Sportas

M.Schilleris: „ALBA demonstruoja netradicinį žaidimą“ (VIDEO)

0

Krepsinis.net inf.

Lietuvos čempiono Kauno „Žalgirio“ laukia dviguba Eurolygos savaitė, kurios metu žalgiriečiai susigrums su Berlyno ALBA bei Miuncheno „Bayern“ klubais.

Prieš akistatą su ALBA ekipa „Žalgirio“ vairininkas Martinas Schilleris pabrėžė, kad būsimi varžovai demonstruoja netradicinį krepšinį.

„Berlyno ALBA yra labai sunkus oponentas, žaidžiantis netradicinį krepšinį. Tai – turinti įgūdžių komanda su daug metikų, žaidžianti turbūt mažiausiai pikenrolų Eurolygoje ir orientuota į kamuolio judėjimą ir įkirtimus, ką daro labai gerai. Todėl jie demonstruoja tokį netradicinį žaidimą. Tai dvikova, kurios laukiame. Su Vokietijos komandomis žaidėme ir gruodžio mėnesio pabaigoje. Man tai yra kiek išskirtiniai mačai, nes su šiais klubais daug kartų esu susidūręs praeityje ir tai šalis, kurioje užaugau krepšinio prasme. Žinau daug žaidėjų tarp varžovų, tad šios rungtynės man šį tą reiškia“, – teigė krepšinio specialistas, pridūręs, jog dėl laukiamų koronaviruso testų rezultatų komanda sekmadienį negalėjo surengti treniruotės.

Jų ekipa buvo priversta laukti, kai praėjusią savaitę teigiamo testo sulaukė aukštaūgis Augustine‘as Rubitas, praleisiantis artimiausias akistatas.

M.Schilleris taip pat pridūrė, kad „Žalgiris“ kovos iki pat sezono finišo, nepaisant to, jog patekti į pirmąjį aštuonetą šansų beveik nebeliko.

TARPTAUTINIS SENTURGIS „LAIKO RATU“ balandžio 23-25 d.

„Manau, kad, įvertinus aplinkybes ir pralaimėjimą „Maccabi“ ekipai, komandos būsena yra nebloga. Turinio atžvilgiu rungtynės su „Maccabi“ buvo žingsnelis į priekį, palyginus su tuo, kokius du pasirodymus turėjome prieš tai. Mums nepasisekė, kad nelaimėjome rungtynių. Tokiose situacijose nėra lengva, kai atkrintamųjų varžybų paveikslas vis labiau atsitraukia ir vienas turnyras artėja link pabaigos – tai nėra lengva. Kovosime iš visų jėgų rungtynėse su ALBA ir su kitais dviem varžovams. Toks mūsų tikslas ir mūsų DNR. Neturime dėl ko verkti, reikia mėgautis pasirodymu, užbaigti sezoną kuo geriau ir būti geresniais“, – apibendrino strategas.

Keturis kartus iš eilės suklupęs „Žalgiris“ per 31 mačą Eurolygoje yra iškovojęs 15 pergalių ir patyręs 16 nesėkmių.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sportas