Naujienos

Lietuvos gydytojų aistra – tenisas

0

Sausio 7–8 d. Kaune įvyko penktasis tarptautinis Lietuvos gydytojų teniso sąjungos (LGTS) ir Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) organizuojamas dvejetų turnyras (turnyro vyr. teisėjas Darius Augustinaitis). Turnyre dalyvavo ir jo dalyvius sveikino garbūs svečiai iš Lietuvos ir užsienio.

Dvi dienas Kauno „Žalgirio“ sporto komplekso ir „ecoTENNIS“ teniso kortuose varžėsi vyrų, moterų ir mišrios poros. Jau tradicija tapęs turnyras vyksta kiekvienais metais tuo pačiu metu. Turnyras kasmet sutraukia vis daugiau teniso mėgėjų iš visos Lietuvos ir užsienio šalių.

LGTS valdybos narys Aidas Valiukevičius pabrėžė, kad 2017 m. tarptautiniame gydytojų teniso dvejetų turnyre dalyvavo: 116 dalyvių. Iš jų 9 profesoriai, 7 docentai, 14 mokslo daktarų. Iš viso 62 gydytojai, 29 odontologai, 5 kineziterapeutai, 4 farmacininkai, olimpinis čempionas. Daugiausia net 61 dalyvis iš Kauno, 26 iš Vilniaus, 15 iš Klaipėdos, 3 iš Šilutės, po 2 iš Utenos ir Panevėžio, bei svečias iš Norvegijos – 2017 m. Marselio olimpinių žaidynių organizacinio komiteto narys O. Ostergrenas. Turnyro dalyviai stebino uždegančiomis kovomis, puikia sportine nuotaika ir stulbinamu entuziazmu.

Anot A. Valiukevičiaus, smagu matyti besiplečiantį Lietuvos gydytojų sportininkų ir svečių iš užsienio ratą. „2017 m. pasiekėme turnyro dalyvių rekordą, sulaukėme daug dalyvių, kad net buvo sunku išsitekti dešimtyje teniso aikštynų. Turnyre dalyvavo kviestiniai garbės svečiai: Virgilijus Alekna, Zigmantas Balčytis, Vytautas Kaminskas“ – sakė A. Valiukevičius.

PADEDA AR ŽLUGDO VERSLĄ VYRIAUSYBĖS SPRENDIMAI EPIDEMIJOS METU Live

 • PADEDA
  16% 140 / 836
 • NEPADEDA
  2% 20 / 836
 • ŽLUGDO
  77% 652 / 836
 • MAN NERŪPI VERSLO PROBLEMOS
  2% 24 / 836

Moterų dvejetų grupėje I v. užėmė – Ligita Mačinskienė ir Vilma Drungienė. Iki 50 metų amžiaus vyrų grupėje I v. užėmė – Tomas Jašinskas ir Ramūnas Būda. Vyresnių kaip 50 metų amžiaus vyrų grupėje I v. iškovojo Emilis Subata ir Zigmas Povilas Balčytis. Mišrus dvejetas (iki 50 metų amžiaus grupėje) pelnęs I v. – Jurga Vižinienė ir Alfonsas Genys, (per 50 metų amžiaus grupėje) I v. užėmė – Birutė Miliauskienė ir Emilis Subata.

Po atkaklių kovų prizininkus apdovanojo Remigijus Žaliūnas, LGTS prezidentas, LSMU rektorius ir Liutauras Labanauskas, Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas. Iš prezidentų rankų visi turnyro tenisininkai prisiminimui gavo UAB „Kauno Jiesia“ dovanas, o turnyro nugalėtojams buvo įteiktos keramiko Remigijaus Sederevičiaus specialiai jiems sukurtos dovanos.

Lietuvos gydytojų teniso sąjungos prezidentas Remigijus Žaliūnas dėkojo turnyro organizatoriams bei dalyviams už įspūdingas ir atkaklias kovas teniso aikštelėje, gausų bendraminčių būrį ir skatino aktyviai rengtis 2019 m. Kaune vyksiančiam Pasaulio gydytojų teniso čempionatui.

Jolanta Jonikienė,

LSMU Rinkodaros ir komunikacijos tarnyba

Komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos