LietuvaSveikata

Lazerinės odontologijos galimybės: ne tik efektyvus dantų balinimas, bet ir pažangiausias lūpų pūslelinės gydymas, biostimuliacija lazeriu

0

Šiandien lazerinių technologijų pritaikymo galimybės medicinoje jau nekelia abejonių. Naujausios kartos lazeriai gydytojams suteikia galimybes puoselėti žmonių sveikatą ir grožį. Daugumą lazeriu atliekamų operacijų šiandien jau galima vadinti minimalios invazijos procedūromis, kurios žmogui nekelia jokio skausmo. Medicinos praktikoje lazeris taikomas jau antrą dešimtmetį, o pažangiausia odontologija jau tapo nebeįsivaizduojama be lazerio. Lazeris užtikrina kokybišką gydymą ir paciento komfortą procedūrų metu. Vizitai trunka trumpiau, žaizdos gyja greičiau ir be komplikacijų ar siūlių, nesukeliamas kraujavimas procedūrų metu. Lazerio panaudojimas odontologijoje yra itin platus, o vienos dažniausių lazerio panaudojimo sričių: dantų balinimas lazeriu, pūslelinės gydymas, biostimuliacija bei daugelio dantų ir dantenų ligų gydymas.

Dantų balinimas lazeriu – itin veiksmingas ir saugus kelias nepriekaištingos šypsenos link

 

Viena populiariausių ir mūsų pacientų labiausiai pamėgtų procedūrų – dantų balinimas lazeriu. Tai itin veiksmingas ir saugus dantų balinimo būdas, todėl labai dažnai taikomas estetinėje odontologijoje. Lazerio energija yra naudojama suaktyvinti dantų balinimo priemonę, todėl šis metodas yra žymiai saugesnis nei kiti dantų balinimo būdai. Manoma, kad svarbiausi faktoriai, galintys pakenkti dantims, ypač emaliui ir giliau esantiems pulpos audiniams, yra rūgštinės baliklio medžiagos pH ir ekspozicijos trukmė. Trumpinant balinimo medžiagos ekspozicijos trukmę, sumažinama pakenkimo emaliui rizika. Balinant lazeriu, baliklio ekspozicija dažniausiai būna bent kelis kartus trumpesnė lyginant su balinimu įvairiomis lempomis (LED, plazminėmis), todėl nesukeliamas dantų jautrumas po procedūros ir nekenkiama dantų emaliui.

Dantis balinant lazeriu, pakanka vos vienos visiškai neskausmingos procedūros, po kurios rezultatas išlieka dukart ilgiau nei po kitų įprastų dantų balinimo būdų. Dėl maksimaliai sumažintos dantų jautrumo rizikos, ši procedūra tapo pačiu populiariausiu dantų balinimo metodu, taikomu odontologijos klinikoje „Šypsenos akademija“ Kaune.

Pažangiausias lūpų pūslelinės gydymo metodas – lazeris

Herpes virusas (lot. herpes simplex), dar vadinamas lūpų pūsleline, daugeliui iš mūsų yra puikiai pažįstamas, ypač šaltuoju metų sezonu. Pasaulinė sveikatos organizacija praneša, jog daugiau nei pusė žmonijos serga herpes virusu. Todėl daugelis iš mūsų susiduriame su nemaloniu jausmu, kai nusilpus imunitetui ant lūpų pasireiškia lengvi bėrimai, kurie labai greitai virsta deginančiomis, šlapiuojančiomis žaizdelėmis ir opelėmis lūpų ir burnos srityje. Šios opelės sudaro tiek fiziologinių, tiek psichologinių problemų, nes sukelia nemalonius pojūčius ir yra aiškiai pastebimos.

Negydoma ir išplitusi lūpų pūslelinė gali sukelti įvairias komplikacijas – gali padidėti aplinkiniai limfmazgiai, atsirasti galvos ar raumenų skausmas, pakilusi temperatūra. Daugelis esame išbandę įvairiausius farmakologinius preparatus herpes viruso gydymui, tačiau tokie preparatai veikia tik virusostatiškai – pats herpes virusas nėra sunaikinimas, o tik palengvinami jo sukelti simptomai. Įvairūs tepalai nuo lūpų pūslelinės sukelia diskomfortą, ypač COVID-19 pandemijos metu, kai turime nešioti medicinines veido kaukes.

Nors herpes viruso visiškai išgydyti neįmanoma, tačiau egzistuoja pažangus metodas, efektyviai pašalinantis atsiradusius odos pažeidimus ir sumažinantis jaučiamus nemalonius simptomus – tai herpes gydymas, pasitelkus lazerį.

Pasitelkus lazerį, odos pažeidimus galima pašalinti vos per 3-5 minutes. Lazerio spindulys, skverbdamasis tiesiai į nervinį audinį, veiksmingai sunaikina viruso daleles ir taip sustabdo jo plitimą, todėl žaizdelės pradeda gyti. Skausmas sumažėja akimirksniu, o pūslelinė dingsta per 1-2 dienas. Šis gydymas nesukelia jokio šalutinio poveikio, yra greitas, neskausmingas, o audiniai gyja be randų.

Herpes gydymas lazeriu yra atliekamas ir odontologijos klinikoje „Šypsenos akademija“ Kaune. Procedūra užtruks vos kelias minutes, o rezultatus pajusite iš karto po vizito – tai pats pažangiausias minkštųjų audinių gydymo metodas.

Biostimuliacija lazeriu – kas tai ir kodėl tai naudinga?

Lazerio terapijos – biostimuliacijos procedūros metu spartinamas audinių gijimas, slopinamas skausmas ir tinimas, užkertamas kelias uždegimo vystymuisi. Veikiant lazerio šviesai, aktyvinamas ląstelių gyvybingumas ir regeneracija. Ši inovacija ne tik padeda sumažinti dantų jautrumą, bet ir paspartina žaizdelių burnoje gijimą, padeda spręsti daugybę dantų ir dantenų ligų. Biostimuliacija gali būti atliekama po sudėtingų chirurginių operacijų, taip pat po profesionalios burnos higienos ar dantų balinimo lazeriu procedūros, taip išvengiant dantų jautrumo. Tai vos kelias minutes trunkanti procedūra, atliekama odontologijos klinikoje „Šypsenos akademija“ Kaune.

„Šypsenos akademija“ nuolat žengia drauge su pažangiausiomis technologijomis ir metodais. Taip užtikriname, kad pacientai išvengtų bet kokio diskomforto, procedūros nekeltų jokios baimės ar skausmo, o rezultatais galima būtų džiaugtis jau po pirmojo vizito. Išbandykite lazerio pranašumą ir suteikiamas galimybes patys! Registruotis vizitui galite www.sypsenosakademija.lt arba telefonu +370 643 52 525. Lauksime Jūsų adresu V.Putvinskio 51, Kaunas.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva