Naujienos

LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETO STUDENTAI SĖKMINGAI PASIRODĖ KAUNO LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATE IR JAUNIMO PIRMENYBĖSE

0

A. Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže vyko Kauno atviras lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Savo jėgas čempionate išbandę LSU studentai pasiekė geriausių asmeninių rezultatų bei iškovojo  5 aukso,  7 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Aukso medalius iškovojo:

Ramūnas Kleinauskas (tr. R. Petruškevičius) 60 m bėgime – 6,96 sek.

Loreta Kančytė (tr. R. Kančys, I. Juodeškienė) 1500 m bėgime – 4:42,62.

Ieva Dargytė (tr. A. Gavelytė, R. Sakalauskienė) trišuolyje – 11,85 m.

Tomas Urbonavičius (tr. I. Gricevičienė) trišuolyje – 14,36 m.

Karolis Čekanavičius (tr. V. ir L. Maleckiai) rutulio stūmime – 16,62 m.

 

Sidabro medalius iškovojo:

Ugnė Jankauskaitė (tr. D. Januševičius, J. Stanislovaitenė) 60 m bėgime – 7,84 sek.

Edvinas Beresna (tr. N. Sabaliauskienė, L. Kaveckienė) 60 m bėgime – 7,02 sek.

Daniel Golovacki (tr. N. Sabaliauskienė, G. Michniova) 400 m bėgime – 50,34 sek.

Teklė Emilija Gvildytė (tr. R. Kančys) 1500 m bėgime – 5:03,65.

Algirdas Stuknys (tr. R. Ančlauskas, I. Jakubaitytė) 60 m b/b – 8,45 sek.

Andrius Belevičius (tr. I. Gricevičienė) trišuolyje – 14,09 m.

Karolis Maisuradzė (tr. V. ir L. Maleckiai) rutulio stūmime – 16,62 m.

 

Bronzos medalius iškovojo:

Augustė Regailaitė (tr. J. Čižauskas) 60 m bėgime – 7,93 sek.

Domantas Barcys (tr. N. Sabaliauskienė, A. Dobregienė) 400 m bėgime – 52,14 sek.

Evaldas Gustaitis (tr. V. Komisaraitis, A. Buliuolis) 800 m bėgime – 2:01,91 sek ir 1500 m bėgime – 4:16,79.

 

Ne prizines vietas iškovojo LSU studentai:

Mantas Siautilas (tr. A. Prancevičius) 4 vieta – 60 m bėgime – 7,06 sek.

Domantas Žalga (tr. D. Januševičius, J. Stanislovaitenė) 5 vieta – 60 m bėgime – 7,10 sek.

Silvija Baubonytė (tr. J. Čižauskas, R. Norkus) 7 vieta – 60 m bėgime – 8,40 sek.

Evelina Auželytė (tr. A. Skujytė) 7 vieta rutulio stūmime – 9,57 m.

Ignė Grigaitytė (tr. J. Čižauskas, A. Kazlauskas) 8 vieta – 60 m bėgime – 8,48 sek.

Vaclovas Stirbys (tr. A. Buliuolis) 10 vieta 800 m bėgime – 2:09,54.

Tauras Petruškevičius (tr. R. Petruškevičius) 12 vieta – 60 m bėgime – 7,38 sek.

 

Sporto ir laisvalaikio centro informacija

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos