ĮmonėsSveikata

Masažo namų įkūrėjas, masažuotojas Medartas: visi klientai ieško to paties – žmogiškumo

1

Vyras sako, kad masažas yra ne prekė, kurią gali tiesiog ateiti ir pasiimti. Koks bus masažas ir ar atitiks jis kliento lūkesčius, labai priklauso nuo specialisto. Bet ne tik. Masažas – tai dviejų žmonių bendradarbiavimo procesas, ir kliento indėlis čia yra vienas didžiausių. Specialistas pasakoja, kuo ypatingas yra masažisto darbas ir kokią naudą iš to gali gauti klientas.

Amžinasis klausimas – kam man reikalingas masažas?

Medartas sako, kad žmonės į masažo saloną ateina dėl pačių įvairiausių priežasčių – „Vieni nori atsistatyti po intensyvaus fizinio ar protinio darbo, kiti ateina spręsti sveikatos problemų, dar kiti – dailinti kūno linijų. Dažnai sulaukiame klientų, kurie jaučiasi pervargę, persitempę, yra kamuojami įvairių fizinių skausmų ar pasimetę jausmuose, išsekę emociškai.

Mūsų, kaip masažuotojų misija yra sukurti jiems tokią erdvę, kur jie galėtų pasitikėti mūsų darbu, o kūnas ir psichika atsipalaiduoti.

Pabūti be skubėjimo ir įtampos. Būtent tokioje būsenoje įsijungia vidiniai organizmo atsistatymo procesai. O kartais atvirkščiai: tyčia sukeliame fizinę ar emocinę įtampą, kad ją geriau įsisąmonintų pats klientas. Dirbant su žmonėmis nebūna vienodo scenarijaus, kiekvienas masažas – unikali patirtis.

Kiekvieno žmogaus galvoje savas supratimas apie masažą. Vieniems masažas siejasi su raumenų atpalaidavimu ir skausmo mažinimu, kiti įsitikinę, kad tai geriausias atsipalaidavimo būdas ir imuniteto stiprinimas, bei daugelis kitų priežasčių. Salone atliekame įvairius masažus – tradiciniai masažai pagal poreikį, gintaro terapija, vidaus organų masažai, sąmoningo kvėpavimo praktikos ir kiti. Tačiau tai tik pavadinimai, o kokia bus tiksli masažo eiga iš anksto niekas negali pasakyti. Tai yra procedūros ne tik kūnui. Tai dviejų gyvų žmonių kontaktas. Procedūros metu klientas jei tik nori gali ir išsikalbėti, arba pabūti tyloje, jeigu taip norisi.“

Nuolatinė šių masažo namų klientė Justė Arlauskaitė – Jazzu sako, kad čia užsuka prieš kiekvieną koncertą – „Man labiausiai patinka, kad čia žiūrima į kiekvieną žmogų individualiai. Dirbantys meistrai neturi kažkokios universalios formulės, jie tiesiog jaučia, kas ir kada tinka. Kai ateinu, mane visada įkvepia, nuramina, stabilizuoja. Svarbiausia, kad žmogiškas prisilietimas paliečia visuose lygmenyse – fiziniame, psichologiniame, dvasiniame, mentaliniame. Masažas yra ritualas, o masažuotojas – gyduolis,  kuris atiduoda visą save šiam darbui. Būtent pas tokį ir gera sugrįžti.“

Aš tikrai daug keliavau ir daug kur išbandžiau visokiausių masažų, tačiau vis sugrįžtu pas Medartą, nes jo prisilietimas gydo ir kūną ir sielą.

Ekologiškas masažas tausoja ne tik aplinką, bet ir žmones

Terminas „ekologiškas masažas“ byloja ne tik apie natūralias žaliavas naudojamas masažų ir procedūrų metu. Masažuotojas Medartas sako, kad masažo salone įgyvendinta ekologiškumo idėja tokia – „Jei nori padėti savo klientui, pradėk nuo savęs! Per prisilietimą mes perduodame sveikatą, ramybę, atsipalaidavimą ir nuoširdumą. Jei šių savybių žmogus savyje neugdo – nerekomenduojame liestis prie žmogaus. Būtent todėl dirbame labai gražioje ir jaukioje vietoje, tarp masažų paliekame ne mažesnius kaip 30 min. tarpus darbuotojų poilsiui. Bendromis jėgomis kuriame vidinę darną, visų pirma, pas save pačius. Tikiu, kad ekologiškas požiūris tai ne tik gamtinių išteklių, bet ir žmogaus tausojimas. Juk visi klientai ieško to paties – žmogiškumo. Jei jį jaučia iš šalia esančio, lengviau aptinka ir savyje!”

Masažo salonas, kuriame į pagalbą pasitelkiamas gintaras

Medartas pasakoja, kad niekada savęs nevadino verslininku, o savo veiklos – verslu – „2013 metais dirbau masažuotoju trejose vietose, studijavau kineziterapiją, su žmona auginome du mažus vaikučius. Buvau labai išsekęs ir pervargęs, vis pasvajodavau, kad gal kada nors atsiras vieta, kur žmonės galės atvykti pas mane ir man nebereiks tiek blaškytis.

Ir vieną dieną mano svajonės išsipildė! Sulaukiau netikėto draugo skambučio, kuris pasakė, kad Nidoje rado patalpas, kuriose galėčiau dirbti vasaros sezonu. Jas pamatęs supratau, kad man vienam jos per didelės, tad iš karto pradėjau formuoti komandą. Tų pačių metų pavasarį ir atidarėme pirmą masažo namų „Nidos Kopos“ saloną, o spalį – tokį pat Vilniuje. Prabėgus beveik 7 metams pernai gruodį pakvietėme žmones ir į naują saloną Kaune. Tačiau čia salonas yra kitoks. Čia sudėtos mūsų praktikos išgrynintos idėjos, nes per tuos septynerius metus tikrai daug ko išmokome. Klientų prašymu čia atsirado ir kosmetologė – tai itin patogu moterims. Viskas vienoje vietoje.

Lietuvoje gan populiarūs rytietiško stiliaus masažo salonai, tačiau man norėjosi Lietuviškų vasaros, jūros, smėlio akcentų. Mano vizija buvo apjungti tai, kas Lietuviška, susiję su sveikata ir natūralumu. Todėl sujungėm masažo technikas su Baltijos gintaro sveikatinančiomis savybėmis ir taip sukūrėme autentiškas procedūras.“

Norėdami sužinoti plačiau apie masažo namų „Nidos kopos“ paslaugas spauskite čia.

4.7 3 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
1 Komentaras
Naujausi
Seniausi Labiausiai reitinguoti
Inline Feedbacks
Visi komentarai
Elena

Labai dziaugiuosi, kad atsiradote ir Kaune. Jusu masazai tapo tikru atradimu man. Karta pabandes negali pamirsti. Sekmes ir iki greito

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės