Naujienos

L. Trušo ir T. Gudo vedina „Coca Cola“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus

0

Sekmadienį, sausio 8 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Coca Colos“ ir svečių „Bitdefender ‒ Altacom“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodė svečių ekipa, kuri sugebėjo sėkmingai gintis ir dar sėkmingiau pulti. Visgi, antroje rungtynių pusėje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir antrąją rungtynių pusę „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa pralaimėjo net 23-ų taškų skirtumu ir tai, aišku, nubraukė visus šansus jiems pakovoti dėl pergalės. Verta paminėti, kad „Coca Colos“ gynėjų tandemas įmetė tiek pat taškų, kiek visa „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri nesusidūrė su rimtesnėm problemom puolime ir gynyboje, o to pasekoje jie rungtynes pradėjo 11:2 spurtu. Visas šis spurtas vyko pusę kėlinuko, o perkopus į antrąją kėlinio dalį, atsigavimo ženklus pradėjo rodyti „Coca Colos“ kolektyvas. Jie kėlinį užbaigė 13:3 spurtu ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalų pranašumą – 15:14. Antrajame kėlinyje kiek tvirčiau atrodė svečių ekipa. Jie netrukus pasivijo varžovus, persvėrė rezultatą ir vis norėjo jį didinti, tačiau šeimininkai labai nutolti jiems neleido.

Visgi, netrukus „Bitdefender ‒ Altacom“ komandai pavyko užpulti porą kartų paeiliui ir jų pranašumas šoktelėjo iki devynių taškų. Jie šį pranašumą laikė iki pat ketvirčio pabaigos, bet šeimininkai kėlinį užbaigė taikliu tritaškiu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:41.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir sužaidus pusę kėlinio, svečių ekipos pranašumas buvo jau tik trys taškai. Visgi, antroji kėlinuko pusė buvo itin nesėkminga „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipai. Jie per likusį kėlinio laiką nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo kaip mat pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir kėlinį užbaigė pelnydami 11-ą taškų be varžovų atsako. Taigi, rezultatas po trijų ketvirčių buvo 56:48. Atrodė, kad lemiamas ketvirtis žadės daug kovos. Kėlinį svečių ekipa pradėjo 10:2 spurtu ir išlygino rezultatą. Tačiau „Coca Colos“ ekipa nesirengė perleisti rungtynių iniciatyvos ir po šalto dušo spurtavo 15:2, taip įgydami solidų dviženklį pranašumą ir pakloję visus pamatus pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas 80:63.

Coca Cola: Laurynas Trušas – 33 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Gudas – 30 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Lukas Pilipavičius – 8 tšk. (19 atk. kam.)

Bitdefender ‒ Altacom: Marius Savickas – 17 tšk., Arnoldas Žukauskas – 13 tšk., Mindaugas Mikalauskas – 9 tšk.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos