FutbolasL. MATČARAŠVILIS: „UTENOJE LAUKIA YPATINGAI SVARBIOS RUNGTYNĖS“

Kauno „Stumbro“ futbolininkų šį vakarą Utenoje laukia vienas svarbiausių pastarojo meto egzaminų – akistata su tiesioginiu konkurentu „Utenio“ klubu. A lygos 20-asis turas žada daug intrigų, o viena didžiausių – dvikova Utenoje. Turnyro lentelėje varžovai su 21 tašku žengia penkti, tuo tarpu „Stumbras“ savo sąskaitoje turi 16 taškų ir yra septintas. Šias rungtynes galime drąsiai vadinti šešių taškų rungtynėmis. Vasarą „Utenis“ išgyveno kardinalias permainas – pasikeitė praktiškai visa komandos sudėtis ir tai liečia ne tik...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 rugpjūčio 11

Kauno „Stumbro“ futbolininkų šį vakarą Utenoje laukia vienas svarbiausių pastarojo meto egzaminų – akistata su tiesioginiu konkurentu „Utenio“ klubu.

A lygos 20-asis turas žada daug intrigų, o viena didžiausių – dvikova Utenoje. Turnyro lentelėje varžovai su 21 tašku žengia penkti, tuo tarpu „Stumbras“ savo sąskaitoje turi 16 taškų ir yra septintas. Šias rungtynes galime drąsiai vadinti šešių taškų rungtynėmis.

Vasarą „Utenis“ išgyveno kardinalias permainas – pasikeitė praktiškai visa komandos sudėtis ir tai liečia ne tik pagrindinę sudėtį, bet ir atsarginius futbolininkus. Naujieji legionieriai, kurių dauguma iš Ispanijos, jau pademonstravo, kad žaidžia gerokai akiai patrauklesnį futbolą ir mėgsta atakuoti. Namuose „Utenis“ 1:0 palaužė „Sūduvą“ ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Atlantu“.

Tiesa, Davido Campanos kariauną ant žemės nuleido Vilniaus „Žalgiris“, varžovams nepalikęs absoliučiai jokių vilčių ir negailestingai sudaužęs „Utenio“ laivą į šipulius net 5:0 praėjusiame ture.

Ne ką geresnę gynybą 19-ojo turo mače pademonstravo ir „Stumbras“, kuris už savo vaikiškas klaidas sumokėjo brangią kainą ir pralaimėjo Marijampolėje 2:4.

„Kiekvienos rungtynės mums yra labai svarbios, bet šios – ypatingai. Žinome, kad turnyro lentelėje esame ne ten, kur turime būti ir šį vakarą susitiksime su savo tiesioginiais konkurentais. Pralaimėjimo atveju jie atsiplėštų, o jei laimėsime mes – kvėpuosime jiems tiesiai į nugarą, – fcstumbras.lt atviravo tris įvarčius A lygoje šiemet pelnęs jaunas gruzinas Levanas Matčarašvilis.

Neturime jokių kitų minčių ir tikslų – tik pergalę. Mūsų kolektyve nerasite nei vieno žmogaus, kuris pasakytų, kad lygiosios mums būtų geras rezultatas. Atvirai sakant, nežinau nei vieno „Utenio“ žaidėjo. Tai tiesiog kita komanda. Kartą juos stebėjau internetu ir man paliko neblogą įspūdį, bet mes jų tikrai nebijome. Eisime į aikštę ir turėsime parodyti, kad esame stipresni“, – užbaigė jis.

A lygos rungtynės Utenoje tarp šeimininkų ir Kauno „Stumbro“ jau šį vakarą prasidės 18 val. Tiesioginę transliaciją stebėkite per TV3 Play.

Scroll Up