Reikalinga pagalba

„Maisto bankas“ kviečia netradiciškai dalintis karantino metu sukauptomis atsargomis

0

Dėl koronaviruso pandemijos ir paskelbto karantino Lietuvoje neįvyko kasmetinė „Maisto banko“ akcija. Praradimas didžiulis – „Maisto bankas“ neteko galimybės surinkti apie 240 tonų ilgo galiojimo maisto produktų ir padėti 53 tūkst.nepasiturinčių asmenų. Maisto atsargų socialiai remtiniems katastrofiškai trūksta, o problemos mastas tik gilėja su kiekvienu nauju bedarbiu – vis daugiau pagalbos prašymų sulaukiama iš karantino metu darbą praradusių žmonių.  

Todėl „Maisto bankas“ kartu su projekto partneriu „Malsena“ organizuoja socialinę akciją „KAUPTI MAŽIAU DALINTIS. Kurioje vietoje dėsime kablelį?“, kurios metu per karantiną maisto atsargų sukaupę gyventojai bus kviečiami jomis pasidalinti su skurstančiaisiais.

„Spinter tyrimų“ reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa atskleidė, kad kas antras lietuvis karantino metu kaupė ilgo galiojimo maisto atsargas ir kas antras iš jų – šių produktų neišnaudojo. Apie pilnas spintelių lentynas ir prikauptas maisto atsargas socialiai remtini žmonės galėtų tik pasvajoti.

Gegužės 20 d. (trečiadienį), 11 val., kviečiame žiniasklaidos atstovus į šios akcijos startą – simbolines maisto autobusiuko palydėtuves.


Išlydėtuvių dalyviai ir turinys:

 •   Autobusiuką į kelionę išlydės Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius
 • „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius pasidalins šiandienine skurstančiųjų ir maisto stokojančiųjų situacija Lietuvoje
 • „Malsenos“ vadovas Marius Dužinas pristatys apklausos apie maisto atsargas rezultatus, pasidalins idėjomis, kaip verslas galėtų prisidėti prie problemos sprendimo.„Maisto bankas“ kviečia prisidėti visus: fizinius asmenis, ūkininkus ar verslus. Nuo gegužės 20 d. visą mėnesį Lietuvoje važinės kampanijos autobusiukas, kuris surinks ilgo galiojimo maisto produktus. Visa informacija ir aukojimo vietos nuo trečiadienio bus skelbiamos www.maistobankas.ltIŠLYDĖTUVIŲ DATA: 2020.05.20, trečiadienis

  LAIKAS: 11 val.
  VIETA: Vilniaus Katedros aikštė (Varpinės aikštelėje)
  TRUKMĖ: 30 min.

  Daugiau informacijos:
  „Maisto banko“ atstovė
  Miglė Petronytė
  Tel. 8 672 19215
  migle@maistobankas.lt

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Reikalinga pagalba