Kviečiame į kūrybines atminties dirbtuves „Ką pasakoja Šančių sinagoga?“, kurios vyks Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinyje, Sandėlių g. 7, rugsėjo 17, 24, spalio 1, 8 d. 18 val.

Kūrybinėse atminties dirbtuvėse kviečiame pažinti ir patirti žydų kultūros paveldą žaismingai ir netradiciškai. Kartu su KultūrBendruoMeniškų projektų vadove ir gide Austėja Bliumkyte-Padgurskiene rinksime vietinių šančiškių prisiminimus, istorines žinias apmąstysime pasitelkdami vizualųjį meną ir muzikos garsus. Dirbtuvėse kiekvienas turės galimybę bei kūrybinę laisvę atrasti savo asmeninį santykį su žydų kultūra.

Rugsėjo 17 d. 18 val.

Įsivaizduok! Žydų kultūros tyrinėtoja ir gidė Asia Gutermanaitė supažindins su žydų palikimu Šančiuose. Įtempkite ausis ekskursijos metu, nes grįžę į biblioteką kursime bendrą kūrybinį žemėlapį.

« 1 5 »
« 1 11 »

Rugsėjo 24 d. 18 val.

Įsijausk! vietinių vadinama Šančių enciklopedija Izolina Paukštienė papasakos savo prisiminimus apie žydų gyvenimą tarpukario Šančiuose. Išgirstą pasakojimą apmąstysime panaudodami menines priemones.

Spalio 1 d. 18 val.

« 1 5 »
« 1 11 »

Nupiešk! Su Fluxus Labas Garliavoje atstove Greta Duobiene kursime asmeninius atvirlaiškius specialiai šiam renginiui sukurtomis priemonėmis.

Spalio 8 d. 18 val.

Išgirsk! Kartu su kompozitore Gaile Griciūte gilinsimės į žydų liaudies ir moderniosios muzikos istoriją, gražiausių melodijų iš bibliotekos archyvų klausysimės patefonu.

Partneriai: Kauno žydų bendruomenė, Sugiharos fondas „Diplomatai už gyvybę“, Kauno Dailės GimnazijaKaunas IN TourismŠančių KioskasFluxus Labas

« 1 5 »
« 1 11 »

Dirbtuvės rengiamos įgyvendinant projektą „Žydų paveldas Kaune“. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau informacijos tel. 22 23 57 arba el. p. renginiai@kaunas.mvb.lt

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments