiausios titulo bei specialių prizų. Šventinės diskusijos metu 20 m. vairavimo instruktavimo patirtį turinti Regina pasidalins savo asmeninėmis vairavimo meistrystės paslaptimis. 

Kovo 6 dieną „Vilko kartodromas“ kviečia visas greitas, stilingas ir aktyvias moteris prisijungti prie įdomios ir intriguojančios diskusijos, kurią ves ralio lenktynininkas Tomas Kaminskas. Jis pradėjo nuo kartingų, o sulaukęs 16 dalyvavo įvairių klasių lenktynėse, tad autosportą pažįsta kaip savo penkis pirštus. Prisidėdamas prie įvairių projektų, jaunimui skirtų edukacijų vaikinas sukaupė nemažai patirties ir įdomybių, kuriomis pasidalins su renginio žiūrovais. 

Prie Tomo Kaminsko prisidės ir įspūdingą, net 20 metų vairavimo instruktorės patirtį turinti Regina. Jie ne tik linksmai atšviežins susirinkusiųjų teorijos žinias, bet ir pasidalins itin vertingais patarimais, kaip vairuoti teisingai ir kaip išvengti ekstremalių ar net avarinių situacijų. 

Visos norinčios išbandyti savo jėgas trasoje kviečiamos registruotis kartingų lenktynėms! Po atkrintamųjų važiavimų, 8 pačios greičiausios varžysis dėl nugalėtojos tirulo. O greičiausia bus apdovanota ir specialiuoju natūralių veido ir kūno priežiūros priemonių „Aromáma“ prizu. 

Damų lauks tokia programa:

18.00 val. – Diskusija, kurią ves Paulius Paškevičius
19.00 val. – Dalyvių registracija
19.15 val. – Instruktažas
19.30 val. – Dalyvių paskirstymas į grupes
20.45 val. – 8 min. atkrentamasis važiavimas
21.00 val. – 8-ios geriausius rezultatus parodžiusios damos varžysis tarpusavyje (20 ratų varžybos)
22.00 val. – Apdovanojimai

Registruotis lenktynėms galima nuo 2020.02.22 iki 2020.03.06 10.00 val.
Registracijos mokestis: 15 Eur.
Registracija telefonu 868636003

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up