Laisvalaikis, turizmas, pramogosPramogos„Lost Escape“ pabėgimo kambarys – nepamirštamas nuotykis tarp meno ir skulptūros kūrinių

Didžiausias pabėgimo kambarys Lietuvoje Kaip kokybiškai praleisti laisvalaikį su šeima, kad ir suaugusiems, ir vaikams būtų smagu, įdomu ir naudinga? Įtemptame, dinamiškame, daugybės streso reikalaujančiame gyvenime, kai vasarą leidžiame mieste, vis dažniau tenka pasukti galvą dėl visai šeimai skirtų pramogų. Evaldas „Lost Escape“ įkūrėjas teigia, jog būtent pramogą ir edukaciją suderinantis pabėgimo kambarys gali būti tai, ko mums reikia. „Visi vaikystėje svajodavome tapti Indianais Džonsais ar Lara Kroft. Žmonėms norime perteikti nuotykį, mintį ir jausmą,...
Avatar Domantas Bukauskas2019 7 rugpjūčio

Didžiausias pabėgimo kambarys Lietuvoje

Kaip kokybiškai praleisti laisvalaikį su šeima, kad ir suaugusiems, ir vaikams būtų smagu, įdomu ir naudinga? Įtemptame, dinamiškame, daugybės streso reikalaujančiame gyvenime, kai vasarą leidžiame mieste, vis dažniau tenka pasukti galvą dėl visai šeimai skirtų pramogų.

Evaldas „Lost Escape“ įkūrėjas teigia, jog būtent pramogą ir edukaciją suderinantis pabėgimo kambarys gali būti tai, ko mums reikia. „Visi vaikystėje svajodavome tapti Indianais Džonsais ar Lara Kroft. Žmonėms norime perteikti nuotykį, mintį ir jausmą, jog jie gali būti būtent tais nuotykių ieškotojai mūsų pabėgimo kambariuose. Įrengti šiuos kambarius buvo pakviesti menininkai, skulptoriai, pasitelkėme daugybę elektronikos. Taip pat mūsų tikslas kuriant šiuos kambarius buvo, jog šie kambariai būtų didžiausi Lietuvoje tam, kad galėtumėme priimti dideles žmonių grupes, įmonių vakarėlius, linksmai laiką norinčius praleisti draugus ar šeimas su vaikais“, – sako „Lost Escape“ idėjos autorius.

Verta pažymėti, kad klientui čia skiriamas ypač didelis ir nuoširdus dėmesys bei rūpestis. Dar prieš įrenginėjant šiuos kambarius buvo pasirūpinta, kad visos grindys būtų šildomos, jog žiemą, beieškant išėjimo nešaltų kojos, taip pat visada palaikoma maksimali švara bei pasirūpinta, jog į kambarius visada patektų šviežias oras. Nuolatinis noras tobulėti – šis devizas pabėgimo kambario įkūrėją Evaldą skatina nenuleisti rankų: „Įrengus pabėgimo kambarius mes ir toliau prie jo dirbame. Tobuliname pačią aplinką, kambarius, tam, kad žaidėjai gautų maksimalų malonumą ir liktų patenkinti“.

Pramoga, su autentiškomis detalėmis, skirta kiekvieno skoniui

Lost Escape“ siūlo net keturis išskirtinius pabėgimo kambarius. Visi kambariai sukurti atsižvelgus į mažiausias smulkmenas ir detales.

Štai, pavyzdžiui, nuotykių kambaryje „Faraono prakeiksmas“ tu nerasi spynų, nes tiesiog buvo atsižvelgta į faktą, kad tuo laikotarpiu spynų tiesiog dar nebuvo. Todėl siekiant maksimaliai perduoti autentiškumą, užraktas ar išėjimas į kitą kambarį yra sienoje. Kartais reikia tiesiog paspausti tam tikrą plytelę ir netikėtai gali atsidaryti durys ar ertmė apie kurią tu net nebūtum pagalvojęs.

Nuotykių kambarys „Karibų piratai“ kurtas būtent pagal to laikotarpio stilių. Realumu, mistika ir pavojais pulsuojantys kardai, kalavijai, griaučiai, kaukolės, skrynios ir kiti rekvizitai reikalingi ne tik tam, kad galėtumėte įveikti užduotis, bet ir sukuria tokį įspūdį, tarsi jūs būtumėte iš tiesų per klaidą palikti saloje, kurioje savo sąlygas diktuoja ne visada draugiškai nusiteikė piratai.

Kalbant apie „Pjūklas“ – tai yra ekstremalus žaidimas norintiems išbandyti save siaubo filme. Žaidėjai yra įvedami su užrištomis akimis, uždaromi į atskiras patalpas. Šio žaidimo tikslas – padėti vienas kitam, tuo pačiu žaidžiant vienas prieš kitą. Atlikus kažkokį veiksmą Jūs galite pakenkti kitam žaidėjui.

Pagrindinis tikslas – išeiti kambarį per valandą

Į vieną kambarį rekomenduojama eiti 4 – 6 asmenims. Pagrindinis žaidimo tikslas – atlikti žaidimo užduotis per valandą. Tačiau pereiti žaidimą yra tikrai nelengva, dažnam, kol pavyksta rasti išėjimą, tenka išlieti nemažai prakaito.

Žmonės dažniausi kambarius įveikia per 60-70 minučių. Žinoma, verta pastebėti, jog tam tikrus kambarius pereiti yra lengviau, kai kuriuos sunkiau, bet visados operatoriai stebi žaidėjų žaidimą ir jeigu mato, kad galbūt jiems sekasi sunkiau jie duoda tam tikrą papildomą užuominą, kuri gali padėti atrasti atsakymą. Verta pažymėti, kad tai nėra pasakymas ką reikia tiksliai daryti, tai tiesiog palaikomas ryšys su žaidėjais.

Galimybė priimti dideles vaikų grupes

Didelis privalumas, kuriuo išsiskiria „Lost Escape“ yra tas, kad jie turi didelę automobilių aikštelę bei galimybę priimti dideles vaikų grupes. Patalpos skirtos didelių grupių atvykimui. „Turėjom 50-ties  žmonių grupes viena po kitos. Mes galime surengti renginį savo konferencijų salėje, taip pat turime nedidelę salę mažesnėms grupėms“ – teigia Evaldas Auglys.

Darbo laikas įprastai priklauso nuo rezervacijų skaičiaus. Visą rezervaciją galima rasti www.lostescape.lt. Darbo laikas nuo 10 iki 22 valandos.

Užsakomasis reklaminis straipsnis

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up