NaujienosRajonasRedakcija

Kunigas Juozas Fakėjavas Dievui ir žmonėms tarnauja jau 20 metų

0
Antrąjį advento savaitgalį Zapyškyje vykusių šv. Mišių metu paminėtas šio krašto parapijos klebono kun. Juozo Fakėjavo 20-ies kunigystės metų jubiliejus.
Tarnystės Viešpačiui ir tikintiesiems kelią kun. J. Fakėjavas pradėjo 2001 metų gruodžio 8-ąją. Per pamaldas klebonas pasidalijo prisiminimais apie prabėgusius kunigystės metus. „Esu dėkingas močiutei taip pat vienuolei pranciškonei, kuri, kai lankiau katekezes ir ruošiausi komunijai, paragino ateiti patarnauti mišių metu, nuo to laiko ir likau bažnyčioje“, – kalbėjo klebonas. Kun. Juozas Fakėjavas baigė Kauno ir Marijampolės seminarijas, per dieviškosios tarnystės dvidešimtmetį kunigavo Marijampolėje, Lazdijuose, Kazlų Rūdoje, daugiau nei prieš aštuonis metus buvo paskirtas kunigauti Zapyškyje.
Pasveikinti klebono atvyko Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. „Aš, kaip šio krašto žmogus, matau jūsų gražų indėlį į parapijos namų ir aplinkų kūrimą, į senosios bažnyčios atstatymo darbus kartu su ekselencija Rimantu Norvila ir visa bendruomene“, – kalbėjo meras.
Sveikinimo žodžius klebonui tarė Zapyškio seniūnas Sigitas Imbrasas, pagrindinės mokyklos direktorius Raimondas Bartkus, Zapyškio bendruomenė ir parapijos nariai.
0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos