Naujienos

Lengvesnės betoninės čerpės stogų renovacijai

0

Atliekant kapitalinę stogo renovaciją, dažnai išaiškėja, kad galima būtų pakeisti tik pačią stogo dangą (dažniausiai skardą, asbestinį šiferį), o laikančiosios stogo konstrukcijos yra išlikusios geros būklės. Svarbiausias klausimas, norint pasirinkti čerpių stogo dangą – ar stogo karkasas išlaikys betoninių čerpių svorį? Kokias čerpes pasirinkti šlaitinio stogo renovacijai?

Žinomas Vokietijos čerpių gamintojas „Nelskamp“ sukūrė technologiją ir pristatė rinkai naujas, lengvas betonines čerpes „Sigma EasyLife“. Sukurtas naujos sudėties čerpių užpildas, padaro čerpę daug lengvesnę, sumažina stogo apkrovą maždaug 30 procentų, palyginti su įprastomis betoninėmis čerpėmis. Vienos čerpės „EasyLife“ svoris yra apie 3 kg, stogo konstrukcijų apkrova susidaro apie 30 kg/m². Palyginimui, standartinės „Sigma“ betoninės čerpės sveria apie 4,2 kg stogo apkrova siekia maždaug 42 kg/m². Visos techninės charakteristikos, tokios kaip atsparumas lūžiams ir atsparumas temperatūros svyravimui, atitinka klasikinį betoninių čerpių „Sigma“ modelį. Spalvos pigmentas, į betono masę dedamas maišymo metu, todėl čerpių spalva nesikeičia ilgus metus. „EasyLife“ yra gaminamos granito, plytų, raudonos ir juodos spalvų, sukuria vizualiai harmoningą stogą dėl savo simetriškai išlenktos formos, formuoja gyvybingus stogo paviršius, tinkančius seniems ir naujiems pastatams. Čerpių paviršius padengtas specialia danga, kuri neleidžia kauptis nešvarumams, yra lengvai nuplaunama lietaus. „EasyLife“ čerpių vandens įgeriamumas artimas 0, kas apsaugo čerpes nuo irimo ir garantuoja ilgaamžiškumą.

 Lengvos betoninės čerpės montuojamos greitai (vieną m² sudaro 10 čerpių). „Sigma EasyLife“ galima naudoti šlaitiniam stogui, turinčiam 22 ° laipsnių nuolydį. Modernios vokiškos NELSKAMP čerpės turi DIN Plius gamintojo sertifikatą, kuris visiškai atitinka Europos (ES) statybos reglamentų reikalavimus. Sumontuotam čerpių stogui teikiama 30 metų garantija, gamintojas išrašo techninį pasą, kuriame nurodoma, kokios, kur ir kada „Nelskamp“ čerpės sumontuotos, kokie stogų meistrai čerpes montavo. Ši garantija pravers, kai pirkėjas sumanys pakeisti, parduoti ar įsigyti būstą. Garantija – tai pastato stogo ilgalaikės vertės patvirtinimas.

Stogų renovacijai tinkamas lengvas čerpes parduoda „Nelskamp“ čerpių gamintojo atstovas „UAB Progressus Group“. Įmonės konsultantai padės Jums atsirinkti tinkamas čerpes pagal norima spalvą ir čerpių profilį. Pagal stogo brėžinius ir atsiustą paklausimą, kvalifikuoti specialistai paskaičiuos stogo kvadratinio metro kainą, sudarys stogo renovacijos sąmatą. Lengvų betoninių čerpių kaina panaši į klasikinių čerpių, o transportavimo išlaidos mažesnės. Betonines čerpes, užsakovo pageidavimu, galime pristatyti tiesiai į statybų aikštelę. Tai ypač aktualu statyboms senamiestyje, kai trūksta vietos medžiagų sandėliavimui.

“Progressus Group” UAB – rinkis kokybę.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos