Naujienos

Mažėja kaina už vandenį ir nuotekų tvarkymą

0

Kauno rajono savivaldybės tarybai patvirtinus naujas UAB „Giraitės vandenys“ geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas, vartotojų išlaidos bus 0,4 proc. mažesnės nei iki šiol.

Naujoji paslaugų kaina daugiabučiams namams – 2,04 Eur už kv.m., individualiems namams – 1,83 Eur už kv. m (be PVM).

„Giraitės vandenims“ dažniausiai tenka dirbti su nutolusiomis vietovėmis, tačiau įmonės nustatyta kaina yra palyginti  nedidelė,  net šiek tiek mažesnė kaip Palangos kurorte, kur gyventojai įsikūrę kompaktiškai“, – sakė Kauno rajono savivaldybės Aplinkos skyriaus vedėjas Darius Šlapikas.

UAB „Palangos vandenys“ bendra paslaugų už nuotekas ir vandenį  daugiabučiams namams kaina yra 2,04 už 1 kv. m, individualiems –1,86, UAB „Šilutės vandenys“ atitinkamai 2,42 ir 2,28 Eur.

Naujosios kainos Kauno rajone bus pradėtos taikyti nuo 2017 m. sausio 1 d. Iki tol galioja senosios, 2012 metais nustatytos kainos.

UAB „Giraitės vandenys“ geriamąjį vandenį tiekia iš 69 vandenviečių, eksploatuoja 319 km vandentiekio ir 219 km nuotekų tinklų, 24 vandens gerinimo stotis.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Bendrovė nuolat atnaujina vandentvarkos įrenginius ir tinklus, vykdo vandens ir nuotekų tinklų plėtrą, diegia naujas technologijas, kad vartotojai būtų nuolat aprūpinami geros kokybės vandeniu ir nuotekos išvalomos iki nustatytų normatyvų.

Įmonės direktorius Gitis Urbelis tvirtino, kad  įmonė aptarnauja maždaug 40 tūkst. gyventojų, abonentų skaičius nuolat didėja ir siekia daugiau kaip 12 tūkst. 400.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos