Prieš savaitę 11 metų būgnininkė Fausta Šukytė pristatė savo debiutinį muzikinį vaizdo klipą „Temptation“. Pagrindinė klipo žinutė žmonėms: kova su gyvenimo pagundomis. O šį kartą atlikėja pateikia dar vieno unikalaus projekto klipą, kurį nufilmavo prie didžiulės padangų krūvos.

Muzikinis klipas – tai startas, apšilimo stotelė ir pirmasis pareiškimas apie unikalų projektą „World Worries“. Jis transliuos ekologijos stoką ir žmonių milžiniško vartotojiškumą kitokiais būdais nei būdavo iki šiol. Šiandien viešumoje pasirodo pirmasis projekto video – žinutė, kuri kalba ne žodžiais, o muzika. Vaizdai, muzikos kūrinys ir tematika yra apvilkta į pagrindinį klausimą, jums, skaitytojai: „Kodėl aš esu čia“. O po kelių dienų pasirodys straipsnis su atsakymais ir dar mažai kam girdėtais faktais.

Talentinga būgnininkė praėjusią savaitę projektą pristatė 15min studijoje. Jos mama Laura Šukienė čia pasakojo, kad jai su dukra gimė idėja muzikos dėka pasakyti kažką svarbaus. Kiekvieną savaitę spaudoje bus publikuojamas video, kuriame Fausta groja vis kitoje keistoje vietoje. Kodėl keistoje? Nes žmonės tokių vietų arba nėra matę, arba jos paprastiems žmonėms nėra prieinamos, o kartais net draudžiama į jas eiti.

« 1 5 »
« 1 11 »

Kiekviena vieta susijusi su žmonių godumu, vartotojiškumu ir ekologija. „Jokių moralų nebus. Tiesiog iš arti ir per Faustos talentą parodysime vietas, kurios padės suvokti kaip mes savo noru gyventi komfortiškų daiktų apsuptyje, tenkinti savo užgaidas, nuolat pirkdami nereikalingus dalykus niokojame savo aplinką. Įėjus į tas vietas kiekvieną kartą sustoja gumulas gerklėje, o kai Fausta su savo energija užgroja ir atrodo tokia miniatiūrinė prieš tuos milžiniškus objektus – supranti: reikia pradėti nuo savęs“, – neslepia režisierė Sandra Galdikaitė.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments