MiestasLSMU Farmacijos fakultetas „įžiebė“ trispalvę, gydytojai dėkoja už palaikymą

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 27 balandžio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Keliame vėliavą! Prie vienijančios Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) visuomeninės socialinės iniciatyvos „Keliu vėliavą“ prisijungė ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU): trispalvė įžiebta Farmacijos fakulteto languose.

Lietuvos vėliavos spalvomis universiteto Farmacijos fakulteto pastatas sušvito neatsitiktinai: karantino metu čia dirba Koronos karštosios linijos 1808 Gydytojų konsultantų linijos komanda.

Medikai sako kasdien jaučią visuomenės dėkingumą ir palaikymą, susilaukia padėkų ir palinkėjimų, vietos verslo paramos: jiems tiekiami užkandžiai ir karšti pietūs.

1808 Gydytojų konsultantų linija įsteigta siekiant palengvinti greitosios medicinos pagalbos darbą ir veiksmingai valdyti pacientų srautus: gydytojai atsako į kauniečiams dėl sveikatos kylančius klausimus, nukreipia šeimos gydytojams, o sunkios būklės pacientus išsyk sujungia su greitąja medicinos pagalba.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
„Pacientai dažnai dėkoja, linki sveikatos. O jei rekomendavus laikytis saviizoliacijos žmogus patvirtina jau tai ir darantis, ir netgi ima vardinti taisykles – vertiname tai kaip didžiausią palaikymą mums, nes dabar svarbiausia – mažinti infekcijos plitimą“, – sako Gydytojų konsultacinės linijos vadovė, gydytoja infektologė Evelina Pukenytė.

Gydytojų konsultacinėje linijoje dirbantį skubios medicinos gydytoją Audrį Kukulskį džiugina tai, jog susidūrę su COVID-19 pandemija, žmonės tapo ne tokie užsisklendę, drąsiau atsiveria kitiems, aktyviai siūlo savo pagalbą.

„Visiems linkiu stiprybės, ypač tiems, kurie neteko savo artimųjų pandemijos metu, ir tiems, kurie susiduria su finansiniais sunkumais. Išlikime ir toliau vieningi: mes liekame dėl jūsų darbe, jūs likite dėl mūsų namuose“, – paragino gydytojas.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) visuomeninė socialinė iniciatyva „Keliu vėliavą“ startavo balandžio 9 d. Jos metu LRT kviečia šalies gyventojus, įmones ir organizacijas languose, balkonuose ar kiemuose iškelti Lietuvos vėliavą – kaip mūsų bendrystės, vieningumo ženklą kovoje su Covid-19 pandemija.
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujienas
  • « 1 reklama iš 5 »
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x