Geras gyvenimas – tai, ką kuriame patys. Kasdien, pasitelkdami įvairius būdus, konstruojame savo ateitį ir mūsų pačių suvokimą apie ją. Tačiau kartais gyvenimas ima rodytis pilkas ar tiesiog pritrūksta žinių bei palaikymo įtraukti į jį daugiau spalvų. Būtent su misija, realiais ir laiko patikrintais būdais, padėti žmogui tapti laimingu, sėkmingu ir su pasitikėjimu žengti į rytojų, į Kauną atkeliauja Del‘OK Fenikso akademijos lektorės.

Saviugdos svarba

Mes esame vieninteliai, su kuriais mums teks nugyventi visą likusį gyvenimą. Verta pasistengti pamilti tai, ką darome ir tai, kuo esame tam, kad šis gyvenimas būtų prasmingas ir laimingas. Būtent tokiu tikslu vedamos Kauną pasieks dvi gyvenimo būdo lektorės, kurios jau birželio 20 dieną planuoja pakeisti Kauno moterų požiūrį į gyvenimą.

„Mūsų tikslas – išpainioti tai, kas susipynė ir išvalyti tai, kas susijaukė mūsų paskaitų dalyvių galvose. Visuomet stengiamės kuo paprasčiau ir aiškiau paaiškinti tai, kas išties padeda tobulėti, pažinti save ir suprasti gyvenimo filosofijos pagrindus. Savęs tobulinimas ir geriausios savo versijos paieškos padeda mums jaustis laimingais ir užtikrintais dėl ateities.“, – sako viena iš Del‘OK  Fenikso akademijos lektorių Daurija Trakis.

Išmintingos moters magija ir paslaptys

Kad moterys – magiškos būtybės, turbūt, neprieštarautų niekas. Tačiau pačios jos kartais pamiršta, kaip rūpintis savimi, kaip gyventi sau ir ką daryti, kad kasdienė rutina negriautų taip sunkiai ir nuosekliai kuriamo džiaugsmingo gyvenimo.

Paskaitų organizatorė įsitikinusi – vos kelių gyvenimo paslapčių išsiaiškinimas gali padėti vėl atrasti tai, kas džiugina. Kartu tai padeda ne tik atrasti laimę, bet ir atsikratyti nerimo ir streso.

„Mes manome, kad gyvenimą galima suskirstyti į aštuonias sritis, kurios visos kartu ir kuria tą bendrąją visumą. Jeigu viena gyvenimo dalis „negaluoja“, tai ir kitos nelabai gali pasiekti pilnatvę. Artėjančios paskaitos metu, kartu su itin gerai žmogaus psichologiją išmanančia lektore Evita Kantauskaite, stengsimės moterims atverti visų šių aštuonių sričių paslaptis ir paaiškinti jų veikimo principus.“, – apie artėjančią paskaitą pasakoja Daurija Trakis.

Jeigu ir jums pabodo kas vakarą apie prabėgusią dieną galvoti blogai, užsukite į 3 valandų gyvenimo būdo paskaitą moterims, kuri padės iš naujo pamilti gyvenimą.

Plačiau apie renginį čia.