NaujienosSportasLietuvos rankinio lygoje triumfavo Kauno miesto komandos

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 29 lapkričio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Trečiadienio vakarą Lietuvos rankinio lygoje vyko trejos rungtynės. Alytaus “Varsa-Stronglasas” namuose priėmė Klaipėdos “Dragūną” – rungtynės baigėsi nelengva klaipėdiečių pergale 27:32 (19:18). Tuo tarpu HC “Utena” namuose neįstengė įveikti Kauno “Granito-Kario 36:41 (19:24), o Garliavos sporto salėje “Kauno Ažuolas-KTU” įveikė Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifą” 35:22 (21:11).

rankiniolyga.lt nuotr.

“Granitas” išsivežė nelengvą pergalę iš Utenos

Nors HC “Utena” šiemet dar nepasiekė nė vienos pergalės ar lygiųjų, rungtynės jų svečiams iš Kauno lengvos nebuvo. Rungtynių pradžioje aikštelės šeimininkai pirmavo, o antros pusės rezultatas buvo apylygis (5:2, 7:5, 9:8, 13:13, 15:15). Antroje pirmojo kėlinio pusėje kauniečiai išsiveržė 3 įvarčiais ir užbaigė kėlinį 5 įvarčių persvara – 19:24.

Antrajame kėlinyje 2-4 įvarčių persvara pirmavo Kauno “Granitas” (22:25, 26:28, 32:34, 33:37). Kėlinio pabaiga svečiams taip pat buvo sėkmingesnė ir rungtynės baigėsi rezultatu 36:41.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

“Rungtynes ir ypač puolimą vertinu gerai. Galbūt tai geriausios mūsų rungtynės šiame sezone. Deja, apie gynybą to pasakyti negalėčiau. Jie turi aukštus žaidėjus, kuriuos reikėjo stabdyti, tačiau mūsų nesėkmės gynyboje ir lėmė, kad jie išsiveržė į preikį. Kitos mūsų rungtynės bus Alytuje prieš „Varsą-Stronglasą“. Gal tuomet pademonstruosime geresnę gynybą, o puolimas įsibėgėjant sezonui tik gerėja”, – neslėpė HC “Utena” žaidėjas Rokas Palskys.

“Rungtynes vertinu prastai, priešininkai įmetė 36 įvarčius, tai yra labai daug. Atvykome be kelių pagrindinių žaidėjų ir leidome žaisti jaunesniems. Jiems nelabai pavyko, jie darė daug klaidų, klydo ir vartininkas. Buvome nepakankamai pasiruošę, praradome daug kamuolių, silpnai gynėmės”, – komandos žaidimu nebuvo patenkintas Kauno “Granito-Kario” žaidėjas Tadas Bučinskas.

HC ”Utena”: Rokas Palskys – 13, Eimantas Sinkevičius – 9, Arūnas Urbonas – 7, Pijus Jakimavičius – 3, Rokas Liulevičius – 2, Mantas Zabulis ir Kasparas Ubeika – po 1.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno “Granitas-Karys”: Marijus Gudeika – 10, Paulius Šarkauskas – 9, Karolis Dambrauskas – 7, Dovydas Kuodys – 4, Tadas Bučinskas ir Marius Kairys – po 3, Saulius Vaškelis ir Karolis Grigas – po 2.

rankiniolyga.lt nuotr.

“Ažuolai” nesunkiai susitvarkė su “Grifu”

Sunkiai rungtynes pradėję kauniečiai sužaidė dvi atakų serijas 5:0 ir užtikrintai išsiveržė į priekį (1:4, 9:5, 13:10, 19:11). Pirmasis kėlinys baigesi rezultatu 21:11.

Antrajame kėlinyje “Grifas” bandė sumažinti priešininkų persvarą, tačiau 8 įvarčių skirtumas po sėkmingų “Kauno Ąžuolo-KTU” atakų virto 14 įvarčių skirtumu (25:17, 33:19). Rungtynės baigėsi rezultatu 35:22.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

“Rungtynės matant rezultatą, sakyčiau, buvo geros. Leidome pažaisti visiems savo komandos žaidėjams. Įvykdėme savo užduotis besiruošdami Lietuvos rankinio federacijos taurės rungtynėms su Alytaus komanda”, – trumpai rungtynes apžvelgė RK “Kauno Ąžuolo-KTU” rankininkas Arminas Stankūnas.

“Pradžia buvo ganėtinai gerai nuteikianti, 3:0. Pirmas 10 minučių žaidėm apylygiai, po to buvo kažkoks sąstingis ir gili duobė, kurios metu “Ąžuolo” komanda susikrovė 10-ies įvarčių persvarą ir laikė greitą tempą iki rungtynių galo, Rezultatas šiek tiek nuviliantis, tikėjomės pralaimėti mažiau, bet yra, kaip yra”, – buvo atviras Panevėžio “Grifo” treneris Mindaugas Vėta

RK “Kauno Ąžuolas-KTU”: Arminas Stankūnas – 10, Martynas Stumbra – 7, Lukas Sutkus – 5, Darius Katinas, Vilius Juozaitis ir Mantas Sturonas – po 3, Karolis Jankauskas ir Kristupas Kručas – po 2.

Panevėžio “KKSC-RSSG Grifas”: Egidijus Narakas – 5, Amandas Šarkanas, Eligijus Leveika ir Pavelas Zeifertas – po 3, Titas Vaidžiūnas, Eimantas Simonaitis ir Ignas Storukas – po 2, Martynas Giedraitis ir Mindaugas Barzdenis – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks jau šį šeštadienį – Šiaulių SC “Dubysa” priims HC “Vilniaus” iššūkį. Rungtynių pradžia 14 val.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x