RenginiaiMinią pramogų ir nuolaidų medžiotojų sutraukė „Topo centras“ parduotuvių atidarymai Kaune

Dviejų didelių, naujos kartos technikos parduotuvių atidarymai Vilniaus ir Kauno Akropoliuose sutraukė minias smalsuolių ir pirkėjų. Vieni troško išbandyti dar nematytas pramogas, kiti ieškojo galimybių įsigyti namų techniką vos už pusę kainos. Populiariausi pasiūlymai, neabejotinai, buvo prekės su 50% nuolaida, jas pirkėjai skubėjo įsigyti pirmiausiai. Ne mažiau geidžiamos buvo ir vaišės – saldėsiai Cake pops. Norintys ne tik apsipirkti, bet ir pasigražinti, visą penktadienį ir šeštadienį naudosis nemokamomis, pirkėjams skirtomis, barzdaskučių ir šukuosenos meistrų paslaugomis...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 30 rugpjūčio

Dviejų didelių, naujos kartos technikos parduotuvių atidarymai Vilniaus ir Kauno Akropoliuose sutraukė minias smalsuolių ir pirkėjų. Vieni troško išbandyti dar nematytas pramogas, kiti ieškojo galimybių įsigyti namų techniką vos už pusę kainos.

Populiariausi pasiūlymai, neabejotinai, buvo prekės su 50% nuolaida, jas pirkėjai skubėjo įsigyti pirmiausiai. Ne mažiau geidžiamos buvo ir vaišės – saldėsiai Cake pops.

Norintys ne tik apsipirkti, bet ir pasigražinti, visą penktadienį ir šeštadienį naudosis nemokamomis, pirkėjams skirtomis, barzdaskučių ir šukuosenos meistrų paslaugomis – šios srities profesionalai „Topo centras“ parduotuvėje demonstruos grožio technikos galimybes.

Apsilankiusiems naujose parduotuvėse netruks aktyvių pramogų: specialiame slalome bus galima išbandyti populiariausius paspirtukus; iššūkių mėgėjai laipiojimo treniruokliu bandys užlipti į legendinį, 400 metrų aukščio pastatą Niujorke – “Empire state building”, dalyvių rezultatus fiksuos išmaniosios apyrankės.

Daugelis net neįsivaizduoja, kaip sparčiai organizmas degina energiją, kuomet žaidžiami intensyvūs virtualios realybės žaidimai? Todėl bus surengtas žaidimas – eksperimentas, kurio metu dalyviams bus uždėtos pulsą matuojančios apyrankės, rodančios kaip smarkiai dirba širdis žaidžiant ir kiek kalorijų galite sudeginti smagiai pramogaudami namie? O įprastų kompiuterinių žaidimų mėgėjams, sekmadienį bus rengiamas gaming turnyras.

Visą vasaros palydėtuvių savaitgalį – rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis – naujose „Topo centras“ parduotuvėse Akropoliuose galios gausybė specialių nuolaidų, vyks loterija, produktų pristatymai ir įdomios degustacijos, skirtos visai šeimai.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up