SportasKvadrato turnyre nepralenkiami buvo Domeikavos moksleiviai

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 22 spalio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Prasidėjus naujiems mokslo metams ir prieš pradedant sportines kovas įvairių sporto šakų mokyklų žaidynių varžybose, Kauno rajono bendrojo ugdymo įstaigų mokiniai tradiciškai susirinko į Garliavos sporto ir kultūros centrą, į tradicinį kvadrato žaidimo turnyrą, skirtą Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentui Vytautui Deksniui atminti.

Šiemet jau šeštą kartą organizuojamame turnyre dalyvavo devynios berniukų ir septynios mergaičių komandos. Varžėsi mokiniai, gimę 2007 metais ir jaunesni, berniukai – Garliavos sporto ir kultūros centro, mergaitės – Garliavos Jonučių progimnazijos sporto salėse.

Po keturias valandas trukusių atkaklių kovų paaiškėjo, kad mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo Domeikavos gimnazijos auklėtinės (komandos vadovė – kūno kultūros mokytoja Vilija Pakalniškienė), finalinėse rungtynėse nugalėjusios Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokines. Trečia vieta atiteko kvadrato turnyro šeimininkėms – Garliavos Jonučių progimnazijos sportininkėms, kurios mažajame finale įveikė Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos Mastaičių skyriaus komandą.

Berniukų grupėje čempionais taipogi tapo Domeikavos gimnazijos jaunieji sportininkai, finale dėl pirmos vietos įveikę Lapių pagrindinės mokyklos atstovus. Trečia vieta džiaugėsi Raudondvario gimnazistai, aplenkę ketvirtoje vietoje likusius Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos auklėtinius.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Vytautas Deksnys – ilgametis Kauno rajono sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojas, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentas, buvo ir vienas iš kvadrato žaidimo pradininkų Lietuvoje. Jo dėka šis žaidimas labai išpopuliarėjo tarp moksleivių, buvo įtrauktas į Lietuvos mokyklų sporto žaidynių programą. Vytautas Deksnys su bendraminčiais susistemino, parengė ir išleido kvadrato žaidimo taisykles bei daug kitos metodinės literatūros apie šį bene labiausiai mokyklose mėgstamą vaikų žaidimą.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x