Naujienos

LSU PADĖJO RENGTI EUROPOS JAUNIŲ (IKI 18 METŲ) MERGINŲ TINKLINIO ČEMPIONATO ATRANKOS TURNYRĄ KAUNE

0

Savaitgalį Kauno sporto halėje vyko 2017 metų Europos jaunių (iki 18 metų) merginų tinklinio čempionato atrankos turnyras. Dėl vienintelio kelialapio į finalinį etapą kovojo Lietuvos, Lenkijos, Čekijos ir Estijos komandos.

Paskutinėse turnyro rungtynėse sekmadienį lietuvės 0-3 (9:25, 16:25, 10:25) nusileido be pralaimėjimų žengusiai ir vienintelį kelialapį į finalinį turnyrą iškovojusiai Lenkijos komandai. Kitose rungtynėse Čekijos komanda 3-0 nugalėjo Estijos tinklininkes ir užėmė antrąją vietą. Lietuvos jaunių rinktinė 2017 metų Europos čempionato atrankos varžybų D grupės turnyre užėmė trečiąją vietą. Estės liko ketvirtos.

Vienas iš čempionato atrankos turnyro Kaune organizatorių, LSU dėstytojas doc. Aurelijus Zuoza pasidžiaugė, kad rengiant turnyrą aktyviai dalyvavo mūsų universiteto studentai. Jie padėjo vykdyti rungtynes, teisėjauti, dalyvavo turnyro sekretoriato darbe. „Džiugu, kad Lietuvos sporto universitetas plečia ryšius ir bendradarbiavimą su Lietuvos tinklinio federacija, padėdamas rengti Europos jaunių (iki 18 metų) merginų tinklinio čempionato atrankos turnyrą Kaune. Tai svarbu visiems mums, o ypač studentams, būsimiesiems tinklinio treneriams. Pamatyti tokio renginio užkulisius — neįkainojama patirtis“,- sakė doc. dr. A. Zuoza.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos