ĮmonėsNaujienos„Meduolių namai“ pataria: Valentino dienos dovana jam

Avatar Gabrielė Lukšytė2019 28 sausio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Šv. Valentino diena jau visai čia pat, o kartu su ja atkeliauja ir įvairiausių dovanų idėjos. Parduotuvių lentynos jau po truputį ima lūžti nuo meškučių, puodelių, dėžučių ar lėkštelių išmargintų raudonomis ir rausvomis širdelėmis. Tačiau daugelis parduotuvėje siūlomų niekučių visai neatitinka jūsų antros pusės pomėgių ar požiūrio? Tokiu atveju pravers patarimai, kas galėtų tapti rankų darbo Valentino dienos dovana jam, kuri tikrai nudžiugins.

Šiltas šalikas

Jeigu per Kalėdas dar nesušildėte šaliku ir kepure, tai šie šilti ir minkšti aksesuarai bus puiki Valentino dienos dovana jam. Vos įsijungus Pinterest programėlę iš jos pasipila ne tik idėjos, bet ir mezgimo schemos, o viskas ko jums prireiks: minkštas siūlas, virbalai ir truputis kantrybės. Jūsų mylimasis tikrai padėkos ne tik už dovaną, bet ir už nuoširdų rūpestį.

Vakarienė

Na, kiekvienas skirtingai žvelgia į vakarienės-dovanos koncepciją, bet jeigu jūsų mylimasis mėgsta skanų naminį maistą, tai tikrai bus išsvajota Valentino dienos dovana jam. Svarbiausia gaminti iš širdies, nuo pradžios iki pabaigos ir ruošti tai, ko nevalgote kasdien. Galbūt tai jautienos kepsnys, o gal makaronai su krevetėmis ar kengūrienos guliašas – bet kas, kas žinote, jog nudžiugins jūsų širdies draugą.

Rankų darbo meduoliai

Meduoliukai, sausainiai ar kiti smulkūs kepinėliai įsukti į permatomą ar blizgų dovanų popierių ir perrišti rausva juostele – saldi miela Valentino dienos dovana jam. Tik kartais čia iškyla bėdų: tai orkaitė neveikia, tai receptas neatitiko lūkesčių. Tačiau rankų darbo meduolius ir kepa, ir puošia „Meduolių namai“, todėl užsisakykite ir jums neteks plušėti virtuvėje kepant, puošiant ir pakuojant.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Masažas

Nereikia nei įpakuoti, nei išpakuoti, o atpalaiduoja geriau nei bet kas kitas. Valentino dienos dovana jam gali virsti ir švelnūs rankų judesiai pripildyti gardžiai kvepiančio aliejaus. Tai ypač tiks tiems, kurie daug ir sunkiai dirba, o masažu paskutinį kartą mėgavosi dar praėjusiais metais ar seniau. Juk nebūtina įteikti daiktą vien tam, kad jūsų antroji pusė žinotų, jog jį mylite. Svarbiausia šią dieną neieškokite naudos sau, o nuoširdžiai atiduokite visą savo šilumą jam.

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujienas