NaujienosVerslasKviečiame dalyvauti „WeChat“ „online“ mokymuose

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 26 vasario

„Versli Lietuva“ iniciatyva 2019 m. buvo sukurta Lietuvos paskyra Kinijos soc.tinkle „WeChat“, kur kalbama apie Lietuvą, lietuviškų prekių gamintojus ir eksportuotojus. Šia galimybe prisistatyti Kinijos rinkoje per komunikacijos platformą „WeChat“ ir nacionalinėje Lietuvos verslo paskyroje „Focus on Lithuania“ savo įmonės profilį jau turi per 30 Lietuvos įmonių.

verslilietuva.lt nuotr.

Siekiant efektyviai pasinaudoti visomis verslui suteikiamomis „WeChat“ galimybėmis ir pasiekti maksimalius rezultatus didinant jūsų verslo žinomumą Kinijoje, „Versli Lietuva“ drauge su komunikacijos partnere, agentūra LITAO, kviečia į nemokamus specialius „WeChat“ galimybių verslui nuotolinius mokymus paskyros „Focus on Lithuania“ dalyviams ir visiems kitiems suinteresuotiems prie jos prisijungti. Mokymus finansuoja „Versli Lietuva“.

Mokymai vyks specialiai tam sukurtoje „WeChat“ grupėje, kurioje kartą per savaitę (ketvirtadieniais) bus įkeliama mokymuisi skirta informacija. Mokymų dalyviai susipažinti su ja galės iš karto arba prisijungę vėliau. Mokymų pradžia – š. m. vasario 27 d., trukmė – apie 4 mėnesius. Prisijungti prie mokymų galima vėliausiai iki kovo 12 d.

Mokymų metu dalyviai bandys profesionaliai įvaldyti „WeChat“ kaip B2B (verslas verslui) ir B2C (verslas galutiniam vartotojui) komunikacijos, ryšių mezgimo bei savo įmonės ir savęs reprezentacijos įrankį. Bus naudojama daug vaizdinės medžiagos, nagrinėjamos verslo įmonių „WeChat“ sėkmės istorijos, lyginami geri ir blogi „WeChat“ naudojimo pavyzdžiai. Kiekvieno užsiėmimo pabaigoje dalyvių lauks nedidelė užduotis, kuri bus aptarta kito nuotolinio susitikimo metu.

Šiuos mokymus ves Greta Vislockytė, LITAO marketingo praktikantė, kuri specializuojasi kinų socialinių tinklų srityje. Greta laisvai kalba kiniškai, gyveno Kinijoje ir baiginėja kinų kalbos ir kultūros studijas Vilniaus universitete. Praeitais metais Greta atliko praktiką Vilniaus universiteto Konfucijaus institute, kur turėjo galimybę kiekvieną dieną tobulinti komunikacijos su kinais įgūdžius tiek gyvai, tiek per „WeChat“ platformą bei dirbo su socialiniais tinklais.

Po „WeChat“ mokymų dalyviai:

  • sėkmingai komunikuos su kinų partneriais, išnaudojant visas „WeChat“ siūlomas galimybes, tokias kaip garso įrašai ir skambučiai;
  • gebės profesionaliai naudoti „emoji“ ir „stikerius“ asmeniniuose verslo susirašinėjimuose, momentuose bei postuose;
  • žinos, kaip praplėsti pažinčių ratą „WeChat“ erdvėje ir toliau vystyti ryšius su kinų verslininkais;
  • supras „guanxi“ ryšių svarbą, vystant verslą Kinijoje;
  • mokės dalintis informacija per „WeChat“ platformą;
  • žinos, kaip pritraukti ir išlaikyti kinų auditorijos dėmesį;
  • žinos, kaip kurti asmens, įmonės ir visos Lietuvos įvaizdį per „WeChat“ platformą.
Kaip prisijungti prie mokymų?

Turintiems „WeChat“ paskyrą: kontaktuoti su mokymų organizatore Greta per „WeChat“, galima rasti telefono numeriu +37067848408.

Neturintiems „WeChat“ paskyros: susisiekti el. paštu  greta@litao.lt

Į papildomus kylančius klausimus mielai atsakys „Verslios Lietuvos“ projektų vadovė Indrė Balčiūnaitė el. paštu i.balciunaite@verslilietuva.lt arba telefonu +37064730253.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir išnaudoti „WeChat“ suteikiamas galimybes Jūsų verslo galimybėms Kinijoje!

verslilietuva.lt informacija

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up