NaujienosRenginiaiKviečiame kauniečius į V. Kandroto knygos pristatymą

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 28 vasario

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kovo 3 d. 18 val. kviečia į susitikimą visus mylinčius Prancūziją ir mėgstančius po ją keliauti. Renginyje, kuris vyks Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, pristatysime Vytauto Kandroto knygą „Pažink Prancūziją“. 

kaunas.mvb.lt nuotr.

Autorius yra išleidęs kelias dešimtis knygų apie Lietuvą, o šįkart skaitytojams siūlo pažinti Prancūziją – kaip pats sako, savo mylimiausią šalį po gimtinės. Jau dvidešimt metų po Prancūziją keliaujantis ir kasmet aplankantis vis kitą jos regioną autorius šioje knygoje dalijasi sukauptomis žiniomis, patirtimi ir įspūdžiais.

Susitikime klausytojai turės galimybę iš autoriaus lūpų išgirsti visas knygos gimimo proceso įdomybes: juk informacija rinkta ir knyga kurta apie 20 metų – visų kelionių į Prancūziją metu. V. Kandrotas taip pat pristatys Prancūzijos istorijos, kultūros, gastronomijos keistenybes, pateiks įdomiausius kelionių maršrutus, pasidalins patirtimi, įsimintiniausiomis akimirkomis iš kelionių ir patars, kaip viešnagę Prancūzijoje paversti išties įsimintina.

kaunas.mvb.lt informacija

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up