Įmonės

Meilės deivės Mildos dienos proga – ypatingas pasiūlymas kauniečiams!

0

Kai visi vasario 14-ąją švenčia meilės ir už jos slypinčių malonumų dieną bei keikia niūrias lietuvių šventes, niekas nesusimąsto, kad ir lietuviai turi gražią savo meilės šventę ir savo šv. Valentiną – dievaitę Mildą. Šios dienos proga „Vilko kartodromas“ siūlo nepristigti romantiškos nuotaikos ir pateikia itin viliojantį pasiūlymą visiems kauniečiams!

Pamiršę speiguotą vasarį, puikiai galime švęsti meilės, piršlybų ir giminės tęstinumo dievaitės Mildos šventę. Ši savaitė gerais orais nelepina, tad pasivaikščiojimas parke ar piknikas pievelėje greičiausiai nebus itin gera mintis. Dėl karantino leidžiama viešėti tik prie restoranų lauko staliukų, tad esant tokiam vėsiam ir neprognozuojamam pavasariui tai irgi gali nebūti pati geriausia idėja.

„Vilko kartodromas“ siūlo pažymėti meilės dieną šiltai, jaukiai ir ekstremaliai! Čia galite įsigyti važiavimą su dviviečiu kartingu! Nustebinkite savo antrą pusę padovanodami jaudulio ir naujų patirčių. Meilės dienos proga „Vilko kartodromas“ siūlo iki pat gegužės 15 dienos dviviečiu kartingu važiuoti su 40% nuolaida!

Suskubkite rezervuoti sau palankiausią laiką ir smagiai praleisti laiką su mylimu žmogumi.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės