VideoMenininkų Eimučio Markūno ir Remigijaus Treigio dueto paroda „Integracija“

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 26 liepos
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

[youtube_embed]https://youtu.be/CUASuViVh98[/youtube_embed]

Liepos 25 dieną, ketvirtadienį, 17.30 val. Kauno fotografijos galerijoje (Vilniaus g. 2, Kaunas) duris atvėrė menininkų Eimučio Markūno ir Remigijaus Treigio dueto paroda „Integracija“.

Tai pirma bendra šių bičiulių paroda, kurioje jų iš pirmo žvilgsnio skirtinga kūryba integruojasi tarpusavyje ir šioje akistatoje papildo arba kontrastuoja viena su kita.

Fotomenininkas Remigijus Treigys pristatys serijos fragmentus iš feisbukopašnekesių su Benu Šarka „Vidurnakt ir giliau“. Kaip teigia autorius, „kūriniai tampa savarankiški ir integruojasi su kitu pašnekovu – Eimiu“. Šįkart dialogas vyksta ne tik tarp neryškių, „triukšmingų“ fotografinių atvaizdų, o taip pat ir su Eimučio Markūno ryškiaspalve didelio formato gestine tapyba. Nespalvoti miesto fragmentai ir kasdienybės vaizdiniai integruojasi su abstrahuotais, miesto inspiruotais tapybos kūriniais.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Markūno kūriniuose konkrečios vietos neįvardinamos, tai miesto spalvinio kodo improvizacijos, čia svarbu miesto skleidžiamų būsenų koloritas, tapybos raiška atliekama dokumentacija, kaip įvardina autorius, „spalvos pagalba sudarytassavotiškas miesto psichosomatinis žemėlapis”. R. Treigio kūriniuose konkrečios vietos svarba taip pat nėra akcentuojama, vaizduojami lyg atpažįstami, kažkur matyti miesto ženklai, siluetai. Šios fotografijos nedokumentuojančios, čia svarbiausias laiko fiksavimas.

Parodos architektas Linas Tuleikis.

Remigijaus Treigio fotografijų seriją remia Klaipėdos miesto savivaldybė.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Paroda yra galerijos „Meno parkas“ projekto „2019. Akcentai“ dalis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Parodos partneris Kauno fotografijos galerija.

Parodos laikas: 2019 07 25 d. – 08 25 d.

Informacija galerijos lankytojams: //kaunasgallery.lt/informacija-lankytojams/

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x