Renginiai

Kviečiame į Kalėdinio Kolpingo kiemelio “Kūrybines dirbtuvėles”!

0

Š.m. gruodžio 10 d. 11 – 15 val. kviečiame Jus į tradicija tapusį, smagų ir šventiško šurmulio pilną Kalėdinį Kolpingo kiemelį “Kūrybinės dirbtuvėlės”, kuriose galėsite ne tik pamatyti, bet ir pabandyti prisiliesti prie papuošalų, aksesuarų ir kitų rankų darbo daiktų gamybos proceso.

Kiekvienais metais Kalėdinio laikotarpio metu Kolpingo kolegija organizuoja bendruomenei skirtą nemokamą renginį Kalėdinis Kolpingo kiemelis, kuris kiekvienais metais stebina vis kitomis veiklomis.

Šiemet Kalėdinis Kolpingo kiemelis pavirs į “Kalėdines dirbtuvėles”, kuriose galėsite išvysti metalo papuošalų, keramikos ir molio, drabužių dizaino bei vėlimo gamybos technikas ir paslaptis.

Mažuosius Kalėdinio Kolpingo kiemelio lankytojus kviesime į darželį “Kolpingo mokyklėlė” (Raguvos g. 7, šalia Kalėdinio Kolpingo kiemelio), kuriame vaikučių laukia edukacinės – kūrybinės dirbtuvėlės su darželio auklėtojomis. Tai puiki proga mažiesiems geriau susipažinti su darželio veiklomis ir erdvėmis.

Išskirtiniai rankų darbo gaminiai, gera nuotaika, jauki atmosfera ir ore jaučiamas Šv. Kalėdų kvapas – lauksime Jūsų “Kūrybinėse dirbtuvėlėse” Kalėdiniame Kolpingo kiemelyje!

Viso renginio metu ikimokyklinio amžiaus vaikus prižiūrės  darželio “Kolpingo mokyklėlė” kolektyvas!

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Renginiai