Naujienos

Miegamojo lovos: ką rinktis, kad miegas būtų kokybiškas?

0

Jei norite būti sveiki, energingi ir žvalūs, privalote kokybiškai išsimiegoti. Tačiau, ar miegas toks ir bus, priklausys nuo daugybės priežasčių. Svarbų vaidmenį suvaidins ir lova. Šiems baldams sudarant ypač didelį pasirinkimą, dėmesį vertėtų atkreipti į tam tikrus kriterijus.

Koks turėtų būti miegamojo lovos dydis?

Renkant lovą, ypač atsakingai vertinti jos dydį. Rekomenduojama rinktis tokio pat arba labai panašaus dydžio, kaip ir turite dabar, lovą (paklaida galėtų siekti tik apie 20 – 30 cm). Tokiu atveju, prisitaikyti prie pakitusių lovos matmenų bus labai lengva, tad tikrai bus galima mėgautis kokybišku ir ramiu miegu. Na, o, tai, jei paklaida bus didesnė, tai skirtumai bus labiau pastebimi; prie jų prisitaikyti bus sudėtingiau ir labai tikėtina, kad tai jus išmuš iš įprasto miego ritmo. Beje, renkantis naują baldą, derėtų įvertinti ir artimiausio penkmečio planus. Kaip keisis jūsų miegamasis? Galbūt per artimiausius metus jame atsiras kūdikio lovelė? O galbūt priešingai – nuspręsite atsisakyti tam tikrų baldų? Tad atsakingai tai įvertinkite, spręsdami, kokios dydžio lova jums yra reikalinga – rinkitės tokią, kad vietos pakaktų ir tuomet, jei nuspręstumėte pastatyti ir daugiau baldų.

Kuomet miegamojo lovos su patalynės dėže yra geriausias pasirinkimas?

Jei jūsų miegamajame yra nedaug vietos ir dėl šios priežasties planuojate įsigyti nedidelę spintą, jūsų dėmesį turėtų atkreipti miegamojo lovos su patalynės dėžėmis. Būtent patalynės dėžė taps papildoma erdve įvairių tekstilės gaminių saugojimui.

Taigi, renkantis naują lovą. derėtų ypač atsakingai įvertinti jos dydį (geriausia rinktis to paties ar labai panašaus dydžio, kaip ir turite šiuo metu lovą), o taip pat – jei miegamasis nedidelis, verta rinktis baldą su patalynės dėže. Spauskite čia, jei domina aukštos kokybės miegamojo lovos Klaipėdoje.

 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos