Connect with us

Naujienos

Kviečiame į Senjorų mėnesiui skirtus renginius

kaunieciams.lt

Paskelbta

Spalis – Senjorų mėnuo. Visą spalį Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos skyriuose ir padaliniuose vyks senjorams skirtos paskaitos, koncertai, susitikimai, pažintis su išmaniosiomis technologijomis ir kitos įdomios veiklos. Kviečiame!

Renginių sąrašas: 

Jaunimo, meno ir muzikos skyrius
A. Mapu g. 18, tel. (8 37) 22 04 61

Spalio 8 d. 16 val. Birutės Sinkutės paskaita „Pėdų sveikata ir grožis“.

Reklama

Vaikų literatūros skyrius
V. Krėvės pr. 97A, tel. (8 37) 31 32 18

Spalio 3, 10, 17, 24 d. 11 val. Ketvirtadienis – Senjorų diena. Maloniai kviečiame prisijungti, drauge skaityti ir užsiimti rankdarbiais.

Spalio 21–25 d. 11–13 val. „Senjorų dienos internete 2019“.

Aleksoto padalinys
Veiverių g. 43, tel. (8 37) 29 57 77

Spalio 9 d. 16 val. Kauno kultūros centro „Vaivorykštės“ dailės studijos narių išvažiuojamojo plenero, vykusio 2017 m. spalį parodos „Rudens spalvos“ atidarymas. Paroda veiks iki spalio 30 d.

„Berželio“ padalinys
Taikos pr. 113B, tel. (8 37) 45 24 04

Spalio 8 d. 17 val. Aldonos Ruseckaitės knygos „Padai pilni vinių“ pristatymas.

Spalio 24 d. 16 val. Kauno kolegijos Medicinos fakulteto genetikos dėstytojos lektorės Halinos Pečiulienės paskaita „Ilgaamžiškumo genas“.

Dainavos padalinys
Savanorių pr. 377-13, tel. (8 37) 41 11 85

Spalio 17 d. 16.30 val. pokalbis apie tekstilę mūsų aplinkoje ir kūrybinės dirbtuvės su Kauno klubo „Skiaučių menas“ nare Gražina Ašmiene. Užsiėmimo metu iš medžiagos kursime dekoracijas.

Eigulių padalinys
Šiaurės pr. 95, tel. (8 37) 38 69 72

Spalio 21–25 d. 12–14 val. individualios skaitmeninio raštingumo konsultacijos pradedantiesiems.

Girstupio padalinys
Kovo 11-osios g. 24, tel.(8 37) 45 74 65

Spalio 3 d. 18 val. šventinis humoro vakaras su ponia Hana. Triūba gros Raimundas Černevičius.

Spalio 10 d. 17.30 val. Kauno moterų ansamblio „Guboja“ (vadovė A. D. Žiedelienė) koncertas „Kol daina širdy – esame gyvi“.

Z. Kuzmickio padalinys
Raseinių g. 26, tel. (8 37) 22 56 47

Spalio 18, 25 d. 15 val. senjorų šaškių ir domino turnyrai. Daugiau informacijos ir registracija tel. (8 37) 22 56 47. Organizatoriai: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinys, Žaliakalnio seniūnija.

Kiekvieną spalio mėn. antradienį ir trečiadienį 15–18 val. individualios skaitmeninio raštingumo ir naudojimosi išmaniaisiais įrenginiais konsultacijos senjorams. Būtina išankstinė registracija tel. (8 37) 22 56 47.

Neries padalinys
A. Stulginskio g. 61, tel. (8 37) 36 30 70

Spalio 8 d. 17.30 val. susitikimas su knygos „Tremties vaikai“ autoriumi Stanislovu Abromavičiumi. Dalyvauja buvę tremtiniai: Irena Arlauskienė, Algirdas Bulota, Ignas Požėla, Ignacijus Žukauskas.

Palemono padalinys
Marių g. 37, tel. (8 37) 37 35 60

Spalio 7 d. 17 val. koncertas „Su daina širdy“. Koncertuos Palemono ansamblis „Marių banga“ (vadovė Loreta Vaitkuvienė).

Panemunės padalinys
Vaidoto g. 115, tel. (8 37) 34 62 98

Spalio 3 d. 17.30 val. vyks tautodailininkės Laimutės Jonaitienės parodos „Netikėti blyksniai“ atidarymas ir jos kūrybos poetiniai etiudai. Paroda veiks iki spalio 31 d.

Parko padalinys
P. Lukšio g. 60, tel. (8 37) 31 41 08

Spalio 18 d. 16 val. koncertas „Skriskim muzikos sparnais“. Koncertuos Kaunėnų moterų ansamblis (vadovas Romas Liudkus) ir Kauno sporto veteranų klubo vokalinis instrumentinis ansamblis „Ąžuolynas“ (vadovas Vincas Biliūnas).

Petrašiūnų padalinys
Ekskavatorininkų g. 8, tel. (8 37) 37 02 23

Spalio 30 d. 13–15 val. Koncertas bibliotekos kiemelyje „Rudens sonetai ir romansai“.

„Šaltinio“ padalinys
Raudondvario pl. 230, tel. (8 37) 36 36 40

Spalio 24 d. 16 val. V. Zabulėno paskaita senjorams „Senovės lietuvių sveikatos samprata ir dabartis“.

Šančių padalinys
Sandėlių g. 7, tel. (8 37) 74 01 67

 Spalio 4, 18 d. 17 val. mezgimo klubo „Penktadienio vakarai“ susitikimai. Kviečiame mokytis megzti kojines dviem virbalais.

Šilainių padalinys
Baltų pr. 81, tel. (8 37) 23 88 40

Spalio 9, 16, 23, 30 d. 16 val. pažintis su virtualios realybės akiniais senjorams. Jūsų laukia virtualus pasivaikščiojimas po kalnus, slėnius, planetų tyrinėjimas, Venecijos kiemelio aplankymas ir kita nepamirštama patirtis.

Spalio 10 d. 16 val. jaunuoliai dalinsis patirtimi su senjorais apie sveiką gyvenimo būdą. Renginys organizuojamas kartu su VŠĮ „Moterų erdvės“

Tirkiliškių padalinys
Tirkiliškių g. 51, tel. ( 8 37) 392143

Spalio 24 d. 17 val. literatūrinė-muzikinė popietė „Tautos vienytojas Antanas Smetona, tarpukario Lietuvą kūręs tautiškumo pagrindu…“. Kompozicijos kūrėja ir monospektaklio atlikėja – Kalbos premijos laureatė Violeta Bakutienė.

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos informacija. 

Skaityti toliau
Reklama

Sportas

Kauno „Žalgirio“ komandoje – teigiamas COVID-19 atvejis

Žalgiris.lt

Paskelbta

Kauno „Žalgirį“ pasiekė žinios, kad Mareko Blaževičiaus COVID-19 testo atsakymas yra teigiamas. Kitų žaidėjų ir trenerių štabo narių trečiadienį atliktų testų rezultatai – neigiami.

Po pirmadienį sužaistų Karaliaus Mindaugo taurės rungtynių žalgiriečiai antradienį turėjo laisvą dieną. Peršalimo simptomus pajutęs M.Blaževičius liko namuose, jau nedalyvavo trečiadienio treniruotėse ir buvo ištirtas atskirai.

Paaiškėjus teigiamam testo atsakymui, buvo ištirta ir likusi komandos dalis. Trečiadienio testų rezultatai tiek žaidėjams, tiek trenerių štabo nariams parodė neigiamus atsakymus.

Reklama

Žalgiriečiai ketvirtadienį dar kartą testuosis papildomai.

Dviejų neigiamų testų iš eilės sulaukę komandos nariai galės dalyvauti penktadienio Eurolygos rungtynėse. „Žalgirio“ arenoje kauniečių laukia susitikimas su Pirėjo „Olympiacos“ komanda.

Skaityti toliau

Greitos naujienos

Vakcinacijos pažanga savivaldybėse skiriasi

Sveikatos apsaugos ministerija

Paskelbta

2021 01 20

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad kiekviena savivaldybė, įvertinusi savo technines, žmogiškųjų išteklių, prioritetinių grupių dydžių ir kitas aplinkybes, vakcinavimo procesą organizuoja taip, kad jis atitiktų konkrečios savivaldybės poreikius. 

Savivaldybėms pristatomi COVID-19 vakcinos kiekiai priklauso nuo iš anksto pateikto vakcinų dozių poreikio, prieš kiekvienos siuntos pristatymą. Minėtus vakcinų poreikius savivaldybės sudaro vadovaujantis ministro įsakymu dėl prioritetinių grupių. Kai kuriose savivaldybėse konkrečios prioritetinės grupės vakcinacija prasideda anksčiau nei likusioje šalies dalyje dėl įvairių priežasčių: 
•    vakcinavimo dieną, atlikus antikūnų testą, paaiškėja, kad atėjusieji skiepytis jau yra persirgę COVID-19,
•    numatytą vakcinavimo dieną asmuo negali atvykti,
•    numatytą vakcinavimo dieną asmuo atsisako skiepytis,
•    savivaldybių sudaromų rezervinių asmenų sąrašai (pagal prioritetines grupes) yra skirtingos apimties,
•    skiriasi savivaldybių gyventojų skaičius ir konkrečios prioritetinės grupės tam tikroje savivaldybėje dydis.

Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad šiuo metu naudojama „BioNTech“ ir „Pfizer“ vakcina ją atšildžius galioja 5 dienas, vakcinai taikoma sudėtinga „šalčio kelio“ logistika. Lietuvos gaunamas „BioNTech“ ir „Pfizer“ bei „Moderna“ vakcinų kiekis yra nedidelis, todėl svarbu, kad nei viena vakcinos dozė nebūtų sugadinta.

Reklama

Dėl minėtų priežasčių savivaldybės, pabaigusios skiepyti vieną prioritetų grupę, pereina prie kitos taip, kaip nurodyta ministro įsakyme. Sveikatos apsaugos ministerija nuolatos stebi savivaldybių vakcinacijos pažangą ir, planuodama kitos savaitės paskirstymą, įvertinusi pažangą, vakcinas skirsto taip, kad būtų užtikrinta kuo tolygesnė pažanga visoje Lietuvoje.
 
SAM Spaudos tarnyba
 

Skaityti toliau

Greitos naujienos

Susisiekimo ministro ir elektroninių ryšių rinkos atstovų susitikime – dėmesys 5G ryšiui, valstybinio kritinio ryšio tinklo kūrimui, Elektroninių ryšių įstatymo projektui

Susisiekimo ministerija

Paskelbta

2021 01 20

Susisiekimo ministras Marius Skuodis trečiadienį nuotoliniame susitikime su elektroninių ryšių rinkos atstovais išreiškė viltį, kad naujos kartos judriojo ryšio (5G) dažnių skirstymo aukciono pradžia neužtruks, tinklas bus tolygiai diegiamas visoje Lietuvoje ir artimiausiais metais pasieks bent jau didžiuosius šalies miestus. Taip pat, ministro manymu, labai svarbu, kad visa Lietuvoje esama elektroninių ryšių infrastruktūros informacija būtų visiškai skaitmenizuota ir viešai prieinama.
Susitikime su ministru dalyvavo  Lietuvos verslo konfederacijos, asociacijos „Infobalt“, Investuotojų forumo bei mobiliojo ryšio operatorių atstovai.
 
5G ryšio plėtrai reikalingus radijo dažnius Lietuvoje buvo planuota aukciono būdu operatoriams paskirti dar 2020 m. pabaigoje, tačiau dėl įvairių aplinkybių  aukcionas neįvyko ir dabar planuojamas skelbti kiek įmanoma anksčiau. Siekiama, kad iki 2023 m. nepertraukiamas 5G ryšys veiktų bent 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o iki 2025 m. –  ir visų miestų ir miestelių teritorijose.
 
Susitikime mobiliojo ryšio operatoriai pabrėžė, kad sparčiam 5G ryšiui diegti būtinas dažnių resursas, todėl svarbu rinkai užtikrinti kuo greitesnį šių resursų paskirstymą, kadangi operatoriai yra pasirengę investuoti į tinklų plėtrą ir greičiau pradėti juos diegti.
 
Radijo dažnių aukciono sąlygose siekiama įtvirtinti tam tikrus įpareigojimus, kurie atitiktų Lietuvos ir ES strateginius tikslus ir užtikrintų tolygią plėtrą (pvz., įpareigojimas padengti pagrindinius transporto koridorius, užtikrinti 100 Mbps greitaveiką ir mažą delsą, padengti mažesnius miestelius ir pan.).
 
„Jei gaisrininkai neturi GPS įrangos gaisro koordinatėms nustatyti, kad nuvažiuotų į įvykio vietą, kitos tarnybos, atsakingos už visuomenės saugumą ir sveikatą, komunikuoja technologiškai pasenusiu 2G radijo ryšiu, negalinčiu užtikrinti duomenų perdavimo, tai nebėra ką ir besakyti, kaip tik kuo anksčiau reikia pradėti naujų ryšio technologijų pritaikymą ir sparčiai judėti pirmyn“, – susitikime akcentavo ministras.
 
Susitikimo dalyviai atkreipė dėmesį ir į planuojamą diegti valstybinį kritinio ryšio tinklą. Kadangi šis klausimas nebuvo išsamiai aptartas su kitomis suinteresuotomis šalimis, valstybės institucijomis, susitikimo dalyviai pasiūlė įvertinti alternatyvias valstybei svarbaus kritinio ryšio tinklo veikimo ir visos Lietuvos teritorijos padengimo galimybes išnaudojant jau esamą privačių mobiliojo ryšio operatorių infrastruktūrą ir pagal susidariusį poreikį prisijungiant prie bet kurio mobiliojo ryšio radijo prieigos tinklo.
 
Susitikime aptartas ir ES Elektroninių ryšių kodekso perkėlimo į nacionalinę teisę klausimas, kartu paliečiant RRT valdymo modelio keitimą, kurį siūloma įtvirtinti šio įstatymo projekte. Žinia, kad RRT direktoriaus antroji kadencija baigiasi 2021 m. liepos mėn., todėl tikslinga šiuos klausimus spręsti kompleksiškai.
 
Ministro teigimu, stipri, profesionali, depolitizuota ir skaidri rinkos reguliavimo institucija yra labai svarbi sąlyga tolesnei tvariai rinkos plėtrai, inovacijų diegimui, vertės kūrimui, todėl prieš priimant svarbius sprendimus šiuo klausimu reikia diskutuoti su rinkos dalyviais ir suinteresuotomis šalimis.
 

Skaityti toliau

Greitos naujienos

Vyriausybė priėmė sprendimus dėl reorganizuotų aukštųjų ir profesinių mokyklų turto perdavimo

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Paskelbta

autor. BNS

Vyriausybės sprendimu Vilniaus universitetui perduodamas valstybei priklausantis reorganizuoto Šiaulių universiteto turtas, valdytas patikėjimo teise. Taip pat priimtas sprendimas Vilniaus technologijų mokymo centrui perduoti reorganizuotos Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos bendrabučio patalpas. Tai leis efektyviai naudoti aukštosioms ir profesinėms mokykloms valstybės patikėtą turtą.

Seimo sprendimu nuo šių metų sausio 1 d. Šiaulių universitetas buvo reorganizuotas ir tapo Vilniaus universiteto Šiaulių akademija. Šiandienos Vyriausybės nutarimu Vilniaus universitetui patikėjimo teise 20-čiai metų perduodamas valstybei nuosavybės teise priklausantis ir Šiaulių universiteto patikėjimo teise valdytas nekilnojamasis turtas. Tai apima mokslo paskirties ir administracinius pastatus, bendrabučius, bibliotekas, sporto sales, polikliniką, garažus, inžinerinius tinklus, ūkinius statinius – iš viso 45 Šiauliuose esančius nekilnojamojo turto objektus.  Bendra jų likutinė vertė – 8,9 mln. eurų.

Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla (VGTVPM) reorganizuota Vyriausybės 2020 m. balandžio 29 d. nutarimu ją prijungiant prie Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos. Kadangi po reorganizavimo kolegijai nebuvo reikalingas VGTVPM valdytas bendrabutis Vilniuje, dėl šio turto perdavimo mokinių apgyvendinimo sąlygoms pagerinti kreipėsi Vilniaus technologijų mokymo centras. Šiam centrui patikėjimo teise 20-čiai metų perduodamos bendrabučio patalpos ir inžineriniai statiniai.

Reklama

Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt
Tel. +370 5 219 1129

 

Skaityti toliau

Greitos naujienos

Pokalbis su Portugalijos sveikatos ministre: svarbu užtikrinti nepertraukiamą vakcinų tiekimą

Sveikatos apsaugos ministerija

Paskelbta

2021 01 20

Vėlyvą antradienio vakarą sveikatos apsaugos ministras Artūras Dulkys telefonu kalbėjosi su Europos Sąjungai pirmininkaujančios Portugalijos sveikatos apsaugos ministre Marta Temido. Per pokalbį A. Dulkys išreiškė tikėjimą, kad šiuo metu Europos Sąjungai pirmininkaujanti Portugalija užtikrins, kad Europos Komisija išnaudos visas įmanomas galimybes, kad būtų užtikrintas vakcinų tiekimas ir pristatymas laiku, išlaikant proporcingumą principą tarp ES valstybių narių.
 
Taip pat A. Dulkys teigė tikįs, kad pirmininkaujanti valstybė daug dėmesio skirs skaidrumui ir pasitikėjimo atkūrimui. Tai itin svarbu po to, kai po netikėtų „Pfizer“ sprendimų susvyravo pasitikėjimas farmacinėmis kompanijomis. 
 
Pokalbio metu buvo pažymėtas ir svarus Europos Komisijos indėlis, vedant derybas su farmacinėmis kompanijomis dėl vakcinos pirkimo ir išankstinių sutarčių inicijavimas. 

Šį pirmadienį atsiųstame laiške, adresuotame visiems Europos Sąjungos sveikatos apsaugos ministrams, M. Temido susiklosčiusią situaciją dėl „Pfizer“ teikiamos vakcinos pavadino „apmaudžia ir keliančią nerimą“. Ministrė paragino visas valstybes nares laikytis kartu ir palaikyti pasitikėjimą kolektyvinio skiepijimo pastangomis. 

Pasak M. Temido, pasiekta tikrai daug ir ji džiaugėsi aktyviu visų valstybių įsitraukimu, ragindama toliau palaikyti bendrą diskusiją ir bendradarbiauti įveikiant krizę.
 
SAM Spaudos tarnyba

Reklama
Skaityti toliau

Naujienos

Lenkijos verslininkai nepaiso draudimų ir atidaro restoranus bei turizmo objektus

Milda Vedegytė

Paskelbta

Notes from Poland nuotrauka

Nepaisant vyriausybės perspėjimų, Lenkijoje vėl atsidaro restoranai bei turizmo objektai. Kovos su blokavimu aktyvistai paskelbė žemėlapį, kuriame matyti vis didesnis skaičius Lenkijos įmonių, kurios vėl atidaromos pažeidžiant vyriausybės apribojimus.

Skeptiškai nusiteikę verslininkai teigia, kad dešimčių milijardų zlotų vyriausybės subsidijų ir mokesčių lengvatų, skirtų padėti įmonėms išgyventi ir išsaugoti darbo vietas, nepakanka po kelių mėnesių visiško verslų uždarymo.

Pietų Lenkijos gyventojai, kurie užsidirba pragyvenimui tik iš turizmo, taip pat kai kurie restoranų ir kavinių savininkai, sako neturintys kitos išeities ir privalo atsidaryti. „Taip, aš bijau savo vietos atidarymo pasekmių, bet daug labiau bijau prarasti tai, ką daug metų stengiausi statyti“, – vietos dienraščiui „Kurier Poranny“ sakė Balstogės kavinės savininkė Marta Mezynska.

,,Pasikonsultavusi su teisininku priėmiau sprendimą ir tikiuosi, kad kiti verslai seks mane “, – sakė Mezynska, ketinanti atidaryti sausio 22 d. Ir tvirtinanti, kad vyriausybės apribojimai turi tam tikrų teisinių trūkumų.

Nors daugybė sunkiai besiverčiančių įmonių ėmėsi atvirai nepaisyti taisyklių , o kai kurios jas sėkmingai užginčijo teisme, yra ir tokių verslininkų, kurie griebėsi naujų idėjų. Ščecine įsikūrusi čiuožykla buvo uždaryta, tačiau nuo šiol ji vėl atsidaro. Tik pačiūžų čia jau nebeprireiks, nuo šiol čiuožykloje įrengta gėlių parduotuvė, kuriai pagal įstatymus leidžiama veikti.

Reklama

Pagal dabartinius apribojimus viešbučiams, restoranams ir barams, prekybos centrams, taip pat daugumai sporto ir kultūros vietų buvo įsakyta neatsidaryti bent iki šio mėnesio pabaigos.

Kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad vyriausybė, spaudžiama verslo, dabar svarsto galimybę sušvelninti viešbučių ir parduotuvių uždarymo taisykles.

Informacija iš ,,Notes from Poland” bei ,,Associated Press”

Skaityti toliau
Sportasprieš 8 val

Kauno „Žalgirio“ komandoje – teigiamas COVID-19 atvejis

2021.01.20 Kauno „Žalgirį“ pasiekė žinios, kad Mareko Blaževičiaus COVID-19 testo atsakymas yra teigiamas. Kitų žaidėjų ir trenerių štabo narių trečiadienį...

Greitos naujienosprieš 13 val

Vakcinacijos pažanga savivaldybėse skiriasi

2021 01 20 Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad kiekviena savivaldybė, įvertinusi savo technines, žmogiškųjų išteklių, prioritetinių grupių dydžių ir...

Greitos naujienosprieš 13 val

Susisiekimo ministro ir elektroninių ryšių rinkos atstovų susitikime – dėmesys 5G ryšiui, valstybinio kritinio ryšio tinklo kūrimui, Elektroninių ryšių įstatymo projektui

2021 01 20 Susisiekimo ministras Marius Skuodis trečiadienį nuotoliniame susitikime su elektroninių ryšių rinkos atstovais išreiškė viltį, kad naujos kartos...

Greitos naujienosprieš 13 val

Vyriausybė priėmė sprendimus dėl reorganizuotų aukštųjų ir profesinių mokyklų turto perdavimo

autor. BNS Vyriausybės sprendimu Vilniaus universitetui perduodamas valstybei priklausantis reorganizuoto Šiaulių universiteto turtas, valdytas patikėjimo teise. Taip pat priimtas sprendimas...

Greitos naujienosprieš 14 val

Pokalbis su Portugalijos sveikatos ministre: svarbu užtikrinti nepertraukiamą vakcinų tiekimą

2021 01 20 Vėlyvą antradienio vakarą sveikatos apsaugos ministras Artūras Dulkys telefonu kalbėjosi su Europos Sąjungai pirmininkaujančios Portugalijos sveikatos apsaugos...

Naujienosprieš 15 val

Lenkijos verslininkai nepaiso draudimų ir atidaro restoranus bei turizmo objektus

Nepaisant vyriausybės perspėjimų, Lenkijoje vėl atsidaro restoranai bei turizmo objektai. Kovos su blokavimu aktyvistai paskelbė žemėlapį, kuriame matyti vis didesnis...

Greitos naujienosprieš 15 val

Seimo Kaimo reikalų komitetui pristatytas Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo planas

2021 01 20 Šiandien žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas Seimo Kaimo reikalų komiteto posėdyje pristatė šiuo metu rengiamą Vyriausybės programos...

Greitos naujienosprieš 15 val

Agnė Bilotaitė: krizių ir ekstremalių situacijų valdymo sistemą reikia peržiūrėti iš esmės

2021 01 20 Šiandien Valstybės gynimo taryboje buvo pristatyti Vidaus reikalų ministerijos pasiūlymai dėl krizių ir ekstremalių situacijų valdymo sistemos...

Greitos naujienosprieš 15 val

Švietimo įstaigos galės priimti vaikus, kurie neturi tinkamų sąlygų mokytis namuose

Vaikams, kurie neturi sąlygų mokytis namuose ar patiria mokymosi sunkumų pandemijos metu, bus sudarytos sąlygos mokytis nuotoliniu būdu švietimo įstaigose....

Greitos naujienosprieš 15 val

Vyriausybė pritarė palaikymo „burbulų“ kūrimui – bus leidžiama susitikti su vienišais žmonėmis

2021 01 20 Siekdama pagerinti emocinę vienišų žmonių sveikatą karantino metu, trečiadienį Vyriausybė  numatė išimtis, kada būtų leidžiama susitikti dviejų...

Skaitomiausi

Pasiūlymai

Reklama