Video

A.Milaknis: „Tikrai laukiu susitikimo su „Unics“ komanda“ (VIDEO)

0

Po puikios pergalės Eurolygos turnyro rungtynėse Stambule žalgiriečiai jau ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje surems ginklus su Kazanės „Unics“ komanda.

Bene daugiausiai apie Kazanės klubą „Žalgirio“ ekipoje papasakoti gali Artūras Milaknis, praėjusiame sezone gynęs šios komandos garbę. Snaiperis dalinosi savo mintimis prieš rungtynes su „Žalgiris TV“ laidų rubrika #DėmesysEurolygai.

„Be abejo seku „Unics“ žaidimą, – kalbėjo A.Milaknis. – Visgi, tai mano buvusi komanda. Ekipos branduolys išliko nepasikeitęs, tad liko visi komandos draugai. Tikrai domiuosi, seku ir net, kai buvo aiškus Eurolygos tvarkaraštis, iškart pasižiūrėjau, kada susitiksime tarpusavyje.“

Pernai su „Unics“ ekipa, kurią treniruoja Jevgenijus Pašutinas, Europos taurės turnyro žaidęs krepšininkas išskyrė, jog Rusijos klubas mėgsta propaguoti individualiu žaidėjų meistriškumu paremtą krepšinį.

„Kazanės klubas daugiau remiasi individualiu krepšininkų meistriškumu, demonstruoja mažiau komandinių veiksmų. Niekam ne paslaptis, kad „Unics“ žaidimas paremtas Keitho Langfordo sugebėjimais. Aišku, yra ir kiti žaidėjai, kurie padeda, pavyzdžiui, įžaidėjas Quinno Colomas bei komandos vidurio puolėjai, kurie įneša savo indėlį. Kaip bebūtų, visa žaidimo koncepcija paremta individualiu žaidimu“, – teigė žalgirietis.

Rusijos ekipa vakar Eurolygoje iškovojo ketvirtąją pergalę, kaip ir „Žalgiris“, įveikdama Stambulo komandą. J.Pašutino auklėtiniai namuose 73:60 įveikė „Galatasaray“ krepšininkus. Kazanėje nerungtyniavo neabejotinas lyderis K.Langfordas, kuris yra patyręs traumą. Dar nėra aišku ar žaidėjas, Eurolygoje renkantis po 23,8 taško, padės savo komandai mūšyje su žalgiriečiais.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Be lyderio iškovota „Unics“ pergalė įrodo, kad Rusijos ekipa išlieka konkurencinga turnyre, tačiau A.Milaknis tikisi, kad žalgiriečiai ketvirtadienį žiūrovams „Žalgirio“ arenoj padovanos išankstinę šventinę dovaną.

„Tai bus paskutinės metų rungtynės „Žalgirio“ arenoje, todėl šventinė atmosfera manau jausis ir arenoje. Tikimės, kad prisirinks pilna arena ir padės, palaikys mus, o mes padovanosime pirmąją dovaną prieš šventes visam miestui“, – teigė krepšininkas.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Video