RajonasSportas

Mėlynai balti turėjo kitokią treniruotę

0

Paskutinę šio sezono treniruočių savaitę Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ futbolininkai galėjo lengviau atsipūsti ir skirti savo laiką ir dėmesį tiems, kam jo labiausiai reikia.

Trečiadienio rytą mėlynai balti dalyvavo „Ypatinga futbolo treniruotė – ypatingiems vaikams“ projekto užsiėmime. Šios šventės yra vykdomos kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) ir Lietuvos specialiosios olimpiados komitetu dviejų programų pagrindu: Special Olympics programos „Jaunieji atletai” ir MaFa „Futboliuko”.

Ypatingoje treniruotėje kartu su „Hegelmann Litauen“ futbolininkais dalyvavo 42 vaikai iš Kauno, Alytaus ir Marijampolės regionų specialiojo ugdymo įstaigų – Kauno J. Laužiko mokykla, Kauno lopšelis-darželis ,,Čiauškutis”, Kazlų Rūdos Saulės mokykla, Gelgaudiškio ,,Šaltinio” specialiojo ugdymo skyrius ir Alytaus r. Simno specialioji mokykla.

Treniruotę futbolininkams padėjo suorganizuoti jo iniciatorės ir sumanytojos Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ auklėtoja Kristina Surdokaitė ir Specialiosios olimpiados programos ,,Jaunieji atletai” koordinatorė Aušra Kriškoviecienė.

„Ne dovanos svarbiausia šiems vaikams, o jiems parodytas futbolininkų ir trenerių dėmesys. Berniukams ir mergaitėms turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių – tokių kaip autizmo spektro sutrikimas, mišrus raidos sutrikimas, Dauno sindromas ir kt. labiausiai norisi to bendravimo su kitais bendraamžiais, įsijungti į bendras veiklas ir aktyviai leisti laiką“, – sakė A. Kriškoviecienė.

Po renginio mėlynai balti vaikučius išlydėjo atsidėkodami dovanomis, kuriuos skyrė klubas, partneriai „Hegelmann Group“ ir Kauno apskrities futbolo federacija.

Praėjusiais metais Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) „Ypatingoms treniruotėms“ skyrė bronzinį apdovanojimą kaip vieną geriausių projektų masinio futbolo kategorijoje.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas