Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, NaujienosMiestasVideoLedo ritulio mokykla „Griunvaldas“ jaučiasi nekaip ,dėl planuojamo „Akropolio ledo“ rekonstrukcijos

Jau kuris laikas netylantys gandai apie Kauno „Akropolyje“ esančios ledo arenos rekonstrukciją pagaliau įgavo aiškesnius kontūrus. Nors iki šiol nebuvo įvardinta, ar sprendimas uždaryti „Akropolio ledą“ yra galutinis ir jau vykdomas, ant šio ledo čiuožiantys sportininkai jau gavo pranešimą apie iškeldinimą.  Ledo ritulio mokykla „Griunvaldas“ ant „Akropolio ledo“ treniruojasi daugiau nei 8 metus, todėl šis ledas jau yra tapęs antraisiais namais visiems mokyklos sportininkams. Apie galutinį sprendimą uždaryti ledo areną dar nieko nežinojęs komandos treneris-...

Jau kuris laikas netylantys gandai apie Kauno „Akropolyje“ esančios ledo arenos rekonstrukciją pagaliau įgavo aiškesnius kontūrus. Nors iki šiol nebuvo įvardinta, ar sprendimas uždaryti „Akropolio ledą“ yra galutinis ir jau vykdomas, ant šio ledo čiuožiantys sportininkai jau gavo pranešimą apie iškeldinimą.

 Ledo ritulio mokykla „Griunvaldas“ ant „Akropolio ledo“ treniruojasi daugiau nei 8 metus, todėl šis ledas jau yra tapęs antraisiais namais visiems mokyklos sportininkams. Apie galutinį sprendimą uždaryti ledo areną dar nieko nežinojęs komandos treneris- vadovas Linas Paražinskas teigia jau iš anksto pradėjęs ieškotis naujos vietos tęsti treniruotes. Beveik pusmetį gyvenę nežinioje, šiandien mokykla tiksliai žino, jog kitą sezoną vaikai čiuoš jau ant kito ledo.

Dėl specifinių poreikių, vienintelė vieta Kaune, kur galima vykdyti ledo ritulio treniruotes yra „Ledo Arena“. „Griunvaldo“ mokykla džiaugiasi, jog jau ir taip perpildyta arena priėmė juos į savo gretas, tačiau grafiko klausimas dar lieka iki galo neišspręstas. Mokykloje treniruojasi vaikai iki 14 metų amžiaus, todėl jiems patogus treniruočių laikas yra itin ribotas – savaitgaliai arba vėlyvi vakarai jiems nėra tinkamas sprendimas. Po tuo pačiu stogu treniruojasi ir kitos mokyklos ledo ritulio komandos „Baltų ainiai“, tačiau tikimąsi, kad abiem mokykloms bus sudarytos vienodos, teisingos konkurencingumo sąlygos Kaune  žiemos sporto šakų ledo arenoje.

2020 metais Kaune turėtų išdygti išskirtinai žiemos sportui skirta arena, kurioje bus net dvi ledo aikštės – viena skirta treniruotėms, o kita įvairiems renginiams. Modernus, dviaukštis sporto kompleksas turėtų išspręsti užimtumo problemą ir suteikti dar daugiau laisvės visiems treniruotis – čia tilps ne tik ledo ritulio, bet ir dailiojo čiuožimo, bei kerlingo žaidėjai. Nors tai ir puiki žinia Kaunui ir visiems ledo mėgėjams, pusantrų metų iki arenos atidarymo ir taip užimta „Ledo arena“ taps dar sunkiau prieinama.

Griunvaldo mokykla, nekantriai lauks, naujos, modernios ledo arenos kur galės tęsti savo pradėtą darbą, ruošti jaunus sportininkus, kad galėtu gynti savo miesto ir Lietuvos garbę  tarptautinėse arenose.

Užsakomasis reklaminis straipsnis
Scroll Up